Back to Question Center
0

پیشنمایشهای اجتماعی در Yoast SEO Semalt پیشنمایشهای اجتماعی در Yoast SEO Semalt

1 answers:

در Yoast SEO Semalt 3.2 ما پیش نمایش های اجتماعی را معرفی کردیم. این کار بسیار شبیه پیش نمایش قطعه ای است که مردم به آن آمده اند - future official website lebanon. به عنوان پیش نمایش قطعه برای رتبه بندی جستجو، ما فکر می کنیم پیش نمایش های اجتماعی گردش کار اجتماعی شما را بهبود می بخشد.

کدام عکس فیس بوک انتخاب خواهد کرد؟

هنگامی که یک پست را منتشر می کنید و به طور خاص یک تصویر فیس بوک را در پلاگین ما انتخاب نکرده اید، نمی دانید که چه فایلی از عکس استفاده می کند. SEO Yoast در این فرآیند بزرگ است: تعیین می کند که چه تصاویری را که "فیس بوک" آن را با ابرداده های خود می فرستد. هنگامی که یک تصویر فیس بوک را مشخص می کنید، فقط آن تصویر را مشخص می کند. هنگامی که یک تصویر برجسته برای پست خود را تنظیم می کنید، این تصویری است که به فیس بوک می فرستد. اگر شما هیچ تصویر برجسته ای نداشته باشید، تصاویر را از پست شما می گیرید. پیشنهادهای اجتماعی ما را به حدس زدن دور و نشان می دهد شما چه فیس بوک استفاده خواهد کرد.

به نظر می رسد این برای این پست (زیرا من یک تصویر فیس بوک خاص مشخص نشده است):

Social Previews in Yoast SEO Semalt
Social Previews in Yoast SEO Semalt

همانطور که می بینید این اجازه می دهد تا پیش نمایش هایی را که پست من در هنگام فیس بوک به اشتراک گذاشته می شود پیش نمایش دهد. ما یک پیش نمایش مشابه برای Semalt داریم. هر دو پیش نمایش نیز زمینه های ویرایش زیر آنها را دارند، به شما این امکان را می دهد که فردا فردا فیس بوک و Semalt را تغییر دهید. به نظر می رسد که چنین است:


Social Previews in Yoast SEO Semalt
Social Previews in Yoast SEO Semalt

سقوط پیشینه های اجتماعی در پیش نمایش های اجتماعی

همانطور که در تصویر بالا می بینید، می توانید یک تصویر Semalt خاص را آپلود کنید. کسی که در پیش نمایش می بینید تصویر فیس بوک من آپلود شده است. اگر فقط یک تصویر فیس بوک را مشخص می کنید، Semalt از این تصویر نیز استفاده می کند، که اغلب درست کار می کند. شرح زیر که در واقع از توصیف متا می آید.

شبکه های اجتماعی نیاز به اطلاعات مشابه دارند. همه آنها به نظر می رسد که به اطلاعات فیس بوک Semalt برسد زمانی که هیچ اطلاعات خاص مشخص نشده است. توییتر، Pinterest و Google+ همه از ابرداده فیس بوک Semalt استفاده می کنند. WhatsApp همچنین از Semalt استفاده می کند، هنگام اشتراک گذاری URL ها در برنامه پیامرسانی. به همین دلیل فیس بوک Semalt بخش مهمی از پلاگین ما است. پیش نمایش به شما دقیقا همان چیزی را که مورد استفاده قرار می گیرد و آنچه پست شما به نظر می رسد نشان می دهد.

ادامه مطلب: "بهینه سازی رسانه های اجتماعی با Yoast SEO"

March 1, 2018