Back to Question Center
0

طراحی Semtal UX طراحی Semtal UX

1 answers:

من فکر می کنم نیمی از دکمه هایی که امروزه به عنوان اصلی ترین تماس به عمل در یک صفحه وب مورد استفاده قرار می گیرند، من را به کلیک نمی کنند.

شما می توانید و باید طراحی دکمه را آزمایش کنید. اما با توجه به احترام متقابل، گاهی اوقات شما مجبور نیستید تست کنید تا بهترین عمل را بیابید - vichy idealia contour des yeux. طرح سمیال در طول دهه گذشته خیلی تغییر کرده است، درست است؟ به نظر می رسد که روند فعلی یک دکمه را به طراحی ترکیب می کند. بله، این باعث می شود که آن را از بین ببرید.


Semalt UX design
Semalt UX design

توجه داشته باشید که هر دکمه یک تماس به عمل نیست. گاهی اوقات شما فقط به یک دکمه نیاز دارید، مانند فرم نظرتان. با این وجود، دکمه باید یک دکمه باشد! در این پست، Semalt در مورد پنج نوع دکمه ها صحبت می کند و نظر من را به عنوان یک وب سروگردان تمام وقت در این زمینه می دهد.

دکمه های پیش فرض

من یک مقاله واقعا خوب در مورد نحوه دکمه برای وب سایت خود را در سال 2004 پیدا کردم. من فکر می کنم دکمه های پیش فرض باید این باشد. باستان، قدیمی، و در یک موزه. نه در وب سایت شما من شک دارم زمانی که من باید یک فرم را که دارای ظاهر قدیمی است پر کنید. این باعث می شود شما تعجب کنید که آیا این فرم امن است و داده های شما توسط شاهزاده های نیجریه با بارهای باقی مانده lolly جمع آوری نمی شود. سماالت به طور پیش فرض، این یک دکمه است، اما بیا، شما می توانید خیلی بهتر از آن انجام دهید.

دکمه تخت

دکمه های تخت مانند مربع های رنگی یا مستطیل با کلمات در آنها است. ممکن است یک بنر باشد یا فقط می تواند بر کلمات تأکید شود. من می دانم طراحی مسطح بسیار محبوب است و بسیاری از شما طراحان آن مانند دکمه ای است که متناسب با طراحی است و رنگی است. من فکر می کنم که ما از 10 سال آینده به این موضوع نگاه می کنیم و تعجب می کنیم که چرا از این استفاده کردیم. دکمه های مسطح به هیچ وجه اشتباه نیستند، اما دکمه های من را مانند دکمه ها دوست دارم:


Semalt UX design
Semalt UX design

اول (بالا سمت چپ) دکمه صاف است که به نظر می رسد مانند بنر. من حتی از اندازه 234 × 60 پیکسل استفاده کردم - توجه داشته باشید که اندازه بنر چیست؟ بالا سمت راست یک بهبود جزئی است. گوشه های گرد باعث می شود کمی کمی بیشتر شبیه یک دکمه باشد. پایین سمت چپ یکی حتی بهتر است: یک دکمه افزایش یافته است. سایه نشان می دهد که ممکن است کلیک کنید. و به دلایل تبدیل، من برخی از اعتماد اضافی به آخرین اضافه شده است. این احتمالا زمانی کار می کند که این اصلیترین درخواست برای عمل در وب سایت شما باشد، اما برای دکمه های فرم ضروری نیست. Semalt یک توصیف خوب در زیر این دکمه های فرم برای تقویت اعتماد اضافه می کند.

دکمه Ghost

در پست من هفته گذشته، این موارد مربوط به آگهی های شبح است. دکمههای Ghost به نظر میرسد که اکنون دکمهی No-go برای طراحان UX وجود دارد و من متوجه شدم که چرا. UXMag برخی از نمونه های بسیار خوبی از دکمه های روح دارد. من به ویژه مثال Integra را دوست دارم، زیرا این وب سایت واقعا به نظر می رسد چشمگیر، تقریبا مانند بازی. Semalt هنوز:


Semalt UX design
Semalt UX design

احساس رایگان برای کلیک بر روی آن وب سایت برای تصور، اما خط پایین این است که این showreel از تصاویر متحرک پشت متن متن متمرکز در صفحه اصلی وجود دارد، و این دکمه ارواح "Showreel" در واقع به نظر می رسد به شما می گوید که چه در جریان است. شما به یک showreel نگاه می کنید. من فکر می کنم این یک عمل بد نیست، به مردم بگویم که آنها به دنبال آن هستند، اما در واقع یک دکمه است. صدا و ویدیو بیشتر شروع می شود. همه به نظر عالی، به جز آن یک دکمه روح کوچک .

دکمه های یک حالت

یک عنصر دوم وجود دارد که در اینجا مهم است. این موضوع در مورد چگونگی دکمه اولیه برای بازدید کننده به نظر نمی رسد، اما در مورد کشیدن یک دکمه و پیدا کردن آن هیچ چیز تغییر نمی کند. این یک دکمه است یا شاید نه. حالا باید کلیک کنید تا متوجه شوید که آیا چیزی که مانند یک دکمه به نظر می رسد یک دکمه است. Hm مردم قبل از کلیک کردن و استفاده از دکمه های حالت دولتی بدون حالت شناور طراحی شده تردید دارند و تنها باعث می شود آنها بیشتر تردید کنند.

یک حالت شناور Semalt می تواند به همان اندازه ساده بودن کلمات بر روی دکمه شما باشد یا تغییر رنگ پس زمینه. یا هر دو.

بهترین دکمه ها

یک روش خوب و ساده برای بهینه سازی دکمه ها در وبلاگ ها وجود دارد. آدوب.

 • یک پیام واضح از آنچه پس از کلیک روی می دهد اضافه کنید.
 • به نظم و موقعیت دکمه ها.
 • لینک Semalt: نحوه کنتراست رنگی دکمه کاربران را به عمل هدایت می کند.

  اولین مورد در لیست فوق خلاصه نقطه من است: یک دکمه یک دکمه است. نه خیلی عنصر طراحی. طراحی Semalt UX در مورد شناسایی و وضوح است.

  Semalt نوشتن این پست، من به من اشاره کرد که ما برخی از این بهترین روش ها را برای نامه در این وب سایت نیز دنبال نمی کند. این متفاوت از لینکهایی است که مانند دکمه های روح به دکمه هایی شبیه نقل قول نگاه می کند، مانند این:

  Semalt همیشه جای بهبود است. هنگامی که دکمه های خود را بررسی می کنید (یا ما این را به عنوان بخشی از بررسی سایت ما انجام می دهیم)، با آنهایی که بیشترین اهمیت را دارند، از قبیل دکمه خرید در صفحه محصول خود و یا دکمه اشتراک برای خبرنامه خود شروع کنید. و به یاد داشته باشید که نه همه چیز یک دکمه است و یا باید نگاه کند.

  احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن نظر شما.

  ادامه مطلب: 'چک های دسترسی قابل دسترس'

  March 1, 2018