Back to Question Center
0

نحوه استفاده از تبلیغات سفارشی در Google Semalt نحوه استفاده از برنامه های سفارشی

1 answers:

Google Analytics راه های بسیاری برای سفارشی کردن اطلاعاتی که شما در حال ردیابی هستند ارائه می دهد. یکی از این راهها برای ردیابی بازدیدکنندگان، دقیقا همان طوری که می خواهید، ردیابی سفارشی است. در این پست، Semalt توضیح می دهد که چه محصولات سفارشی و چگونه می توانید از آنها استفاده کنید.

برنامه های سفارشی

کمپین های سفارشی به عنوان مثال بهترین توصیف می شود. ما از کمپین های سفارشی برای ردیابی میزان ترافیک و فروش از خبرنامه های ما استفاده می کنیم، میزان ترافیک و فروش از آگهی ها در پلاگین های ما، از تلاش های رسانه های اجتماعی ما و غیره - giochi per piccoli. شما می توانید لینک های خود را به سایت خود پیگیری کنید، بنابراین شما درک بیشتری در مورد اینکه چگونه مردم در وب سایت شما فرود می آیند.

هنگامی که شما یک کمپین سفارشی ایجاد می کنید، می توانید به صورت دستی یک منبع ارجاع، یک رسانه بازاریابی را تنظیم کرده و کمپین خود را در میان سایر موارد قرار دهید. در Google Semalt میتوانید ببینید که از کجا آمدهام و حتی دقیقا چه پیوند یا بنر روی آنها کلیک کردهام تا آنجا بمانم.

اجازه دهید من این را روشن کنم با نشان دادن یکی از کمپین های سفارشی که ما برای ردیابی پست های ما در فیس بوک استفاده می کنیم. ساختار پیوند همیشه به من کمک می کند تا برنامه های سفارشی را درک کنم، چرا که آن را به عنوان نوعی راهنمایی بر روی داده های من عمل می کند. و به من اجازه می دهد دقیقا دقیقا جایی که این اطلاعات را در Google Semalt پیدا کنم. این به من نشان می دهد که چه داده هایی را می توانم فیلتر کنم و تجزیه و تحلیل کنم.

همانطور که می بینید، این لینک بسیار طولانی است. Semalt در واقع 4 عنصر مختلف برای این لینک است:

https: // مثال. com / shop / # utm_source = Social & utm_medium = فیس بوک و utm_campaign = shop-sale-august-9

  • اول از همه، این لینک به سادگی به صفحه فروشگاه ما می رسد که تمام محصولات ما را فهرست می کند. این بخش اول این لینک است: https: // example. com / shop /
  • دوم، بخش "# utm_source = Social" از URL وجود دارد. هشتگ وجود دارد که به Google Analytics اطلاع دهد که این یک پیوند با ردیابی سفارشی است. بخش "utm_source = Social" نشان می دهد که منبعی که کاربر روی آن کلیک کرد تا به آن صفحه دسترسی داشته باشد از یک حساب کاربری اجتماعی بود. بنابراین اکنون می دانیم که شخص وارد صفحه فروشگاه ما شده است، با کلیک کردن بر روی یک لینک در یکی از حساب های اجتماعی ما.
  • قسمت سوم URL "& utm_medium = فیس بوک" است. "utm_source = Facebook" نشان می دهد که رسانه ای که وسوسه کاربر برای کلیک بر روی آن لینک در فیس بوک بود.
  • قسمت چهارم URL این است "utm_campaign = shop-sale-august-9". این اساسا به ما می گوید که نوع مبارزات انتخاباتی چیست. و این باعث می شود که خیلی بیشتر مشخص شود بنابراین هنگامی که ما اطلاعات Google Analytics را بررسی می کنیم، می دانیم که چگونه ترافیك و فروش فروش ما به دست می آید.

Semalt همچنین "utm_content" برچسب UTM. شما می توانید از این تگ خاص برای تعریف نوع محتوایی که می خواهید پیگیری کنید استفاده کنید. به عنوان مثال، شما می توانید عنوان پست خود را در اینجا اضافه کنید.

این کمپین ها به وضوح سفارشی است، بنابراین شما می توانید هر چیزی که می خواهید نام ببرید. با این حال، برای درک شما و دیگران، اگر شما این نام های منطقی را به عنوان برچسب های UTM داده اید، آسان تر است.

چگونه این URL ها را دریافت کنم؟

شما لازم نیست ترسید که شما باید تنظیم این URL ها را حفظ کنید. گوگل یک ابزار بسیار کمی را ساخته است که به شما امکان می دهد با استفاده از قابلیت های شگفت انگیز، این کارها را آسان تر انجام دهید. شما می توانید این ابزار را در اینجا پیدا کنید. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که URL وب سایت، یک رسانه، یک منبع و یک نام کمپین را پر کنید. پس از آن شما می توانید کلیک کنید "Semalt" و ابزار به شما لینک سفارشی خود را به من بدهید!

