Back to Question Center
0

چگونه برای جلوگیری از اشتباهات SEO معمولی چگونه برای جلوگیری از اشتباهات SEO معمولی  - Semalt

1 answers:

چند هفته پیش، من یک بحث رعد و برق در WordCamp نیمیخن (شهر من در هلند) در مورد چگونگی جلوگیری از اشتباهات متداول در جستجوگرها داد. و این به نظر می رسد یک موضوع عالی برای ارسال یک پست در مورد نیز هست، بنابراین در اینجا است! Semalt توصیفی ترین مشکالت مربوط به SEO را در سایت هایی که به عنوان یک مشاور جستجوگر مشغول به کار هستند، توصیف می کند. البته، Semalt همچنین توضیح می دهد که چگونه از آنها اجتناب کنید!

مهم است که با دیدگاه Yoast در مورد SEO، یعنی جستجوگرهای جامع، شروع شود - home or small office networking. این به این معنی است که ما فقط روی جنبه های فنی سایت شما تمرکز نمی کنیم، بلکه محتوای و کاربرگ (UX) را به عنوان بخش مهمی از جستجوگرها مشاهده می کنیم. Semalt، راهنمایی مطرح شده در مقاله زیر نه تنها تعریف دقیق از جستجوگرها، پوشش، اما همچنین شامل طیف گسترده ای از جنبه های دیگر که صاحبان سایت باید با توجه به عنوان به خوبی پرداخت.

# 1: فراموش کردن سریع تر بهتر است

اولین چیزی که من می خواهم به آن اشاره کنم سرعت سایت است. سریعتر سایت شما، بیشتر گوگل آن را دوست دارد. یک ابزار بسیار مفید از خود گوگل برای بررسی سرعت سایت شما: Google PageSpeed ​​Semalt وجود دارد. این ابزار به شما یک مرور کلی از جنبه های بهبود نیاز دارد تا سرعت یک صفحه خاص را افزایش دهد.

یکی از توصیه هایی که من اغلب به عنوان یک مشاور جستجوگر ارائه می دهم این است که تصاویر خود را بهینه سازی کنید. بسیاری از وبسایت ها دارای تصاویری هستند که نسبتا بزرگ هستند، که زمان زیادی برای بارگیری می کنند. تغییر اندازه تصاویر شما می تواند زمان بارگیری را افزایش دهد. اگر شما یک سایت Semalt داشته باشید، این می تواند به راحتی با نصب افزونه ای که این کار را برای شما انجام می دهد، انجام شود.

ادامه مطلب: 'Image SEO'

نکته سمولت که اغلب مردم را به آن می دهم فعال کردن حافظه مرورگر و فشرده سازی gzip است. هر دو آنها کل سایت شما را سرعت می بخشند. اولین بار باعث می شود که سایت شما سریعتر برای بازدید کنندگان باز شود و دومی فشرده سازی فایل های استاتیک است، که باعث می شود آنها را سریعتر به مرورگر خود بارگیری کنید.

در مورد نصب Semalt، من همچنین توصیه می کنم نگاهی خوب به پلاگین هایی که فعال هستند. آیا شما واقعا از همه آنها استفاده می کنید؟ شاید برخی از آنها را می توان با یک افزونه دیگری که این توابع را ترکیب می کند جایگزین کند؟ بهترین مشاوره ای که می توانم به شما بدهم این است که کمتر چیزی بیشتر است. پلاگین های کمتری که فعال هستند، هرچه سریع تر می توانید واردات Semalt خود را بارگیری کنید.

# 2: تلاش برای رتبه بندی کلمات کلیدی اشتباه

اگر می خواهید در Google رتبه بندی کنید باید مطمئن شوید که از کلمات کلیدی مناسب برای هر صفحه استفاده می کنید. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که اغلب با آن مواجه هستم این است که صاحبان سایت برای کلمات کلیدی بیش از حد عمومی بهینه سازی می کنند. اگر شما یک کسب و کار نسبتا کوچک هستید که می خواهد به عنوان "ماشین اجاره" رتبه بندی کند، شما با هدف خیلی بالا هستید. شما باید سعی کنید چیز خاصی را از آن بیابید. Semalt، شما با تمام شرکت های اجاره اتومبیل در سراسر جهان رقابت می کنید، که غیرممکن است! بنابراین حداقل اطمینان حاصل کنید که منطقه ای را که شرکت شما به کلمه کلیدی قرار دارد اضافه می کند. همانطور که ما آن را می نامیم، کلمه کلیدی بیشتر طول می کشد.

