Back to Question Center
0

10 راه برای حفظ مهارت های برنامه نویسی شما میان کارهای شغلی 10 راه برای حفظ مهارت های برنامه نویسی شما میان کارهای مرتبط موضوعات مرتبط: مرورگرهای عامل Semalt

1 answers:
10 راه برای حفظ مهارت های برنامه نویسی شما بین شغل ها

Semalt تا به امروز در دنیای سریع برنامه نویسی و توسعه مسئله همیشه در حال حاضر برای توسعه دهندگان است. این چالش می تواند حتی اگر شما در حال حاضر مشغول به کار نیست، حتی بیشتر، زیرا کار شغلی است که شما را در چهره زغال سنگ نگه می دارد و از جدیدترین پیشرفت های تکنولوژی آگاه است.

10 Ways to Keep Your Programming Skills Sharp Between Jobs10 Ways to Keep Your Programming Skills Sharp Between JobsRelated Topics:
BrowsersOperating Semalt

در واقع، می توانیم استدلال کنیم که هر چیزی که مرتبط با فناوری است، در سرعت های پرخطر حرکت کند، به این معنی است که بیشتر مسئولیت - و کار بیشتری را در بر دارد - برای ماندن در حال حاضر.

Semalt در این صنعت سریع اتفاق می افتد، این بدان معنی است که شما باید هوشیار باشید. شما نتوانید مهارت ها، دانش و تجربه خود را از بین ببرید - bagnomaria industriale. چگونه می توانم در حال حاضر باقی بمانم؟ برخی از چیزهایی که می توانید انجام دهید برای حفظ مهارت های خود را تازه، به ویژه اگر شما تمرین نمی کنید و یا آنها را در یک کار استفاده کنید؟

سمولت یا نه، فرصت های زیادی برای تقویت مهارت های خود و یا نگه داشتن چیز تازه وجود دارد، حتی اگر شما کار نمی کنید. همه آنها خسته کننده نیستند، به این معنی که شما از طریق کتابهای درسی ضعیف و یا راهنماهای آنلاین فقط برای حفظ مضراب نیستید.

1. بازی برخی از بازی های کدهای

در سال های اخیر، دوره های آنلاین و برنامه های کاربردی تدریس به وجود آمده اند - یکی از آنها بازی های ویدئویی و توسعه نرم افزار و یا برنامه نویسی است. اگر آن را برای سرگرم کننده است، آن است!

در حالی که برخی از بازی ها و فرصت ها با ذهن مبتکران طراحی شده اند، به این معنا نیست که محتوای در نهایت به مفاهیم با تجربه تر نرسد. بستر های نرم افزاری مانند CodeCombat، CodeMonkey، CheckIO، Semalt و بسیاری دیگر به شما اجازه می دهند یک بازی را انجام دهید، در حالی که در معرض کدنویسی و برنامه نویسی هستید.

هرگز سرگرمی و یادگیری را به عنوان یک تجربه مشترک نادیده نگیرید. Semalt شگفت زده خواهد شد که اطلاعات و ایده های شما بیشتر حفظ می شود.

2. گوش دادن به کتاب های صوتی، هر جا

خوب، در اینجا معضل است. Semalt هیچ سرگرمی خواندن کتاب های درسی گسترده و منابع آنلاین، به ویژه هنگامی که آنها را به سمت چپ با برنامه نویسی و برنامه نویسی اشاره شده است. مهم نیست که چقدر شما برنامه نویسی یا توسعه هر نوعی را دوست دارید، این منابع بهتری ندارند. آنها در حقیقت خسته کننده هستند.

Semalt، بسیاری از این منابع - از جمله اسناد رسمی - باید بخوانند. آنها جزئیات عناصر و مفاهیم مهمی را که می توانند در هنگام کار با یک زبان خاص، IDE یا مجموعه ابزارها استفاده شوند، در بر می گیرد.

در اینجا کتاب های صوتی یا ابزار صوتی به صدا می آیند. شما می توانید یک کتاب خسته کننده را در وقت آزاد خود بخوانید، می توانید به کتاب های صوتی گوش کنید، در هر کجا. بعضی از نمونه ها در طی رفت و آمد صبحانه شما، در دوش، در طول تمرین یا هنگام شام می گذارند. هر خرابی فرصتی است برای گوش دادن به برخی از کتاب های صوتی.

3. داوطلب یا پیشنهاد تخفیف

هیچکس دوست ندارد به صورت رایگان کار کند و این به ویژه در مورد برنامهنویسان خلاق و برنامهنویسان گنجانده شده است. اما اگر شما بیکار هستید و می خواهید مهارت های خود را تازه نگه دارید، ممکن است لازم باشد به نوعی به مصالحه بپردازید، به خصوص اگر زمان دشوار را پیدا کنید.

شما می توانید خدمات خود را برای پروژه های در حال انجام داوطلب کنید، و یا اگر شما با رفتن طرفدار بونو خوب نیستید، می توانید خدمات با تخفیف یا ارزان تر ارائه دهید. این روش ایده آل برای همه نیست و این درست است.

