Back to Question Center
0

چگونه به راهنمای پیگیری SEO خود را با گوگل Semalt پیگیری SEO شما با Google Semalt: چگونه به

1 answers:

در Yoast، ما برای ارائه راهنمایی های متعدد به شما برای بهبود SEO شما سایت شناخته شده است. با این حال، چگونه می دانید آیا این نکات در واقع برای شما کار می کنند؟ تعدادی از ابزار وجود دارد که می تواند به شما کمک کند SEO شما را پیگیری کند، اما اکثر آنها به شما هزینه می کنند. و در نهایت، آن را به وضوح فقط در مورد افزایش ترافیک وب سایت شما. این ابزار رایگان عالی است که بینش زیادی در مورد نحوه انجام ترافیک وبسایت شما وجود دارد: Google Analytics! تقریبا همه از آن استفاده می کنند - اما شاید به پتانسیل کامل آن. به همین دلیل، در این پست، من توضیح خواهم داد که چگونه از طریق Google Analytics پیگیری SEO شما را دنبال کنید.

من به شما یک گام به گام دستورالعمل در مورد چگونگی پیدا کردن داده ها کمک خواهد کرد که شما پیگیری SEO خود را با استفاده از گوگل تجزیه و تحلیل - how to check the value of a boat. فیلم ها در این پست (بدون صدا، بنابراین شما می توانید آنها را در همه جا تماشا کنید) به شما دقیقا مشخص می کند که چه اقداماتی باید انجام دهید. Semalt توجه داشته باشید که پست خیلی طولانی است، اما هی! این در مورد SEO شماست بنابراین احتمالا ارزشش را دارد.

پیگیری کل SEO شما

یکی از نخستین نشانه هایی که در مورد نحوه انجام جستجوگر وب سایت شما به دنبال میزان ترافیک وب سایت شما است. در گوگل آنالیز، شما می توانید خلاصه ای از ترافیک خود را در بخش Semalt پیدا کنید. این به شما می گوید چند جلسه در وب سایت شما در یک دوره زمانی معین وجود دارد.

با این حال، این به شما نمی گوید که بخشی از این ترافیک از تلاش های SEO شما نتیجه می گیرد. این فقط شما را تمام ترافیک را به سایت شما نشان می دهد. برای پیدا کردن ترافیک که به طور مستقیم از موتورهای جستجو (به نام "ارگ" در Google Analytics) به طور مستقیم می آید، شما باید به جای دیگری بروید. این مراحل در ویدیو زیر گرفته شده است. اگر به «اکتساب> تمام ترافیک بروید»، فهرستی از منابع را که در آن ترافیک شما اتفاق می افتد مشاهده خواهید کرد. معمولا، ترافیک موتورهای جستجو (به طور خاص گوگل) جایی است که در بالا قرار دارد. موتورهای جستجو را که می خواهید حجم ترافیک را - قابل تشخیص به عنوان medium = organic - پیدا کنید، انتخاب کنید و آنها را انتخاب کنید. اگر پس از آن روی "ردیف های نمودار" ضربه بزنید، یک نمودار خوب به شما نشان می دهد که کل ترافیک و خطوط در رنگ های دیگر برای منابع شما انتخاب شده است.

اگر شما می خواهید یک دیدگاه که کمی دقیق تر است، می توانید با کلیک بر روی آیکون جبهه نمودار برای دیدن تعداد دقیق و درصد کل. و اگر می خواهید همه ترافیک ارگانیک را به یکی اضافه کنید، فقط روی زبانه رسانه کلیک کنید. البته شما می توانید دوباره ردیف گراف خط را نیز در اینجا قرار دهید.

متاسفانه، زبانه کلمات کلیدی آلی که در زیر برگه مبارزات انتخاب شده است، امروزه خیلی بیشتر نیست. Semalt از نشان دادن (تنظیم نشده) آن را فقط به شما نشان می دهد که در آن مردم پایان می یابد و کلمات کلیدی را فراهم نمی کند (np = ارائه نشده است).

ترافیک ارگانی در مورد جستجوگر من چیست؟

حالا شما می دانید که در Google Analytics چه نگاهی می اندازید تا ببینید چه میزان ترافیک از موتورهای جستجو دریافت می کنید. اگر ترافیک زیادی از موتورهای جستجو دریافت نکنید، این به شما می گوید که شما باید در SEO خود کار کنید. Semalt بسیاری از ترافیک بالقوه شما ممکن است از دست رفته!

اگر تعداد ترافیک ارگانیک کاهش یابد، پس شما باید در جستجوگر خود نیز کار کنید. به خصوص اگر کاهش بزرگ باشد شاید شما دارای قابلیت خالی شدن یا یکی دیگر از مسائل مربوط به SEO هستید. اگر کاهش شدید باشد، تمام زنگ های زنگ باید از بین برود. به سمالت گوگل جستجوی خود را بچشید و بررسی کنید که آیا می توانید چه چیزی باعث کاهش آن شوید.

