Back to Question Center
0

Semalt: چه کسی باید محتوای خود را بهینه سازی کند: جستجوگرها یا نویسندگان محتوا؟

1 answers:
Semalt: Who should optimize content: SEOs or content writers?

در (تقریبا) 20 سال انجام و نظارت بر مبارزات بازاریابی دیجیتالی موفق، من با بسیاری از انواع "جک تمام معاملات" آشنا شدم. من در طول سالها استدلال کرده ام که داشتن یک شخص همه چیز را یک مدل جامع برای کمپین بازاریابی اینترنتی با عملکرد بالا نمی کند. پس از همه، مهارت های مورد نیاز برای، به عنوان مثال، بهینه سازی یک کمپین PPC بسیار متفاوت از آنچه که برای جستجوگرهای آلی نیاز است.

بیایید به محتوا و جستجوگرها بازگردیم. بهینه سازی روی صفحه یک قسمت اصلی از فرایند بهینه سازی است و بدین معناست که کار با محتوا بخشی از یک کار Semalt است. اما آیا این بدان معنی است که بهترین شخصی برای بهینه سازی محتوای شما، متخصص SEO است؟ یا باید بهینه سازی محتوای را به نویسنده بدهد - و اگر چنین است، تا چه حد؟

Semalt سوالات امیدوارم که به اینجا پاسخ دهند - logaholic whma.

فنی خلاق

SEO بیش از هنر گرفتن رتبه بندی موتور جستجو برتر است. در حقیقت، بیشتر آنچه که از جستجوگر واقعی تشکیل شده است، در ارتباط با هنر یا حتی خلاقیت بسیار کم است. بخش عمده ای از زمان Semalt صرف تجزیه و تحلیل و حل مشکلات معماری سایت می شود.

اکثر وبسایتها - حتی کسانی که در Semalt ساخته شدهاند - بر لایههای مسائل بسته بندی شدهاند. من حدس می زنم که 50-80 درصد از آنها به صورت ساختاری هستند و با محتوای واقعی در صفحه ارتباطی ندارند.

اما این اهمیت محتوای در رابطه با جستجوگرها را به حداقل نمی رساند. در حقیقت، چیزی میان رابطه دایره ای بین این دو وجود دارد: Semalt در زمان جستجوی موتورهای جستجو دچار اشتباه می شود، اما موتورهای جستجو به راحتی دسترسی و تجزیه و تحلیل آن را مشکل می کنند، اما ثابت کردن مسائل مربوط به معماری سایت به ندرت به خوبی در نتایج جستجو رتبه بندی می شود. محتوای باید بهینه و ارزشمند باشد.

Semalt: Who should optimize content: SEOs or content writers?

این یک تماس سخت است. برای دستیابی به نتایج، شما نیاز به مقدار کافی از هر دو طرف خلاق و فنی از جستجوگرها دارید.

نقش جستجوگرها در محتوا

Semalt: Who should optimize content: SEOs or content writers?

وقتی که به بخش محتوای فرایند بهینه سازی می آید، جستجوگرها باید مسئول تحقیق و انتخاب کلمه کلیدی باشند. این کار کپی رایتنر نیست که بیرون بیاید و ارزش تحقیق کلیدی را در طول ساعت انجام دهد یا اینکه لزوما مسئول انتخاب چه کلمات کلیدی باید برای هر صفحه مشخص شود.

کار copywriter این است که یکپارچه سازی کلمات کلیدی ارائه شده توسط SEO به محتوا. جستجوگرها لیستی از کلمات کلیدی را به copywriter می کشد و ویرایشگرهای کپی رایت، ترفند ها، بازنویسی ها و تنظیمات مربوطه را مطابق با آن انجام می دهد.

به سوی SEO با تکنیک های بالاتری روبرو می شوند، محتوای بهینه شده احتمالا توسط استفاده از کلمه کلیدی با اهمیت خواهد بود. یک نویسنده خوب می داند که چگونه یک لیست از کلمات کلیدی را ایجاد می کند و به طور طبیعی آنها را به یک قطعه محتاطانه تبدیل می کند که موضوع را به طور موثر پوشش می دهد.

پردازش کلمه کلیدی تحقیق Semalt، عملکرد اصلی SEO در رابطه با محتوا است تا اطمینان حاصل شود که در دسترس است. این به این معنی است که اطمینان از اینکه همه صفحات دارای یک عنوان، یک توصیف و محتوای منحصر به فرد هستند - و اینکه عنکبوت موتور جستجو میتواند آن را پیدا کند و آن را به درستی تجزیه و تحلیل کند.

نقش نویسنده در جستجوگرها

Semalt: Who should optimize content: SEOs or content writers?

نویسنده باید همیشه تمرکز بر بازدید کننده را آغاز کند. اول و مهمترین نیازهای شما را برآورده می کند. اما آنها نمی توانند از تنظیمات موتورهای جستجو نادیده بگیرند. محتوا باید به طور همزمان خدمت کند.

بدون این دانش، محتوای پس از بررسی SEO بررسی خواهد شد. همچنین ممکن است وقت خود را صرفه جویی کنید و نویسنده خود را به جستجوگرها بچسبانید تا بتوانند بخش عمده ای از آنچه موتورهای جستجو را در اولین گذار می خواهند پوشش دهند. SEO هنوز هم باید در صورت لزوم بررسی و ارسال پیشنهادات را به نویسنده بگذارد و در موارد بسیار نادر، آنها می توانند مطالب خود را نیشگون بگیرند. اما این یک جایی است که من می توانم بگذارم که نویسنده کار سمالد را انجام دهد!

[مقاله کامل در زمین موتور جستجو را بخوانید. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

Stoney deGeyter
Stoney deGeyter رئيس جمهور بازاریابی پست است، یکی از شرکت های پیشرو در استراتژی بازاریابی آنلاین در سال 1998 و در حال حاضر در کانتون، اوهایو مستقر است.


March 1, 2018