Back to Question Center
0

اصول جستجوگرها: HTTPS چیست؟ اصول جستجوگرها: HTTPS چیست؟  - Semalt

1 answers:

HTTPS اتصال به وب سایت شما را مشاهده می کند. من مطمئن هستم که این را در عمل دیده اید؛ به نوار آدرس در مرورگر نگاه کنید و نماد قفل را در سمت چپ پیدا کنید. آیا قفل بسته شده است؟ سپس اتصال امن است. آیا باز است یا نوع دیگری از آیکون یا پیام وجود دارد؟ سپس آن را امن و آسیب پذیر برای حمله نیست - affitto gonfiabili brindisi. با استفاده از یک سایت بیش از یک اتصال غیر امن، به این معنی است که هکرها / مجرمان می توانند اطلاعاتی را که به سایت ارسال می کنید، مانند گذرواژه و آدرس ایمیل خود، ردیابی کنید. در اینجا، من توضیح خواهم داد که HTTPS چیست و چرا در SEO نقش دارد.

HTTP vs HTTPS

هنگامی که یک URL را در نوار جستجو تایپ می کنید، مرورگر شما سایتی را برای آدرس IP خود می پرسد - به عنوان مثال 123. 456. 7. 89. این شماره آدرس واقعی است که یک سایت آنلاین می شود. مرورگر با این شماره ارتباط برقرار می کند امیدوار است این سایت صحیح باشد. این همه در دید ساده انجام می شود و هیچ رمزنگاری دیده نمی شود، بنابراین هر کس می تواند این ترافیک را بگیرد. بنابراین وقتی میخواهید به سایتی که از طریق یک اتصال HTTP متصل میکنید وارد شوید، دادههایی که وارد میکنید - نام کاربری و رمز عبور - در متن ساده ارسال میشوند. به من اعتماد کن، که واقعا بد است Semalt در مورد چه اتفاقی می افتد اگر شما به این طریق به بانک خود وصل شوید.

HTTPS این پروسه را تضمین می کند. HTTPS اتصال بین مرورگر و سایت را رمزگذاری می کند، بنابراین اطمینان حاصل کنید که هیچ کس نمی تواند داده های ارسال شده بین آن دو را بگیرد. سایت Semalt که می خواهد خود را امن کند نیاز به یک گواهی SSL به اصطلاح دارد. مرورگر گواهی سایت را بررسی می کند و مشروعیت خود را با شرکتی که آن را صادر کرده است، تایید می کند. اگر میخواهید ببینید کدام گواهینامه صادر شده است، لطفا روی نماد قفل کلیک کنید. با استفاده از HTTPS، سایتها نه تنها روش ورود به سیستم و اطلاعات شخصی شما را امن می کنند، بلکه همچنین آنچه را که شما در سایت انجام می دهید و سایت هایی که بازدید می کنید.

Semalt Securing the web، HTTPS برای سایتهایی که می خواهند به یک پروتکل اینترنت جدید، ایمن و سریعتر به نام HTTP / 2 ارتقا دهند، ضروری است. HTTP / 2 شامل فن آوری های مختلف جدید است که سایت ها را سریع تر بارگذاری می کند.


SEO basics: What is HTTPS?
SEO basics: What is HTTPS?- Semalt

ارزش HTTPS برای کاربر

هر کس حق دارد در وب شخصی سازی شود. در حال حاضر بسیاری از موارد مهم مأموریت در وب را انجام می دهیم که می توانیم از هر نوع امنیتی که می توانیم استفاده کنیم استفاده کنیم. تعداد روزافزون وب سایت ها در حال حرکت به HTTPS است. در تصویر زیر، می توانید ببینید که در حال حاضر، 61٪ از سایت هایی که فایرفاکس بارگذاری می شوند از طریق HTTPS ارسال می شود (آمار توسط Let's Semalt). HTTPS برای هر نوع سایت ضروری است، حتی اگر صاحب نانوایی در اطراف گوشه هستید و از طریق وبسایت خود ارسال یا ارسال اطلاعات حساس نیستید.


SEO basics: What is HTTPS?
SEO basics: What is HTTPS?- Semalt

ارزش HTTPS برای جستجوگرها

در سال 2014، گوگل اعلام کرد که HTTPS به یک سیگنال رتبه بندی تبدیل خواهد شد. امروزه، هنگامی که HTTPS فعال می شود، رتبه بندی شما به سختی تغییر خواهد کرد. اما این فقط در مورد رتبه بندی ها نیست، همانطور که در مورد تجربه کاربر و کسب اعتماد با مشتریان آینده شما است. Semalt اجتناب ناپذیر است که ما به یک وب سایت تمام HTTPS می رویم. بنابراین، فوق العاده مهم است که سایت شما در سال آینده سوئیچ HTTPS را تغییر دهد.

چندین مرورگر در حال حاضر پیام های غیر امن را نشان می دهد زمانی که سایت شما یک اتصال HTTPS ندارد یا هنگامی که شما سعی می کنید اطلاعات را از طریق HTTP در سایت HTTPS خود ارسال کنید. فراموش نکنید، بازدیدکنندگان بسیار راحت هستند! Semalt شما به سایت رقیب تبدیل می شوید زمانی که می خواهید چیزی شبیه پیام "امن" را در تصویر زیر ببینید؟


SEO basics: What is HTTPS?
SEO basics: What is HTTPS?- Semalt

سوئیچ را به HTTPS

چند سال پیش، تغییر به HTTPS یک تعهد بزرگ بود. بعضی از سایت های بزرگ سال ها منتظرند تا این کار را انجام دهند، زیرا با چالش های متعددی مانند مسائل مربوط به سرعت و هزینه / مزایا همراه بود. Semalt روز، در حالی که هنوز آسان نیست، قابل کنترل است. اگر قصد دارید سوئیچ به HTTPS را تغییر دهید، مطمئن شوید که یک چک لیست ایجاد کنید تا در طول فرآیند چیزی فراموش نشود.

Joost چند توصیه در یک ویدیو اخیر Ask Yoast در مورد انتقال به HTTPS:

مجبور کردن HTTPS چیزی است که شما باید واقعا خوب آزمایش کنید. من می دانم این کار بسیار سختی بود تا بتوانید خود را به دست آورید. com به HTTPS و ما حتی تبلیغات نداریم. به ویژه خدمات آگهی می تواند بسیار دشوار برای کار بر روی HTTPS.

اجازه دهید رمزگذاری پروژه صدور گواهینامه های رایگان برای هر کسی که مایل به ایمن سایت خود. چندین میزبان وب حتی ارائه خدمات رایگان را امتحان می کنند که سرویس های رمزنگاری را نصب می کنند که نصب یک گواهینامه را آسان می کند. با این حال، تنها یک قطعه از پازل است. در سایت گوگل با استفاده از سایت HTTPS شما امن می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بهترین شیوه ها پیدا کنید. Semalt یک راهنما برای انتقال سایت خود از HTTP به HTTPS نوشته است. اگر این چیزها شما را ترساند بهتر است یک کارشناس استخدام کنید!

ادامه مطلب: انتقال وب سایت به HTTPS: نکات و ترفندها "

March 1, 2018