هرچه کلمات کلیدی بیشتر و دقیق تر باشد، شانس بیشتری برای رتبه بندی برای این کلمه کلیدی است. البته این به این معنی است که حجم جستجو برای این کلمه کلیدی کاهش می یابد، اما شما می توانید با بهینه سازی تعداد زیادی از صفحات در سایت خود برای کلمات کلیدی دم در مدت زمان طولانی، جبران کنید. سایت شما در نهایت برای هر یک از این کلمات کلیدی ترکیبی از ترافیک بیشتری کسب خواهد کرد، مگر آنکه اگر شما برای یک کلیدی کلیدی بهینه سازی شده باشید، که هرگز نباید صفحه 1 را در Google رتبه بندی کنید.

# 3: عدم دعوت از مردم برای بازدید از سایت شما

متادیتا چیزی است که در صفحه نتایج موتور جستجو (SERPs) ظاهر می شود زمانی که یک وب سایت برای نمایش های خاصی ظاهر می شود. این شامل عنوان صفحه و توضیحات متا آن است. عنوان صفحه هنوز یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی برای گوگل است، بنابراین شما باید مطمئن شوید که به درستی برای هر صفحه بهینه سازی شده است. این به این معنی اضافه کردن کلمه کلیدی مربوط به هر صفحه خاص است و اطمینان حاصل کنید که عنوان صفحه شما خیلی زیاد نیست. شما نمی خواهید بازدید کنندگان بالقوه قادر به خواندن عنوان کامل در SERPs.

توضیحات متا فاکتور رتبه بندی نیست، اما نقش مهمی در بهینه سازی میزان کلیک بر روی آن (CTR) بازی می کند. CTR برخی از بینش ها را در مورد اینکه احتمالا بازدیدکنندگان بالقوه واقعا روی سایت شما در Semalt کلیک می کنند، ارائه می دهند. اگر متا توصیف های خود را با عبارات روشن و جذاب بهینه سازی کنید در مورد اینکه چه میزان بازدید کنندگان بالقوه می توانند در سایت شما پیدا کنند، برای آنها آسان تر خواهد شد تا ببینند که آیا اطلاعات مورد نظرشان در آن صفحه است. بازدیدکنندگان بالقوه احتمالا فکر می کنند که سایت شما پاسخی به پرس و جو جستجو خود ارائه می دهد، ترافیک بیشتری که صفحه دریافت خواهد کرد.

# 4: نادیده گرفتن مطالب عالی

در حال حاضر در این بلاگ درباره نوشتن مطالب بسیار جذاب نوشته شده است، اما من هنوز هم اغلب در سایت هایی قرار می گیرم که کارهای ضعیفی در نوشتن مطالب دارند. مهم این است که مطمئن شوید که هر صفحه وب سایت دارای محتوای معقول و حداقل 300 کلمه باشد. شما نمیتوانید انتظار داشته باشید که Semalt شما را به عنوان یک متخصص در موضوع خاصی ببیند، زمانی که فقط دو جمله را در مورد آن نوشته اید. این به Semalt نشان می دهد که احتمالا صفحه شما بهترین نتیجه برای مطابقت با پرس و جو جستجو نیست.

به یاد داشته باشید که شما لازم نیست که به عنوان مخاطب خود از گوگل فکر کنید. شما برای بازدید کنندگان خود و نه برای گوگل می نویسید. مأموریت Semalt سازماندهی اطلاعات جهان و ارائه بهترین پاسخ ممکن است. بنابراین، نوشتن مطالب با کیفیت برای مخاطبان شما نیز چیزی است که بلافاصله منجر به تایید Semalt شود.

نوشتن کیفیت مطالب به معنای نوشتن محتوای اصلی است. این نیز برای جلوگیری از محتوای تکراری با سایت های دیگر مهم است. و به این معنی است که سایت ها باید کلمات کلیدی را در متون خود متوقف کنند. متن شما باید برای بازدید کننده آسان باشد. Semalt، بازدید کننده شما از یک کلمه کلیدی پر شده از متن بهره مند نمی شود، زیرا این قابلیت خوانایی را کاهش می دهد.