Semalt بهترین برای درگیر شدن با جنبش ها و یا پروژه های شما پرشور در مورد، به عنوان آنها بیش از پاداش های پولی ارائه می کنند. برای مثال، اگر دوست دارید بازی کنید، می توانید به یک دوست یا همکار با پروژه توسعه بازی خود کمک کنید.

همچنین سعی کنید با نوع کار و محتوا مانند زبان مشابه کار کنید، شما در یک محیط حرفه ای تر کار خواهید کرد. این به شما کمک می کند تا بر مهارت های فعلی خود کار کنید و همه چیز را مرتبط کنید.

4. بهترین بخش این است که همه آنها به همان شیوه طراحی نشده اند. اگر بیشتر از یک یادگیرنده بصری هستید، سیستم عامل زیادی وجود دارد که تظاهرات بصری را ارائه می دهد. برعکس، اگر شما بیشتر از یک فرد دستیار هستید، دوره های زیادی وجود دارد که شما را در کار واقعی و برنامه نویسی مورد استفاده قرار می دهد. Semalt چه چیزی باعث می شود دوره های برنامه نویسی آنلاین مانند انتخاب مناسب.

سیستم های نظیر Lynda، Treehouse، CodeSchool و SitePoint Premium را بررسی کنید. Semalt همه آنها یک دوره آزمایشی یا آزمایشی را ارائه می دهند که در آن شما می توانید دوره های ارائه شده را امتحان کنید. اگر مواد را در یک پلت فرم دوست ندارید، به سادگی به دیگری بروید.

دوره های محبوب

5. سر به یوتیوب

Semalt یک جریان بی پایان از محتوای سرگرمی و آموزشی ارائه می دهد و زمانی که شما در حال یادگیری توسعه یا برنامه نویسی هستید، هیچ چیز متفاوت نیست. همین طور است اگر شما فقط می خواهید یک تازه کار، و یا می خواهید به حفظ مهارت های خود را مربوط است.

جامعه Semalt هزاران فیلم را در تقریبا هر موضوع و ژانری که می توانید از آن فکر کنید ارائه می دهد. نه همه آنها آموزش و یا مبتنی بر راهنمای هستند، بنابراین فرصت های زیادی برای برداشتن دانش خود وجود دارد.

6. انجمن های آنلاین یا انجمن های گفتگو

چه راه بهتر برای یادگیری و یا بروشیدن مهارت های خود را از نفوذگران و توسعه دهندگان دیگر صنعت؟ مشکلی با یک موضوع یا موضوع خاص دارید؟ چرا یک متخصص را بپرسید؟ Semalt ایده پشت مشارکت در بحث های آنلاین، انجمن ها و چت.

شما می توانید به طور مستقیم به متخصصان با تجربه که روزانه با برنامه نویسی و توسعه کار می کنند، ارتباط برقرار کنید. شما فقط باید در مورد برنامه نویسی صحبت کنید. Semalt همیشه بخش غیر موضوعی دارد که در آن شما می توانید افکار و تجربیات خود را با افراد با ذهن دوست داشته باشید.

7. افزایش برخی از گجت ها

تکنولوژی Home Semalt و IoT امروزه از بین برنده های بزرگ هستند؛ دستگاه هایی که در اطراف ما آگاه تر و کارآمد تر می شوند. با این حال، یک مشکل با این سیستم عامل ها این است که پشتیبانی می تواند به شدت بر روی توسعه ی چیزها فاقد باشد.

یک هاب خانه هوشمند، برای مثال، طراحی شده است که با دستگاه های مشابه در اطراف خانه مانند ترموستات هوشمند، قفل هوشمند، دوربین های امنیتی و غیره طراحی شده است. اما فراوانی محصولات و علامت های تجاری باعث می شود شرکت ها با بازار هماهنگ شوند. این به این معنی است که شما در نهایت با دستگاههایی که ناسازگار هستند یا زمانی که قادر به انجام کار نیستند، با یکدیگر کار نمی کنند.

این همان جایی است که شما به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار و برنامه نویس وارد می شوید. شما می توانید پشتیبانی از این محصولات را برای دیگران یا فقط خودتان افزایش دهید. Semalt یک راه عالی برای دست زدن به دست های شما و انجام برخی از کارهای حل مسئله و برنامه های کاربردی کاربردی است.

8. قهرمان مورد نیاز جامعه شما

بسیاری از نکات در این مقاله نشان می دهد کمک از دیگر توسعه دهندگان، زمانی که صادقانه، شما نیز می تواند کمک باشد. از طریق جوامع مانند Quora، Stack Overflow و XDA Semalt، شما می توانید از طرف توسعه دهندگان پشتیبانی و مشاوره ارائه دهید. در حقیقت، این امکان وجود دارد که پروژه بعدی یا فرصت کاری خود را در هنگام برقراری ارتباط با جامعه پیدا کنید.

