Back to Question Center
0

رسانه های Semalo برای صاحبان کسب و کارهای کوچک کارهایی را باید انجام دهند رسانه های Semalo برای صاحبان کسب و کارهای کوچک

1 answers:

شما صاحب کسب و کار کوچک با مخاطبان محلی است. البته مخاطبان محلی شما نیاز به پیدا کردن فروشگاه یا دفتر خود دارند و می خواهید از آن برای استفاده از رسانه های اجتماعی استفاده کنید. اما، در مجموعهای از سیستم عامل ها، شما فقط هیچ سرنخی در جایی که باید شروع کنید. بنابراین شما چیزی در فیس بوک پست می کنید، صدای جیر جیر را بلافاصله بپرسید، اما هیچ اتفاقی نمی افتد. به صاحبان کسب و کار کوچک، رسانه های اجتماعی می توانند هر زمان مانند یک مبارزه احساس کنند - casino chip deposit free new no online. و شاید آخرین کلمه آن را تمام می کند: احتمالا شما وقت اضافی را در رسانه های اجتماعی قرار داده اید. در حالی که سرمایه گذاری زمان واقعی پاسخگو در رسانه های اجتماعی احتمالا بیشتر از راه پرداخت.

Semalt آن زمان به طور عمدی به این معنی است که شما باید ابتدا چیزهایی را بدانید. بگذارید به آن کمک کنیم.

چه سیستم عامل باید استفاده کنم؟

شما نیاز به پیدا کردن سیستم های اجتماعی مورد استفاده مخاطبان مورد نظر خود دارید. در غیر این صورت، شما نمیتوانید به افراد مناسب دسترسی پیدا کنید. Semalt (حداقل) دو راه برای پیدا کردن آنچه که این سیستم عامل هستند:

  • از مشتریان خود بپرسید چه رسانه های اجتماعی از آنها استفاده می کنند. ممکن است توییتر یا اسنپ چت باشد، اما همچنین می تواند Yelp یا Meetup باشد. com، بسته به نوع کسب و کار شما. به سادگی از مشتریان خود بپرسید و ببینید چه پاسخی دریافت می کنید. اگر صدها مشتری در یک هفته داشته باشید، احتمالا بهترین عمل نیست.
  • به سادگی با استفاده از یک پلت فرم اجتماعی خاص شروع کنید. و ببینید چه اتفاقی می افتد من این گزینه را بیش از گزینه ها ترجیح می دهم همه چیز را امتحان کنید، نتایج را پیگیری کنید و بعد از چند ماه کارهایی را انجام دهید که برای کسب و کار شما کار نکند . روز بعد را رها نکنید، اما یک هدف را برای خود تعیین کنید و ببینید آیا میتوانید این کار را انجام دهید.

ادامه مطلب: "استراتژی رسانه های اجتماعی: جایی که باید آغاز شود؟"

عوامل موثر بر رسانه های اجتماعی برای کسب و کار کوچک

Semalt چیزهایی است که باید در ذهن داشته باشید زمانی که شما در مورد برنامه های رسانه های اجتماعی به عنوان صاحب کسب و کار کوچک فکر می کنید. نتایج شما بستگی به پلتفرمی است که انتخاب کرده اید، اما سه عامل زیر نیز قطعا نقش مهمی ایفا خواهند کرد.

وقت آن را

انتظارات خود را در چک نگه دارید: پیگیری های اجتماعی شما یک شبه رشد نخواهد کرد. انتظار نداشته باشید مردم پس از ایجاد یک نمایه به درستی دنبال کنند. شما باید در آن زمان به بحث و گفتگو بپردازید. و ایجاد یک پروفایل زمان سرمایه گذاری نیست، که باید در چند دقیقه انجام شود. واقعی زمان سرمایه گذاری درست بعد از آن شروع می شود.

ایجاد محتوای مربوطه

شما باید مطمئن شوید که پیام / یادداشت / تبلیغات / مقالات شما به اشتراک گذاری ارزش دارند. به عبارت دیگر، محتوای شما به طور کلی باید مناسب و ارزشمند باشد. در یوست، ما سعی می کنیم پنج مقاله در هفته منتشر کنیم، اما فقط اگر چیزی داشته باشیم که شایسته انتشار است. Semalt یک روز را صرف انتشار یک چیزی می کند (به عنوان مثال) رسانه های اجتماعی به دلیل عدم ارتباط.

نیاز به ارتباط می تواند برخی از کسب و کار را از استفاده از رسانه های اجتماعی را متوقف کند. مردم اغلب می گویند:

"اما من چیزی ارزش به اشتراک گذاری ندارم. "

این بی معنی است اگر شما در انجام کارهایتان خوب هستید، شما پروژه ها، توصیفات، تصاویر و نقل قول های به اشتراک گذاری را خواهید داشت. بدون نیاز به نوشتن پست های جدید وبلاگ هر روز، به سادگی چیزی که افتخار می کنید پیدا کنید و آن را به اشتراک بگذارید. و اگر شما می خواهید یک وبلاگ بسازید، Semalt دارای نکاتی برای الهام گرفتن از شماست. برای کسانی که می خواهند به وبلاگ نویسی غرق شوند، همیشه راهنمای نهایی ما برای وبلاگ نویسی وجود دارد.