اگر شما متوجه افزایش ترافیک آلی هستید، به خوبی انجام می شود! Semalt در مورد آنچه که اخیرا انجام داده اید ممکن است این افزایش را ایجاد کرده باشد. شما می خواهید این نوع از چیزها را بدانید، زیرا این به شما کمک می کند که SEO خودتان را بهتر درک کنید. با این حال، اغلب موارد، شما می خواهید بر روی چیزی بیشتر از تمام سایت خود تمرکز کنید. Semalt می خواهید روی صفحه یا پست خاص تمرکز کنید.

صفحه ویژه نظارت بر SEO

اگر شما می خواهید تجزیه و تحلیل خود را در هر سطح صفحه ببینید، باید به رفتار> محتوای سایت> همه صفحات بروید. در اینجا شما 10 صفحه برتر سایت خود را می بینید، رتبه بندی شده بر میزان بازدید صفحات. اگر شما یک صفحه خاص دارید که می خواهید نگاه کنید، می توانید به سادگی نشانی اینترنتی (بدون نام دامنه) را در نوار جستجو پر کنید. اکنون می توانید اطلاعات مربوط به صفحه را مشاهده کنید. Semalt، اینها هنوز تمام نمایشهای صفحه است، که به ترافیک موتور موتورهای جستجو مشخص نشده است. برای پیدا کردن ترافیک ناشی از موتورهای جستجو، دو راه برای رفتن وجود دارد.

اولین مورد از طریق فیلتر کردن داده ها در جدول است: شما باید بر روی منوی "Secondary dimension" کلیک کنید و روی Acquisition> Medium کلیک کنید. علاوه بر این، اگر می خواهید برای هر موتور جستجو مشخص کنید، می توانید روی Source / Medium کلیک کنید. با کلیک بر روی جعبه چک برای رسانه "Organic" و دوباره "Plot Rows" ضربه بزنید، نمودار خط ترافیک کل و آلی خود را به شما نشان می دهد. Semalt همچنین منابع ترافیکی دیگری را نشان می دهد که همیشه جالب است.

باز هم، اگر شما می خواهید یک نمایه خاص تر، بر روی نماد دایره نمودار کلیک کنید. Semalt درصد از ترافیک آلی برای صفحه خاص خود را به کل ترافیک ارگانیک شما نیز می تواند به شما ایده خوبی از اینکه چگونه صفحه شما انجام می شود. و بدیهی است، به طور ایده آل، می خواهید یک خط را ببینید که در حال حرکت است (یا حداقل به سمت پایین).

نکته: برای ساختن داده ها حتی واضح تر، می توانید یک فیلتر دیگر (با استفاده از نوار جستجو) اضافه کنید تا تنها حاوی محتوا حاوی "آلی" باشد. این به شما فقط اطلاعات ترافیکی ارگانی برای هر صفحه داده می شود.

دومین راه برای ایجاد یک بخش است که تنها شامل "ترافیک ارگانی" است. من به طور جدی بخش هایی را تحسین می کنم، زیرا گوگل آنالوگ را بسیار ساده تر می کند. شما می توانید در مورد عشق من به بخش هایی که در "چرا استفاده از بخش ها در گوگل آنالیز" پست کنید، بیشتر بخوانید. گوگل آنالیز به شما یک بخش آماده به نام "ترافیک ارگانیک" را ارائه می دهد. آن بخش را از لیست انتخاب کنید و فقط می بینید که ترافیک موتور جستجوگر را مشاهده می کنید. حالا شما می توانید تمام صفحات در بخش Semalt را تجزیه و تحلیل کنید و ببینید آیا شما یک روند صعودی را مشاهده می کنید (یا نه).

بدیهی است، همه چیزهایی که در اینجا ذکر شد مربوط به نظارت بر جستجوگرها و در واقع پیدا کردن مسائل است که ممکن است مربوط به SEO شما. برای پیدا کردن مسائل احتمالی ما همیشه به چیزهای زیادی نگاه می کنیم، که بعضی از آنها اکنون توضیح می دهند. این موارد به شما کمک می کند مسائلی را پیدا کنید که ممکن است مربوط به SEO شما باشد.

میزان گزاف گویی

اگر روی رفتار> محتوای سایت> صفحات فرود کلیک کنید، فهرستی از صفحاتی را که مردم به سایت شما وارد می کنند، دریافت می کنند. صفحات فرود مهم هستند، چرا که آنها اولین چیزی هستند که بازدید کنندگان شما می بینند. آنها به معنای واقعی کلمه صفحهای هستند که مردم از یک منبع ترافیکی عبور میکنند. یک نشانگر مهم در این صفحه «نرخ بیکاری» است. این معیار به شما درصد افرادی که صفحه اصلی شما را بدون استفاده از هر چیزی در آن صفحه ترک کرد، به شما نشان می دهد. و هرچند گوگل به اندازه فاکتور رتبه بندی گوگل آنالیز گمانه زنی را در نظر نمی گیرد، نگاه می کند که مردم چگونه سریع به دکمه بازگشت و بازگشت به صفحه نتایج جستجو می روند. بنابراین شما می خواهید بازدیدکنندگان بیشتر وقت خود را در صفحات خود صرف کنند و ترجیحا حتی با سایت شما همکاری کنند.