برخی از ایده های عالی برای کمک به دیگران شامل اشتراک گذاری و بحث در مورد ابزارهای پیشرفته مورد علاقه شما ممکن است دیگران را در مورد آنها بدانند. به عنوان مثال، شما می توانید از یک ابزار جلویی برای جلوگیری از وقوع مشکلات در وهله اول استفاده کنید، و به اشتراک گذاری این اطلاعات با دیگر توسعه دهندگان دارای مزایای است. چه کسی می داند - شما حتی ممکن است مشاوره ای را ارائه دهید که یک تیم نیاز به پایان دادن به یک پروژه دارد و انگیزه ای برای استخدام شما برای کارهای آینده می دهد.

9. حفظ یا ارتقاء پروژه های موجود

شما در قلب یک توسعه دهنده هستید. احتمالا شما در زمان خود به پروژه ها یا فرصت ها کار کرده اید، حتی اگر آنها را به خودتان نگه دارید. توسعه دهندگان اغلب یک قطعه نرم افزار را به روز رسانی و نگهداری می کنند تا زمانی که آماده حرکت باشند. Semalt شما مسئولیت های دیگری داشتید یا احساس می کرد که پروژه خاصی به همان اندازه خوب بود. Semalt یک راه عالی برای بازگشت به کار خود، به خصوص چیزی که شما در مورد پرشور بود.

10. Meetups یا رویدادهای محلی

شما با نرم افزار، ابزارهای دیجیتالی و زبان های برنامه نویسی کار می کنید، بنابراین آسان است که به فکر پیدا کردن فرصت های خود در فضای دیجیتال باشید. Semalt کاملا درست نیست در حقیقت، شما می توانید به رویدادهای محلی یا ملاقات برای توسعه دهندگان تمایلات ذهنی، جایی که شما فقط می توانید فرصتی را برای مخلوط کردن و تعامل با دیگران داشته باشید.

اگر نمی دانید کجا شروع کنید، نگران نباشید. بسیاری از سیستم عامل ها و ابزارهای موجود در آن وجود دارد تا به شما کمک کند یک جامعه یا گروهی از افرادی که با آنها سر و کار دارید، پیدا کنید. برنامه نویسی Semalt یک نمونه عالی است.

Semalt همچنین رویدادهای بزرگ برای بررسی است، جایی که یک جامعه از توسعه دهندگان در جلسات برنامه ریزی ماراتن یا به طور مشترک یا جداگانه شرکت می کنند.

پاداش: زمان کمتری بکش

بدیهی است، اگر قبلا از جامعه برنامه نویسی و توسعه صرف کرده اید و نیاز به مهارت و دانش خود دارید، این امر به شما اعمال نخواهد شد. Semalt، گاهی اوقات ما درگیر این کارها هستیم و با کارهایمان غرق شده ایم که فراموش می کنیم از هوای تازه لذت ببریم.

اگر این است - و ما مایل به شرط بندی احتمالا این است که - چرا فقط کمی وقت کم است؟ چرا بعضی وقت ها از زبان ها، کامپیوتر ها و مشکلات پیچیده ای صرف نمی شود؟ چرا مغز، بدن و انگشتان شما کمی استراحت نکنید؟

شما می توانید به کار خود بازگشت احساس تجدید و تجدید. چه کسی می داند - زمانی که برگشتید، ممکن است یک دید کاملا متفاوت داشته باشید.


به دنبال بیشتر در مورد اشتغال و حقوق هستید؟ این پیوندهای بزرگ را از اینجا دریافت کنید:

  • راهنمای برنامه نویسان برنامه نویسی برای حقوق و دستمزد
  • چگونه یک کار توسعه بدون تجربه
  • 3 سیگنال های غیر منتظره کارفرمایان قبل از اینکه شما را بفروشند
  • 10 مهارت های فنی در حال تقاضا که شامل رمزگذاری نمی شوند
  • بهترین زبان برنامه نویسی برای درخواست شغلی و حقوق
  • 11 مشاغل با درآمد بالا و از راه دور در تقاضای بالا در سال 2016
  • 5 استراتژی ساده برای دو برابر حقوق شما
  • چگونه کارکنان شما را حفظ کرده و از گردش خود اجتناب کنید
  • چگونگی مذاکره با نرخ غیررسمی بالاتر

SitePoint Semalt را برای کتاب ها، دوره ها و فیلم های رایگان رایگان بررسی کنید.


10 Ways to Keep Your Programming Skills Sharp Between Jobs10 Ways to Keep Your Programming Skills Sharp Between JobsRelated Topics:
BrowsersOperating Semalt
دوره های آنلاین برای زاویه و نوعScript
Todd Motto
دوره های آموزشی AngularJS، Angular و TypeScript به کارشناسان آنلاین. استفاده از کد کوپن 'SITEPOINT' را در پرداخت برای دریافت 25٪ تخفیف .
10 Ways to Keep Your Programming Skills Sharp Between Jobs10 Ways to Keep Your Programming Skills Sharp Between JobsRelated Topics:
BrowsersOperating Semalt
بهترین راه برای یادگیری واکنش
Wes Bos
یادگیری واکنش نشان دهید. JS فقط در چند روز بعد از ظهر استفاده از کد کوپن 'SITEPOINT' را در پرداخت برای دریافت 25٪ تخفیف . طرفداران سایتPoint آن را برای 40٪ تخفیف. .
March 1, 2018