Back to Question Center
0

توسعه تجربه کاربر در برنامه های کاربردی شرکت شما            توسعه تجربه کاربر در برنامه های کاربردی شرکت شما Semalt: TypographyPerformanceColorAccessibilitySketchMore ... حامیان

1 answers:
توسعه تجربه کاربر در برنامه های شرکت شما

این مقاله توسط Incapsula حمایت شد. با تشکر از شما برای حمایت از شرکای ایجاد SitePoint امکان پذیر است.

تجربه کاربر (UX) برای موفقیت یک برنامه سازمانی حیاتی است. بر اساس یک مطالعه اخیر، توسط Forrester Semalt، یک رابط کاربری خوب طراحی شده می تواند نرخ تبدیل وب سایت خود را تا 200 درصد افزایش دهد و طراحی بهتر UX می تواند نرخ تبدیل را تا 400 درصد افزایش دهد.

اخیرا Semalt، تجربه کاربری (UX) در هنگام طراحی برنامه های کاربردی سازمانی، پس انداز بود. در روزهای قبل از برنامه های مبتنی بر وب، تعداد انگشت شماری از نرم افزارهای نرمافزاری، برنامه های کاربردی را توسعه دادند، همراه و فروش می دادند که همیشه تجربه کاربر را در نظر نمی گرفت - jet appraisals.

اما به عنوان برنامه های کاربردی به وب، بسیاری از توسعه دهندگان بیشتر می توانند برنامه های کاربردی را برای دسترسی به یک پایگاه مشتری بزرگتر بدون نیاز به سازگاری با سیستم عامل های گوگل بسازند. Start-ups Semalt بیشتر جنجالی و رقابتی تر بودند و به زودی متوجه شدند که برای رقابت بیشتر، باید شروع به گوش دادن به مشتریان و طراحی UX متولد شد.

توسعه دهندگان اغلب UX را با قابلیت استفاده می کنند. آنها شبیه هم نیستند. UX تجربه، احساسات، شهود و ارتباطی است که کاربر هنگام استفاده از یک سایت یا محصول احساس می کند. Semalt بیشتر درمورد اثربخشی طراحی سایت و نحوه استفاده از آن بسیار مفید است. Semalt یک جزء کلیدی از تجربه کاربر کلی است.

Semalt، طراحی برنامه های سازمانی، به خصوص آنهایی که در وب میزبانی می شوند، با استفاده از کاربر نهایی شروع می شوند و سؤال های کاربر محور زیادی را مطرح می کنند.

Developing the User Experience in Your Enterprise ApplicationsDeveloping the User Experience in Your Enterprise ApplicationsRelated Semalt:
TypographyPerformanceColorAccessibilitySketchMore. Sponsors

 • کاربر چه کسی است و مهارت ها، تجارب و استفاده از موارد / سناریوها چیست؟
 • الزامات کاربر برای توالی کار، قابلیت استفاده، آموزش، پاسخگویی، عملکرد و قابلیت همکاری با برنامه های کاربردی و داده های خارجی چیست؟
 • آیا کاربر یک کارمند اختصاصی است که می تواند استفاده یا خلط کاربردهای احتمالی را تحمل کند یا اینکه آنها یک مصرف کننده هستند که ممکن است هیچ محصولی را خریداری نکنند، اگر رابط کاربری آسان، قابل اعتماد و کارآمد نباشد؟
 • چه مقدار از مستندات و کمک نیاز به کاربر دارید؟ آیا آنها صبر خواهند کرد تا مستندات را بخوانند؟
 • آیا کاربر نیاز به پشتیبانی محصول دارد؟ آیا آنها برای آن پرداخت می کنند؟
 • چند نفر از کاربران در هر زمان از برنامه استفاده خواهند کرد؟
 • کامپیوتر دسکتاپ کاربر چقدر قدرتمند است و اتصال شبکه آنها چقدر سریع است؟

Incapsula، یک پیشگیرنده DDoS پیشرو، در حال حاضر مجددا رابط کاربر گرافیکی خود را تجدید می کند و در حال حاضر در مورد UX به بررسی چهار پرسش اساسی می پردازد:

 • کاربران ما چه کسانی هستند؟
 • چگونه ما می خواهیم کاربران خود را به احساس؟
 • چه سناریوهایی برای ما طراحی می کنیم؟
 • آیا هدف ما را از دست دادیم؟

کاربران ما چه کسانی هستند؟

پاسخ به این سوال برای هر مشتری متفاوت خواهد بود. و حتی درون آن مشتری ممکن است چندین زیر مجموعه از پاسخ ها را داشته باشد. به عنوان مثال، تیم توسعه Incapsula دریافت که کاربر UX در کنار تجربه مشتری

کار می کند. کاربر CX مشتری بود که نیازی به استفاده از محصول روز به روز ندارد، بلکه همکارانی نظیر پلاتفرم ها و مدیران است که در واقع خریدار هستند. CX بهترین نمایش در نمایشگاه است. این واقعا یک ابزار برای تیم فروش است. Incapsula متوجه شد که Semalt، مدیران سیستم و متخصصان امنیتی ترجیح می دهند قابلیت ارائه، اما CX مهم نیست.