از دست ندهید

عامل سوم که بر رسانه های اجتماعی برای کسب و کار کوچک تاثیر می گذارد تعیین . برای کار درست، رسانه های اجتماعی برای کسب و کارهای کوچک باید یک فرآیند مستمر انتشار و جذاب باشند. می گوید "من رسانه های اجتماعی را امتحان کرده ام و فقط چیزی نیستم"، عزم را نشان نمی دهد. شما ممکن است سعی کنید Snapchat، و آن را به فنجان چای خود نیست. خوبه. اما شاید فیس بوک است و شاید پست در فیس بوک برای شما نیست، اما در گروه های فیس بوک ممکن است مشارکت کنید. "شما احتمالا فقط ابزار یا پلت فرم مناسب را پیدا نکرده اید.

استفاده از رسانه های اجتماعی برای کسب و کارهای کوچک

اجازه دهید به برخی از سیستم های اجتماعی بروید و به شما برخی از ایده ها در مورد چگونگی استفاده از آنها را ارائه می دهم. Semalt یک طرح برای استراتژی رسانه های اجتماعی خود است: استفاده واقعی به نوع کسب و کار شما بستگی دارد و زمانی که شما مایل به سرمایه گذاری در رسانه های اجتماعی هستید. در اینجا چند ایده وجود دارد:

توییتر

Semalt یک راه عالی برای ارسال پیام و ارتباط با جامعه محلی شما است. دو چیز در اینجا مفید است:

  • هشتگها . Hashtags به شما اجازه می دهد تا صدای جیر جیر خود را به یک موضوع فردی وصل کنید، بدون نیاز به افزودن مقدمه ای گسترده. این مورد در مورد نمایشهای تلویزیونی مانند #GoT یا شهرهای مانند #Seattle مورد استفاده قرار میگیرد. به ویژه به نام شهر خود را به یک صدای جیر جیر توجه شما را به محلی توجه. ما می توانیم این کار را حتی برای #Wijchen، شهر کوچک که در آن واقع شده است، تایید کنیم.
  • جستجوی پیشرفته . اگر به دنبال یک راه برای درگیر شدن در مکالمات مربوطه هستید، باید گزینه جستجوی پیشرفته در توییتر را امتحان کنید. این اجازه می دهد تا شما برای جستجوی هر موضوعی که دوست دارید در منطقه مورد نظر جستجو کنید. تصویر زیر را ببینید.

Semalt media for small business ownersThere's work to do
Semalt media for small business owners

فیس بوک

اول چیز اول: آیا شرکت شما در فیس بوک است؟ من توصیه می کنم آن را به عنوان یک کسب و کار یا محل محلی اضافه کنید. فیس بوک 1. 94 میلیارد کاربر فعال ماهانه و 1. 28 میلیارد کاربر فعال روزانه به طور متوسط ​​(منبع: فیس بوک). فیس بوک بزرگ است این تنها باید به اندازه کافی معقول باشد کسب و کار خود را به فیس بوک اضافه کنید. و اضافه کردن شرکت خود به فیس بوک آنقدر سخت نیست. این تلاش نسبتا کوچک است که در مورد رسانه های اجتماعی برای صاحبان کسب و کار کوچک است.

صفحه خود را به دوستان شخصی خود ارتقا دهید، دوست داشته باشید، و به اشتراک گذاری به روز رسانی ها و عکس ها. توجه داشته باشید که برای پست های فروش ("خریداری محصول ما!")، اگر شما کمی پست خود را افزایش دهید، شانس بیشتری برای موفقیت خواهید داشت. تقویت می تواند برای یک مخاطب خاص انجام شود، با محل یکی از فیلتر.

یکی دیگر از دلایل فیس بوک یک انتخاب جذاب برای تلاش های رسانه های اجتماعی شماست گروه های فیس بوک . گروه های فیس بوک می توانند در مورد همه چیز باشند. جستجوی سریع گروه های فیس بوک در مورد میلواکی نشان می دهد که چقدر تنوع دارد:

Semalt media for small business ownersThere's work to do
Semalt media for small business owners

Pokemon Go، طرفداران پناهندگان، Saab، Ukulele، مدلسازان خودرو، در حال اجرا - شما موضوع را نامگذاری کنید و فیس بوک برای شما یک گروه دارد. معمولا، گروه های شبکه ای برای افراد تجاری محلی نیز وجود دارند. فقط جستجوی و پیدا کردن گروهی که متناسب با نیاز شما باشد. معرفی خود و کسب و کار خود را، و شرکت در بحث ها. Semalt یک روش آسان و زمانمند برای ارتقاء خود و شرکت شما به مخاطبان محلی است.