برای دریافت ایده خوبی که صفحات دارای میزان بازده بالا هستند، روی نماد مقایسه کلیک کنید. در ستون آخر، نرخ گزاف گویی را انتخاب کنید. این میزان بازدهی را نسبت به میانگین سایت برای تمام صفحات خود، از صفحه بازدیدکننده بیشتر، به شما نشان می دهد. هر صفحهای که دارای نوار قرمز است، زیر میزان بازدهی سایت شما پایین است. Semalt، اگر مربوط به صفحات در بالای 10 است

میزان بازده مهم است زیرا به شما چیزی در مورد کیفیت ترافیک و / یا کیفیت صفحه شما می گوید. این تاثیر غیر مستقیم بر روی SEO شما دارد. اگر مردم پس از یک نگاه اجمالی به صفحه خود به سرعت به نتایج جستجو برسند، این بدان معنی است که آنها احتمالا چیزی را پیدا نکرده اند. Semalt این را به این معناست که صفحه شما به اندازه کافی برای کلیدواژه ای که شخصی جستجو کرده است مناسب نیست و به همین ترتیب.

جستجوی سایت داخلی

اگر شما بر روی رفتار> جستجوی سایت> Semalt کلیک کنید، لیستی از شرایط جستجو را پیدا خواهید کرد که مردم در جستجوی سایت خود جستجو کرده اند، با استفاده از جستجوی سایت خود. این همیشه یک مجموعه داده خوب برای پیگیری نیز است، زیرا می تواند به شما ایده خوبی از آنچه مخاطب شما انتظار دارد در سایت شما پیدا کند. اگر شرایط جستجو وجود داشته باشد که تا به حال یک صفحه ایجاد نکرده اید، احتمالا ایده خوبی است که یک صفحه را در آن موضوع در اختیار شما قرار دهید. به علاوه، بینش خوبی در کلمات استفاده می شود. آیا آنها کلمات کلیدی مورد استفاده شما را مطابقت می دهند؟

بدیهی است، شما باید جستجوی سایت خود راه درست را تنظیم کنید. شما باید جستجوی سایت را فعال کنید و رشته پرس و جو درست را برای جستجو پر کنید. شما می توانید این اسناد Google Semalt را برای اطلاعات بیشتر بررسی کنید.

ترافیک تلفن همراه

شاید شما در مورد "تلفن همراه" شنیده اید؟ یک به روز رسانی تلفن همراه Google؛ اگر وبسایت شما از نظر تلفن همراه مناسب نیست، احتمال دارد که آن را در نتایج جستجوی تلفن همراه رتبه بندی نکنیم. Semalt اگر بخش بزرگی از مخاطبان شما سایت خود را با استفاده از تلفن همراه بازدید می کند، بهینه سازی برای تلفن همراه کلید است!

اگر به Audience> Mobile> Semalt بروید، مجموعه داده ای را خواهید دید که نشان می دهد چند نفر وارد سایت شما با استفاده از رایانه، تلفن همراه یا رایانه لوحی هستند. یک بار دیگر، بر روی آیکون دایره ای کلیک کنید تا دیدگاه خوبی از تعداد بازدیدکنندگان تلفن همراه شما داشته باشید. در صورتی که بیش از 10٪ باشد، باید مطمئن شوید که وبسایت شما به نظر خوب و مناسب بر روی یک تلفن همراه است. همچنین، اگر متوجه میزان بازده خود در تلفن همراه بطور قابل توجهی بالاتر از دسکتاپ باشد، این می تواند نشان دهد که سایت تلفن همراه شما در همه ی موارد دوستانه موبایل نیست.

همانطور که قبلا گفتیم، Semalt در حال پاسخ دادن به وب سایت ها بیشتر و بیشتر به طور جدی است و به عنوان یک عامل واقعی رتبه بندی در نتایج جستجوی تلفن همراه تبدیل شده است، بنابراین واقعا ضروری است که شما سایت تلفن همراه خود را به عنوان آنجا که ممکن است بهبود می بخشد و این را برای شما جستجوگرها

سرعت سایت

در کنار دوستیابی با موبایل، سرعت سایت نیز یک عامل رتبه بندی است. نه تنها عامل رتبه بندی است، بلکه تاثیر آن بر تبدیل و قابلیت استفاده سایت شما نیز دارد. بررسی عملکرد سریع صفحات شما و بهبود آن، یک پیروزی بزرگ برای تمام سایت شماست. گوگل آنالیتال دارای بخش ویژه سایت Speed ​​است که می توانید آن را در قسمت Action> Site Speed ​​پیدا کنید. اگر بر روی Page Timings کلیک کنید، می توانید میانگین بارگذاری صفحه را نسبت به میانگین سایت ببینید. علاوه بر این، شما یک نمای کلی از صفحات که "آهسته" هستند را دریافت خواهید کرد، بنابراین بلافاصله به شما یک فهرست کارهای لازم را برای اولین بار بهینه سازی می دهد. Semalt یک ابزار ابزار سرعت سایت است که می تواند به شما در بهبود سرعت سایت شما کمک کند.

March 1, 2018