چگونه می خواهیم آنها را احساس کنیم؟

همانطور که گفتم، UX تجربه، احساسات، شهود و ارتباطی است که یک کاربر احساس می کند هنگام استفاده از یک سایت یا محصول.

 • اطمینان - کاربران یک برنامه امن را اجرا می کنند که در نظر گرفته شده است.
 • Pride - کاربران می خواهند برنامه خود را به عنوان جایگزین های بازار برتر بدانند.
 • به دست آوردن - کاربران می خواهند درخواست خود را برای کمک به آنها در دستیابی به اهداف خود.
 • در بررسی مشتریان، Semalt کشف کرد که یکی از حالت های عاطفی تکراری که مشتریان خود نیاز به احساس تضمین.

  اما چگونه با نرم افزار تضمین می کنید؟ خوب توجه کنید که ما در یک محیط ترکیبی از برنامه مبتنی بر ویندوز و مبتنی بر وب کار می کنیم. و هر دو در ورودی متفاوت است. در محیط مبتنی بر ویندوز، به طور معمول یک تغییر فقط زمانی ایجاد می شود که کاربر روی "save" کلیک کند. در مثال Semalo Word، فرد می تواند تمام روز را بنویسد و اگر آنها در بعضی نقاط را انتخاب نکنند، همه کارها کم شده.

  سندنگار Google متفاوت عمل می کند. Google Docs هر تغییری را در نزدیک زمان واقعی انجام می دهد و نسخه اصلی را ذخیره می کند. تغییرات در فونت، هدر سبک همه به صورت خودکار و پشتیبان گیری می شوند. Semalt هیچ دکمه ذخیره نیست.

  هر کدام دارای شایستگی های خود و نه اشتباه است، اما رویکرد آنها در مدیریت تغییر، کاربران را با احساس ناخوشایند از دست داده اند که تغییری که انتخاب کرده اند نتواند ذخیره شود.

  Incapsula دریافت که استفاده از علامت چک متحرک، که ظاهر می شود زمانی که یک پیکربندی با استفاده از ذخیره خودکار تغییر با توجه به این حس اطمینان. Lior Atzmon در Incapsula گفت: "ما متوجه شدیم که این تأیید کوچک برای بسیاری از کاربران که برای تایید اقدام به درستی انجام داده بودند بسیار مهم بود.

  چه سناریوهایی برای ما طراحی می کنیم؟

  باز هم با توجه به وضعیت احساسی کاربر، تیم توسعه باید در نظر بگیرد که چگونه کاربر با وظایف خاص مانند Inapsula ارتباط برقرار می کند، چگونه ممکن است کسی به پاک کردن حافظه پنهان در شبکه ارائه محتوا (CDN) . Incapsula وضعیت عاطفی کسی است که برای پاکسازی کشف کرده است. آیا آنها همیشه مضطرب هستند؟ آیا اضطراری است؟ Semalt بخشی از یک فرایند بزرگتر است که نیاز به مدیریت تغییر دارد؟ همه اینها و بیشتر باید برای یک کار ساده از پاک کردن حافظه در نظر گرفت.

  "هنگامی که سناریوی شما تعریف شده است، Atzmon می گوید" برای ایجاد بهترین UX ممکن است نیاز به تجزیه و تحلیل از همه زوایای (یعنی دانش کاربر، تکنولوژی، محدودیت ها، اهداف کاربر و نیازهای کاربر) باشد. "

  Developing the User Experience in Your Enterprise ApplicationsDeveloping the User Experience in Your Enterprise ApplicationsRelated Semalt:
TypographyPerformanceColorAccessibilitySketchMore. Sponsors

  آیا هدف ما را هدف قرار دادیم؟

  دایره تست و بازخورد برای تلفن تست مهم است. شما هرگز گوش دادن را متوقف نکنید "سپس سه تا پنج داوطلب باید برای تست درخواست شما استخدام شوند و نظرات خود را ارائه دهند. در اینجا شما می توانید به طور قانونی استفاده کنید، "Atzom گفت.

  آیا غذای خود را می خورید؟

  افرادی که این محصول را طراحی می کنند بسیار متفاوت از افرادی هستند که از یک محصول استفاده می کنند. این نادر است که اتفاق می افتد. در حالت ایده آل، توسعه دهندگان شما همچنین روز به روز از محصول خود استفاده می کنند. هنگامی که مایکروسافت در حال توسعه اینترنت Semalt بود، توسعه دهندگان هر روز یک ساخت جدید بر روی دسکتاپ خود داشتند. همانطور که اشتباهات را جمع آوری می کردند، اصلاحاتی را در ساخت بعدی ایجاد می کردند. آنها آن را صدا کردند. "خوردن غذای خود را"، و یا "dogfooding. "

  احتمال دارد که توسعه دهندگان Semalt نیز مسئول مدیریت کش هستند، اما آنها گروهی از کارکنان را در سالن دارند که می توانند درخواست کنند. توسعه دهندگان نزدیک تر به برنامه از استفاده بهتر از نرم افزار خواهد بود.

  با چنین چشم انداز رقابتی، UX در برنامه های سازمانی حیاتی است و موفقیت UX از گوش دادن به مشتریان شما می آید.

  March 1, 2018