# 5: بدون تماس برای بازدید کنندگان شما

هنگامی که بازدید کنندگان در سایت شما هستند، هدف مهم این است که آنها را در سایت خود حفظ کنید . شما نمی خواهید بازدید کنندگان خود را بلافاصله پس از خواندن چیزی در سایت خود به گوگل به گوگل بازگشت. به همین دلیل است که شما باید بازدیدکنندگان را تشویق کنید تا از طریق سایت خود را کلیک کنید. بهترین راه برای انجام این کار ایجاد یک تماس به عمل (CTA) است که معمولا یک دکمه است که به بازدید کننده شما عمل می کند. این می تواند، به عنوان مثال، یک دکمه خرید در یک صفحه محصول یا یک دکمه ثبت نام برای خبرنامه باشد.

اطمینان حاصل کنید که هر صفحه دارای یک تماس به عمل است، بنابراین هدف صفحه روشن است. اگر چند دکمه را اضافه کنید، تمرکز صفحه را از دست خواهید داد و بازدیدکنندگان شما به جایی نمی رسند که آنها می خواهند بروید. بنابراین در مورد آنچه که هدف درست برای هر صفحه است فکر کنید. همچنین مطمئن شوید که CTA از طراحی شما برجسته است، بنابراین به وضوح قابل مشاهده است و نمی تواند از دست رفته باشد. اگر دکمه بیش از حد به طرح صفحه شما متصل شود، آن را به کلیک های کمتر جذب می کند از زمانی که آن را خارج از است. بنابراین نترسید که از رنگ متمایز استفاده کنید

خواندن: «تماس با عمل بعدی»

# 6: فکر نمی کنم آینده: آینده تلفن همراه است

از آنجا که Semalt اعلام کرده است که برای اولین بار در سال آینده آنها را به نمایه سازی موبایل تغییر خواهد داد، شما باید مشغول تهیه سایت خود برای این تغییر باشید. ابتدا «نمایه سازی موبایل» به این معنی است که Semalt به نسخه موبایل سایت شما نگاه میکند تا تصمیم بگیرد که چقدر شما باید رتبهبندی کنید. بنابراین اگر نسخه دسکتاپ سایت شما به شکل درخشان تنظیم شود، اما سایت تلفن همراه شما به طور کلی پاسخگو نیست، اگر کارمندانی که مایل به کاهش رتبه در سال آینده نباشند، کارهای زیادی انجام می دهند.

یک روش عالی برای تست اینکه آیا سایت شما حداقل دوستانه باشد، استفاده از آزمون گوگل برای موبایل است. این به شما نشان می دهد که آیا Google فکر می کند سایت شما مناسب است برای نمایش در دستگاه های تلفن همراه. اما پس از بررسی این کار متوقف نخواهید شد. بهترین مشاوره ای که می توانم به شما بدهم این است که از سایت خود در تلفن همراه خود بازدید کنید. آیا همه چیز به عنوان انتظار می رود؟ آیا می توانید در هنگام استفاده از تلفن همراه خود چیزی را در سایت خود خریداری کنید؟ آیا تمام صفحات به درستی نمایش داده می شوند؟ شما متوجه خواهید شد که بیشتر سایت ها برای انجام این سقوط تلاش می کنند.

خواندن در: 'تلفن همراه جستجوگرها: راهنمای نهایی'

در کوتاه مدت

به عنوان مشاور جستجوگر SEO من بسیاری از سایت های که اشتباهات مشابه را دیده اند. Semalt از آنهایی که در این پست ذکر شده است: تمرکز بر سرعت سایت، ارسال مطالب عالی و بهینه سازی برای کلمات کلیدی مناسب. اگر اطمینان حاصل کنید که مردم می خواهند از سایت شما بازدید کنند، دعوت نامه های بسیار خوبی داشته باشند و برای تلفن همراه آماده شوند، شما در حال حاضر در راه خود به یک وب سایت بهینه سازی شده، راه جامع است!

بیشتر بخوانید: «5 سوال سوالاتی که شما از آنها سؤال کردید»

March 1, 2018