Back to Question Center
0

چگونه وب سایت شما می تواند قهرمان بی قاعده در برابر Semelt بزرگ نام تجاری تبدیل شود

1 answers:
How your web presence can become the undisputed champion against big brand Semalt

اما خوشبختانه برای این کسب و کارهای کوچک و رو به رشد، راهی برای رقابت با مارک های گالیات بزرگ وجود دارد.

من به شما دروغ نمی گویم آنها دارای بودجه های بزرگ و نیروی انسانی بی حد و حصر هستند. Semalt قهرمانهایی هستند که در برابر آنها رقابت می کنید. اما هر قهرمان ضعف دارد

حتی امروز، بسیاری از این Goliaths در ساخت حضور آنلاین خود را. مانند دیوید، شما می توانید آنها را در نقاط ضعف خود قرار دهید و از شرکت بدون نام تا قهرمان نام تجاری بروید - ego one repair. چگونه Semalt

سایت خود را قابل مقایسه

How your web presence can become the undisputed champion against big brand Semalt اگر هیچ کس نمی تواند وب سایت شما را پیدا کند، هرگز از جنگ آنلاین پیروی نخواهید کرد. بنابراین مرحله اول این است که اطمینان حاصل شود که جستجوگرها، کاربران رسانه های اجتماعی و خوانندگان وب می توانند سایت خود را برای اولین بار پیدا کنند.

معماری وب سایت

فقط به این دلیل که وب سایت شما به نظر خوبی برای چشم مناسب نیست، به این معنی نیست که آن درست ساخته شده است. بسیاری از وبسایتها به زیبایی نگاه میکنند، اما باید به شکل ساختگی محکوم شوند.

شما نمی توانید مسائل را با چشم غیر مسلح ببینید، اما هر گونه تلاش در بازاریابی اینترنتی، اگر شما معماری سایت خود را به عنوان باید انجام دهید، سقوط خواهد کرد.

معماری سایت بر روی بسیاری از مناطق سایت تاثیر می گذارد که تقریبا همه چیز شما را به صورت آنلاین بستگی دارد وب سایت شما دارای یک پایه معماری جامد است. معماری ضعیف سایت بر توانایی موتورهای جستجو برای خزیدن و فهرست صفحات شما، سرعت دانلود صفحات شما و حتی تعداد زیادی از مسائل مربوط به قابلیت استفاده است.

اساسا، معماری شکسته برابر یک وب سایت شکسته است. ابزارهای زیادی وجود دارد که به ارزیابی آسیب کمک می کند. اما مراقب باشید: گاهی اوقات رفع خواهد شد بیشتر درگیر از ساخت سایت باید آغاز شده است. در صورتی که مایل هستید، اگر بخواهید معماری سایت را از دست ندهید.

جستجوگرها / بهینه سازی کلمات کلیدی

یک مولفه کلیدی برای یافتن قابلیت بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است. موتورهای جستجو Semalt تنها راننده ترافیک وب سایت ها نیستند، اما هنوز یکی از روش های اصلی برای بازدیدکنندگان شماست.

هر کمپین بهینه سازی خوب شامل معماری سایت می شود همانطور که در بالا ذکر شد، اما معماری تنها به طور کلی هیچ ارزش واقعی ندارد. بهینه سازی Semelt تضمین می کند که جستجوگران قادر به پیدا کردن شما زمانی که آنها از موتور جستجوی خود را انتخاب کنید.

اگر شما به معماری سایت به عنوان گریس که لولا را لخت می کند فکر می کنید، بهینه سازی کلمات کلیدی درب هایی است که لولا آن ها است. در واقع، بهینه سازی کلمات کلیدی خوب، تعداد ظاهری بی شماری از درها را برای مخاطبان شما ایجاد می کند تا از طریق شما پیدا شود. تا زمانی که کلمات کلیدی وجود دارد، بهینه سازی باید انجام شود.

تبلیغات پرداخت برای هر کلیک / پرداخت

برای ترافیک نزدیک به فوری و اندازه گیری ROI کارآمد، شما نمی توانید با PPC (پرداخت برای هر کلیک) اشتباه کنید. اما مانند هر چیز دیگری که ما به صورت آنلاین انجام می دهیم، PPC موثر باید به درستی مدیریت و آزمایش شود.

بسیاری از شرکت ها PPC را امتحان می کنند و موفق می شوند. این معمولا به این دلیل نیست که سودآوری امکان پذیر نیست، بلکه این که آنها نمیتوانند سودآور باشند. برای دستیابی به یک کمپین PPC به طور منظم دست به مهارت و آگاهی فرا می رساند و آن را در عملکرد پیکربندی کار می کند.

پس از راه اندازی، کمپین شما باید بر اساس داده های عملکرد بهینه سازی شود. این کار با تنظیم کمپین ها و گروه های تبلیغاتی شما، تست عملکرد تبلیغ، اضافه کردن / حذف کلمات کلیدی و غیره انجام می شود. حتی پس از آن سودآور، مانند جستجوگرها، همیشه کلمات کلیدی جدیدی برای هدف و بهبود عملکرد وجود دارد.