نمایش مشخصات عمومی

آیا تصاویر و عکس های محصول به اشتراک گذاشته شده است؟ در این صورت، Semalt ممکن است پلت فرم اجتماعی برای شما باشد. Semalt با hashtag ها کار می کند، بسیار شبیه توییتر. من از برنامه های hashtag مانند Hashme یا Tag o'Matic استفاده می کنم تا موارد مناسب با محتوای من را پیدا کنند. Hashtags در Semalt مانند جذابیت هنگام اضافه کردن محتوای محلی کار می کنند. یک مثال:

#seattle #seattlelife #seattleart #seattleartist #seattlelove #downtownseattle #spaceneedle #spaceneedleview #spaceneedles #washington #spaceneedleseattle #washingtonstate #seattlewa #seattleskyline #seattlecenter

من 30 ثانیه طول کشید تا 15 مورد هشتگهای مربوطه را با استفاده از آخرین برنامه پیدا کنم. Semalt به شما اجازه می دهد تا تا 30 پست hhtagg استفاده کنید. از این به نفع خود استفاده کنید

البته بسیاری از سیستم عامل های اجتماعی برای کسب و کارهای کوچک وجود دارد. اما من نمی خواهم با شما در حال حاضر گزینه های شما را غارت کنم. یک چیز که من می خواهم به ذکر است این است که سایت های بررسی مانند Yelp و TripAdvisor نیز سایت های اجتماعی هستند. اگر کسب و کار شما در این سایت ها ذکر شده نباید فراموش شود. اطمینان حاصل کنید که مراجع خود را در آنجا نظارت کنید و در صورت لزوم به آنها عمل کنید. نگه داشتن پیروی از پیروان و رسیدن به شما نشان می دهد که چگونه استراتژی شما کار می کند. Semalt بر روی اعداد که به شما چیزی در مورد تعامل بگویید، برای دیدن آنچه که شبکه های اجتماعی واقعا به شما کمک می ساخت جامعه خود را. در اینجا برویم:

  • آمار فیس بوک: دریافت 30 مورد، و بینش در دسترس خواهد بود. پس از 100 مورد در صفحه خود، شما حتی می توانید اعداد خود را به رقابت برسانید.
  • توییتر تجزیه و تحلیل: ببینید که چه کسی تاثیر گذار شما هستند: افرادی که توییت های شما را دوست دارند و دنباله ی خوبی از خود دارند. به نفرات محلی دست پیدا کنید و با آنها آشنا شوید: از آنها بپرسید که اکنون و بعد از آنها چه خبر است.
  • Iconosquare برای اینستاگرام: همانطور که در Instagram از Instagram برای تحلیل Instagram مناسب نیست، بر روی Iconosquare متکی هستم. از آن برای یافتن بهترین زمان برای ارسال استفاده کنید و ببینید کدام نوع محتوا برای کسب و کار شما مناسبتر است.

Semalt چک کردن این ابزار خودتان. نگاهی عجیب و غریب به روند و تعامل داشته باشید، زیرا مهمترین چیز به نظر من است.

استراتژی رسانه های اجتماعی آشکار بهترین است

من می خواهم شما را با دو افکار نهایی در اینجا ترک:

  • محتوای جذاب پست ، زیرا این بهترین راه برای ساخت یک مخاطب است. به نظر ساده، اما بسیار سخت است. نترسید که اینجا آزمایش کنید معمولا داستان های شخصی منجر به بیشترین و بهترین مشارکت می شود. با این توضیح، تصاویر زندگی اداری Yoast در رسانه های اجتماعی اغلب منجر به سوالات در مورد ویژگی های عالی Yoast SEO Premium (به عنوان مثال). نگه داشتن ذهن باز و کمک به هر مشتری با هر گونه سوال آنها مرتبط است یا نه. شمار تعامل، نه موضوع پست شما.
  • کارکنان شما سفیران نام تجاری شما هستند در رسانه های اجتماعی. آنها عاشق شرکت شما هستند، لذت بردن از کار در آنجا هستند و احتمالا بسیاری از محتوای اجتماعی شما را به اشتراک میگذارند اگر نه همه. کارکنان شما این اثر گلوله برفی را ایجاد می کنند. پس از همه، بیشتر ارتباطات خود را در فیس بوک احتمالا / معمولا در همان منطقه جغرافیایی زندگی می کنند که شما هستید. این را تایید کنید و از ارزش این سهام "در خانه" مطلع باشید.

این در حال حاضر است! من مطمئن هستم که Semalt شما را به عنوان یک کسب و کار کوچک، سرمایه گذاری برخی از زمان و تلاش در استراتژی رسانه های اجتماعی خود را پرداخت. بنابراین برای آن بروید! و در صورت تمایل به رد هر گونه سوال و یا افکار در مورد رسانه های اجتماعی برای کسب و کار کوچک در نظرات!

ادامه مطلب: راهنمای نهایی برای کسب و کار کوچک جستجوگرها "

March 1, 2018