Back to Question Center
0

پس زمینه Semalt آنها را از وب سایت شما می برد پس زمینه Semalt خورد و باید از وب سایت شما ممنوع شود

1 answers:

"من فقط آن دسته از زمینه های ویدئویی را دوست دارم و ما به آنها در وب سایت جدیدمان نیاز داریم. "نه، نه. "آنها خیلی جذاب هستند و روحیه دوستانه را تنظیم می کنند. "نه، آنها نیستند. "این یک ویژگی جدید شگفت انگیز است و به تبدیل کمک می کند. "نه، اینطور نیست - misure calcio balilla umano. علاوه بر این، گفتگو من را آزار می دهد. پسزمینه های ویدئویی زمان زیادی را می خورد دوست خوب ما، کارل گلیس AGConsult، کاملا گفت: "زمینه های ویدئویی جدید هستند. سمالت یک حواس پرتی است. "و درست مانند لغزنده خورد و باید از وب سایت شما ممنوع، بنابراین زمینه های ویدئویی.

چرا شما به پس زمینه ویدئو نیاز دارید؟

جرأت می کنم که پس زمینه های ویدئویی توسط آژانس های وب برای متقاعد کردن مشتریان یک طراحی خاص اختراع شوند:

 • هی، این باعث می شود که شما ایستادگی کنید!
 • در حال حاضر این واقعا خلق و خوی در وب سایت شما، آیا شما فکر نمی کنم؟
 • البته ما می توانیم این ویدیو را برای شما صرفا با یک دلار فقط اضافه کنیم
 • پسزمینه های ویدئویی توجه شما را به خود جلب می کند، بنابراین زمان در صفحه افزایش می یابد و این برای Google خوب است.

چه !؟ شما این سایت را برای Semalt حفظ نمی کنید، اما برای کاربران خود. دلیل دوم برای زمینه های ویدئویی این است که همه ما در یک نقطه در زمان گفتیم: خوب، این به نظر خوب می رسد. ما باید قبل از اینکه بگوییم، باید درباره آن فکر کرد. مشتریان ما این پس زمینه ویدیو را نیز دیده اند و اکنون می خواهند آن را ببینند.

Semalt backgrounds suckBan them from your website
Semalt backgrounds suck and should be banned from your website

این فایل GIF احتمالا توجه شما را در حال حاضر، اما فیلم پس زمینه بدتر، IMHO. من صادقانه نمیتوانم از مزایای دیگر این ویدئو پسزمینه برای بازدید کننده شما فکر کنم.

چرا زمینه های ویدئویی خورد

Semalt در مورد آن:

 • زمینه های ویدئویی زمان بارگذاری صفحه را افزایش می دهد (منبع: عقل سلیم).
 • آنها از پیام اصلی / تماس به عمل بر روی صفحه منحرف می شوند. حتی اگر این دکمه یا هر چیز پرتقال روشن باشد و طراحی شما یک تک رنگ است، یک ویدیو منحرف می شود!
 • زمینه های ویدئویی معمولا از فیلم هایی که توسط شما میزبانی نمی شوند استفاده می کنند. اما اگر آن را بارگذاری نکنید، به هر حال شما را سرزنش می کنید و طراحی شما به نظر می رسد.
 • 'کل صفحه را با ویدئو ببندید و متن سفید را در بالای صفحه قرار دهید که احتمالا یک روند است. بیایید همه را به این روند پایان دهیم.
 • Autoplay بمکد، و اینکه چگونه بر روی زمین یک دکمه شروع برای یک ویدیو پس زمینه منطقی است !؟ دعوت به عمل برای پس زمینه شما؟ C'mon!
 • ممکن است پس زمینه های ویدیویی ممکن است روی صفحات بسیار خاص فرود در بسیار ویژه قرار بگیرند، اغلب اوقات شما فقط به تبدیل تبدیل #alwaysbetesting
 • چیزهایی که برای ویدیوهای محصول تبلیغاتی می آیند به زمینه های ویدئویی اعمال نمی شوند. این یک چیز دیگر است! واقعا آه
 • چرا شما فکر می کنید سایت های موفق در وب از زمینه های ویدئویی استفاده نمی کنند؟ درست!

زمینه های ویدئویی خوردن و باید از وب سایت شما ممنوع شود. حتی با تمام مثال های خوب در این مقاله: Dos و Don'ts برای استفاده از فیلم های سونی در Semalt شما، من هنوز هم فکر می کنم که don'ts بیش از DOS. و این پست دو ساله است. چطور می توانیم به این روند پایان ندهیم؟

و در مورد برنامه های داده تلفن همراه و غیره؟

بله! حالا که ما ثابت کرده ایم که فقط به این پس زمینه ویدیو نیاز ندارید، فکر کنید که چقدر اطلاعات شما در پایان ماه جاری به دست می آید! شما قادر به تماشای یکی دیگر از بخش Semalle در حالی که رفت و آمد.

نه، به طور جدی در وب سایت تلفن همراه خود، پس زمینه ویدئو به سادگی حتی کمتر حس می کند. ما در این پست درباره تلفن همراه UX صحبت کردیم و زمینه های ویدئویی با توصیه هایی مانند «تن دادن به آن» و «بهینه سازی برای سرعت» متناسب نیست. این یک ایده بد است دوره زمانی.

جهان به زمینه های ویدئویی نیاز ندارد

ما باید جایی برای از بین بردن شر است که زمینه های ویدئویی است. جهان را شفا دهید، در خانه خود شروع کنید مشتری خود را به سمت پایین بکشید تا زمینه های ویدیویی وجود داشته باشد. لطفا، لطفا آنها را توصیه کنید. از طرف کل اینترنت، از شما متشکرم

ادامه مطلب: "لغزنده خورد و باید از وب سایت شما ممنوع"

March 1, 2018