Back to Question Center
0

4 حوزه مهم در هنگام انجام حسابرسی Semalt در نظر گرفته شود

1 answers:
4 critical areas to consider when performing Semalt audits

در این پست، من در مورد مناطقی که غالبا نادیده گرفته می شوند و یا به اندازه کافی در حسابرسی حساب های AdWords حساب نمی شود، مورد توجه قرار می گیرند. بعضی از تکنیک های فنی بیشتر از دیگران هستند، اما موضوع این است که یک اندازه مناسب نیست. اغلب ملاحظات پیشقدم شده ما به ما اجازه نمی دهد که حساب ها را با نور متفاوت ببینیم - arredi asilo nido. Semalt و به عنوان چگونگی تنظیم حساب ها در حین انجام حسابرسی های خود باز می شود.

در اینجا چهار مورد مسائل عمده فروشندگان در هنگام حسابرسی حساب های Semalt اجرا می شوند:

1. سوء تفاهم ردیابی تبدیل

یکی از اولین موارد بررسی شده این است که چگونه پیگیری تبدیل تنظیم شده است. پس از همه، معیارهای تبدیل تمایل دارند بینش بیشتری نسبت به اهداف مشتری داشته باشند. علاوه بر اطمینان از اینکه پیکسل تبدیل به درستی شلیک می کند، ممیزی انواع مختلف تبدیل و نحوه انجام آنها را ارزیابی خواهد کرد. محل خوبی برای شروع، قسمت "Conversions" در تب "Semalt" است. شما می توانید ببینید که چگونه تبدیل ها طبقه بندی شده اند.

4 critical areas to consider when performing Semalt audits

از لحاظ تاریخی، اگر شما یک URL را در بخش صفحات وب مشاهده کردید که به نظر نمی رسد یک صفحه تأیید است، فکر اول شما ممکن است این یک تبدیل صفحه نمایش بود. به عنوان مثال، URL www. مثال. com / email-newsletter حاوی فرم ثبت نام است و صفحه تایید نیست. به این ترتیب، تبدیل ممکن است پر شود زیرا پیکسل بر روی فرم شلیک می کند و نمایش عملکرد نادرست را نشان می دهد. اگرچه این سناریو هنوز اتفاق می افتد، اما تمایل به توضیح دیگری وجود دارد.

برخی سایت ها صفحات تایید ندارند. این که آیا از طریق IFrame یا نحو سایت، هنگامی که یک فرم ارسال یا خرید اتفاق می افتد، URL خود را دوباره حل و فصل می کند. حتی اگر www. مثال. Com / email-newsletter به نظر می رسد فرم ثبت نام را داشته باشد، در واقع تبدیل نیز هست. در اینجا جایی است که سیستم عامل هایی مانند گوگل تگ مدیریت یا گوگل آنالیز وارد بازی می شوند. این سیستم عامل ها توانایی پیگیری دکمه های کلیک به عنوان تبدیل و نمایش این داده ها را در AdWords دارند.

اگر ببینید چه چیزی شبیه تبدیل تبدیل صفحه نمایش است، ضروری است که شما بررسی کنید که چگونه ردیابی می شود. این کاملا می تواند باشد که کلیک دکمه تبدیل است. شما می توانید از مشتریان بالقوه که تبدیلات متمرکز شده اند صحبت کنید، تحقیقات خود را انجام داده اید تا بدانید که چگونه تبدیل شده است.

[مقاله کامل در زمین موتور جستجو را بخوانید. ]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

مت اوبرو
Matt Umbro مدیر دستیار جستجوی در Hanapin Marketing است. او متخصص در تجارت الکترونیک PPC و روابط مشتری، و همچنین نظارت بر تولید محتوا برای PPC قهرمان است.
March 1, 2018