اما اجازه نده که شما را بترساند. PPC یک راه عالی برای رسیدن به ترافیک به وب سایت شما تحت شرایط کنترل شده است، که از سودآوری و نگهداری مناسب بودجه برخوردار است.

رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای هدایت ترافیک هدفمند به وب سایت شما در حال ساختن نام تجاری و شناسایی نام است.

هنگامی که با رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار می کنید، ممکن است به نیازهای فوری خود برسید، اما این منافع درازمدت است که این ارتباط را ارزشمند می سازد. رسانه های Semalo جایی است که اعتماد و اعتبار را با مشتریان احتمالی ایجاد می کنید.

هنگامی که این اتصالات به نقطه ای برسند که به آنچه که شما پیشنهاد می کنید، به عنوان کارشناس مورد نظر شما می باشند. اگر آنها از شخص دیگری که به دنبال آن هستند می دانند، آنها تبدیل به برده فروشان خود می شوند، از دهان پخش می کنند و مردم را به سوی شما می آورند.

سایت خود را قابل استفاده کنید

How your web presence can become the undisputed champion against big brand Semalt گرفتن افراد به سایت شما یک شروع است، اما چه اتفاقی می افتد وقتی که آنها به آنجا برسند؟ اگر سایت شما تجربه خوبی نداشته باشد، اکثریت بازدیدکنندگان از این موضوع کاسته نمی شوند. و کسانی که کشف کنند، احتمالا هرگز از طریق فرآیند تبدیل تبدیل نخواهند شد.

قابلیت استفاده سایت برای گرفتن و نگهداری مشتریان بسیار مهم است.

معماری وب سایت

همانطور که قبلا گفتم، معماری سایت جنبه های بسیاری از بازاریابی آنلاین را پوشش می دهد. همانطور که برای اطمینان از اینکه شما می توانید افراد را به سایت خود با بهینه سازی موتور جستجو دریافت کنید، لازم است تا مطمئن شوید که می توانید مردم را در سایت خود حفظ کنید.

معماری ضعیف سایت ناگزیر منجر به تجربه ضعیف در سایت می شود. Semalt این به این دلیل است که ناوبری شما بصری نیست، صفحات شما خیلی آهسته بارگذاری می شوند یا فقط "اشکالات" وجود دارد که سبب درد برای بازدیدکنندگان برای پیدا کردن آنچه که آنها در سایت شما می خواهند، اغلب سرزنش معماری بد است.

مسائل مربوط به معماری سمالت تجربه معماری کمک خواهد کرد که مردم را در سایت خود نگه دارد و اطمینان حاصل شود که آنها بتوانند آنچه را که برایشان انجام دادند، انجام دهند. اگر بدترین چیزی که در مورد سایت شما می تواند بگوید این است که آنها آنها را نادیده نگرفتند، پس این یک پیروزی بزرگ در بسیاری از وب سایت های دیگر است.

دعوت به عمل

یکی از بزرگترین ناراحتی هایی که کاربران اغلب تجربه می کنند این است که نمی دانند کجا بروند و چگونه می توانند به اطلاعاتی که می خواهند دسترسی پیدا کنند. معماری سایت اطمینان می دهد که همه چیز به همان خوبی عمل می کند اما لزوما بهترین روش برای رانندگی افراد از یک صفحه به بعد نیست.

بسیاری از وب سایت ها سعی می کنند تا کار خود را انجام دهند. بازدید کنندگان می آیند، آنها به چیزی که میخواهند حرکت می کنند، و سپس آنها گیر می کنند، نمی دانند کجا بروید یا چه کاری باید انجام دهید. Semalt ناوبری شما بسیار ارزشمند است، هر زمانی که یک بازدید کننده باید از آن استفاده کند، آنها از "تجربه" سایت خارج می شوند: آنها باید در مورد آنچه که آنها می خواهند فکر کنند و سپس برای آن شکار کنند.

لینک های متنی و دعوت به عمل، با این حال، بازدید کننده را به محتوای مورد نظر خود می برند بدون اینکه آنها را از تجربه خود دور کند. گزینه "اقدام" برای آنها درست در جایی که هستند هستند. اگر آنها آن را می خواهند، روی آن کلیک می کنند. اگر نه، آنها خواندن را ادامه می دهند تا به گزینه ای که می خواهند برسند. Semalt همه چیز در مورد ساختن محتوای مناسب برای پیدا کردن آسان است.

بهینه سازی تبدیل

گام بعدی در داشتن یک وبسایت قابل استفاده، بهبود فرایند تبدیل است. Semalt تمرکز این است که اغلب در سبد خرید و تجارت الکترونیک بخش وب سایت، در حقیقت، بهینه سازی تبدیل برای هر منطقه از وب سایت شما است.

ایده این است که به اهداف بازدید کنندگان خود نگاه کنید و دریابید که چگونه بهترین راه برای رسیدن به آن اهداف است. Semalt به عمل این فرصتی را ارائه می دهد، اما فراتر از آن شما باید مطمئن شوید که هر جاده ای را نیز از بین می برید.