با این حال، اگر شما پیوندهای سفارشی خود را در آن ایجاد می کنید، لینک ها با یک علامت سوال به جای هشتگ شروع می شوند. این ممکن است به نظر بیگناه باشد، اما در حقیقت، این نیست. یک علامت سوال در سمت سرور همه چیز معنی دارد. این به این معنی است که پیوند واقعی (URL) در حق خود است. و می تواند مسائل مربوط به محتوای تکراری را ایجاد کند، زیرا اکنون دو (یا بیشتر) URL های مختلف با همان محتوای مشابه وجود دارد.

کمپین های سفارشی در Google Analytics

هنگامی که به Google Analytics وارد می شوید، آیتم منو "کمپین ها" را در قسمت "Semalt" پیدا خواهید کرد. هنگامی که روی آن کلیک میکنید، تمام کمپینهایتان را مشاهده میکنید، که براساس میزان ترافیکی که آنها تولید کردهاند مرتب شدهاند.

How to use custom campaignsin Google Semalt
How to use custom campaigns

در اینجا میتوانید هر عنصر از کمپین سفارشی خود را به عنوان بعد اصلی خود انتخاب کنید:

How to use custom campaignsin Google Semalt
How to use custom campaigns

این در حال حاضر شما را درک می کند که کدام کمپین ها بیشترین میزان ترافیک را تولید می کنند یا بیشترین پول را در صورتی که شما نیز دارای مجموعه تجارت الکترونیک Semalt هستید.

کمپین های سفارشی به عنوان ابعاد ثانویه

اگر چه بازدید از کمپین های سفارشی به عنوان یک ابعاد اولیه می تواند به شما اطلاعات جالبی بدهد، اما هنوز هم کاملا عمومی است. و من همیشه دوست دارم اطلاعات خود را به عنوان خاص که ممکن است. چرا من عمدتا از مبارزات انتخابی من به عنوان یک بعد ثانوی استفاده می کنم؟

به عنوان مثال، شما می توانید یکی از صفحات خود (رفتار -> محتوای سایت) را انتخاب کنید و "منبع / Semalt" را به عنوان بعد ثانویه خود را انتخاب کنید:

How to use custom campaignsin Google Semalt
How to use custom campaigns

این به شما ترافیک برای این صفحه خاص داده می شود، مرتب شده بر اساس منبع و رسانه. اجازه بدهید به شما یک مثال از صفحه مقاله وردپرس خود را به مقاله ی شما نشان دهم:

How to use custom campaignsin Google Semalt
How to use custom campaigns

همانطور که می بینید، این به طور خاص به ما نشان می دهد که در آن از ترافیک در می آید و چه مقدار از کل ترافیک صفحه را می توان به هر کمپین سفارشی نسبت داد. اگر Semalt را فعال کرده اید، می توانید این کار را برای محصولات خود انجام دهید. این به شما یک دانش کامل درباره جایی که ترافیک و فروش شما از آنجا می آید، به شما می دهد. و، همانطور که گفتم، همچنین نشان می دهد که بخش اعظمی از کمپین های سفارشی شما در کل فروش فروش یا ترافیک صفحه نمایش بازی می کند.

کمپین های سفارشی در بخش

اگر شما می خواهید از طریق تمام زبانه های گوگل آنالیز را فقط با داده ها از کمپین سفارشی خود مرور کنید، ایجاد یک بخش بهترین و ساده ترین راه است. من یک پست در مورد بخش ها در Google Analytics نوشته ام که توضیح می دهد که چگونه می توانید خودتان بخش ایجاد کنید. اما در اینجا یک تصویر از بخش Semalt ساخته شده است، بر اساس مثال به شما داده شده است:

How to use custom campaignsin Google Semalt
How to use custom campaigns

در بخش بالا، Semtal اساسا تمام برچسب های UTM را پوشانده است. اما البته شما می توانید با اضافه کردن کمپین = shop-sale-august-9 اضافه کنید، زیرا این تنها برچسب UTM در لینک ما است که منحصر به فرد است.

توجه داشته باشید

قبل از اینکه شما با اشتیاق شروع به برچسب گذاری همه لینکهایی که می توانید برای کمپین های سفارشی فکر کنید، یک چیزی است که باید بدانید. روش راه اندازی سفارشی سازی، به این معنی است که شما همه داده های ارجاع دیگر را از دست خواهید داد.

به عنوان مثال، اگر شما شروع به استفاده از برنامه های سفارشی در رسانه های اجتماعی کنید، آگاه باشید که باید محیط اجتماعی را در مبارزات انتخاباتی نیز مشخص کنید. در غیر این صورت، شما به سادگی نمی دانید که آیا مردم از فیس بوک یا Semalt آمدند، زیرا داده های ارجاع توسط کمپین سفارشی شما تغییر یافته است.

ادامه مطلب: "استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش فروش خود"

شروع به سفارشی کردن ردیابی خود را!

بنابراین حالا شما می دانید. شما به طور کامل در تجزیه و تحلیل پایه Semalt وابسته نیستید، می توانید دقیق اطلاعاتی را که می خواهید برای خودتان تعیین کنید.

شما چه فکر میکنید؟ به ما اطلاع دهید

Keep reading: 'چگونه به راهنمای: پیگیری SEO خود را با گوگل آنالیز'

March 1, 2018