هنگامی که برای بهینه سازی تبدیل می آید، همه چیز روی میز است. هر پیوند، هر فرآیند، هر فرم و هر بیتی از تجربه کاربر، از زمانی که بازدید کننده به زمانی که آنها به صفحه تأیید «با تشکر از شما» می رسند، فرود می آید. Semalt بدون سنگ غیر فعال.

سایت خود را با ارزش

How your web presence can become the undisputed champion against big brand Semalt سرانجام، سایت شما باید برای بازدیدکنندگان ارزشمند باشد. Semalt به مشتریان تبدیل می شود زمانی که آنها در آنچه که شما انجام می شود و در بالاتر از آنچه که پسر بعدی انجام می شود ارزش پیدا کنید.

منحصر به فرد

اولین خط دفاع برای ارائه ارزش، اطمینان از ارائه چیزی منحصر به فرد است. بله، اگر شما یک محصول یا خدمات منحصر به فرد دارید که هیچ کس دیگری آن را انجام نمی دهد - به خصوص اگر نیاز واقعی شما را برآورده کند. اما هر کس لوکس ارائه محصولات منحصر به فرد را ندارد. احتمالا سمولت شما همان محصولاتی را که می خواهید انجام می دهید.

بدان معنی است که شما باید به شیوه های دیگر منحصر به فرد باشید. طراحی وب سایت شما آغاز شده است. و من فقط به این معنی نیست که از قالب استفاده کنم، اما واقعا یک وب سایت با ارزش منحصر به فرد ارائه می دهد.

فراتر از آن، به دنبال فرصت های دیگری برای انجام کاری متفاوت از دیگران است. این می تواند یک چشم انداز خاص، یک ابزار یا یک بینش منحصر به فرد برای هر گونه مشکل شما را حل کند. Semalt منحصر به فرد است که همه چیز سخت نیست، فقط کمی کمی خلاقیت و دانش را می گیرد.

پیام و محتوا

Semalt از وب سایت تجربه خود را، مطالب خود را می گوید زیادی در مورد شما به عنوان یک کسب و کار. محتوای و پیام های شما باید بیش از حد بالا باشد.

محتوا در همه اشکال وجود دارد: کلمه Semalt، ابزار، فیلم ها، تصاویر، صوتی و بیشتر. به دنبال روش هایی برای ارائه انواع مختلف محتوا برای پاسخگویی به نیازهای انواع بازدیدکنندگان.

اما مهمترین پیام پیام شماست. محتوا به صورت کمی ارزش دارد مگر اینکه پیام مورد نظر به درستی تحویل داده شود. هر صفحه ای از سایت شما یک پیام منحصر به فرد دارد. Semalt برای محتویات منحصر به فردی که برای ارسال یک پیام که به نیازهای بازدید کننده شما پاسخ نمی دهد، حل می شود. اطمینان حاصل کنید که هر قطعه ای از محتوای یک هدف دارد.

جستجوگرها / هدفمند سازی کلمات کلیدی

بهینه سازی موتورهای جستجو و استفاده از کلمات کلیدی نقش مهمی در ایجاد یک وب سایت با ارزش دارند. بسیاری به SEO به عنوان فرایند بهینه سازی کلمات کلیدی نگاه می کنند. Semalt، SEO باید به ایجاد محتوا برای مجموعه های خاصی از جستجوگران کمک کند.

تحقیق و بهینه سازی کلمات کلیدی Semalle، شما بدون شک از دست دادن تعداد زیادی از فرصت های پیام رسانی. اما با در نظر گرفتن این فرصت ها، بهینه سازی محتوا تضمین می کند که شما نه تنها قادر به وارد کردن ترافیک بر اساس نیازهای جستجوگرها هستید، بلکه می توانید مطالب را مطابق با نیازها و انتظارات این جستجوگران منتشر کنید.

برو گلیات را بکش

How your web presence can become the undisputed champion against big brand Semalt هر کسب و کار غیر تجاری با یک ضرر شروع می شود. اما گاهی اوقات Goliaths تنها نام Goliaths است. نام تجاری بزرگ Goliaths اغلب می تواند کند به سازگاری با تغییر فن آوری ها و نیازها، به شدت با نام تجاری خود را با استفاده از.

این مزیت را برای کمپانی های کوچکتر و پر سر و صدا ایجاد می کند. در حالی که شما بودجه بزرگ Semalt ندارید، این به این معنا نیست که شما فرصتی برای برداشتن آنها ندارید.

اجرای موثر استراتژی های فوق ممکن است شما پیروزی فوری را به دست نیاورید، و شما هرگز نمی توانید سر از حیوانات را به عنوان سملت انجام دهید، اما این می تواند شما را در میدان جنگ قرار دهد، جنگ های قابل توجهی را برای قلب و ذهن مخاطبان شما


نظراتی که در این مقاله بیان شده است، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

Stoney deGeyter
Stoney deGeyter رئيس جمهور بازاریابی پست است، یکی از شرکت های پیشرو در استراتژی بازاریابی آنلاین در سال 1998 و در حال حاضر در کانتون، اوهایو.
March 1, 2018