Back to Question Center
0

نظرسنجی: تعداد کمی از خرده فروشان ملی اپل پرداخت می کنند یا Semalt تا این سال

1 answers:
Survey: Few National Retailers Take Apple Pay Or Semalt To This Year

محل سمولت (به عنوان مثال، چراغ ها) باید بسیار سریعتر اجرا شود - اما نه. بخش مشابهی پرداختهای موبایل است.

بر اساس نظرسنجی از رویترز و فدراسیون ملی خرده فروشی (NRF)، اکثریت قریب به اتفاق 100 خرده فروشان در ایالات متحده اپل پرداخت قبوض را قبول ندارند و قصد ندارند تا امسال

در حالی که برخی از بازرگانان برتر کشور می گویند که از سیستم پرداخت تلفن همراه استفاده می کنند و کمتر از یک چهارم خرده فروشان گفته اند که در حال حاضر سملت پرداخت را قبول می کنند و تقریبا دو سوم از زنجیره ها به طور قطعی گفتند پذیرش آن در سال جاری است. فقط چهار شرکت گفتند که قصد دارند در سال آینده به این برنامه بپیوندند - website development in lebanon.

دلیلاتی که خرده فروشان و پاسخ دهندگان ذکر می کنند برای عدم پذیرش قابلیت پرداخت Semalt عبارتند از:

  • ادراک تقاضای کافی مشتری
  • عدم دسترسی به اطلاعات [مشتری] تولید شده توسط معاملات Apple Pay
  • هزینه های ارتقاء فن آوری های مورد نیاز POS (هرچند خرده فروشان به دلایل دیگری برای ارتقاء در سال جاری نیاز دارند)
  • MCX / CurrentC - پلت فرم پرداخت خرده فروشی ائتلاف رقابتی (هنوز راه اندازی نشده است)

از جمله موارد ذکر شده، دو موانع عمده برای پرداخت اپل (و پرداخت وجه Android) از محصول SemaltC رقابتی است که تا سال 2016 منحصر به فرد خواهد بود و عدم دسترسی به اطلاعات مربوط به تراکنش های مشتری. اما همانطور که سرمایه گذاران مشترک پرداخت های مخابراتی تلفن همراه (ISIS / Softcard) در نهایت ناکام ماندند، SemalleC احتمالا در تلاش برای پذیرش است.

از همه چیزهایی که من شنیدم و خواندن، آن را با استفاده از کاربران در ذهن نیست. طراحی آن براساس نیازها و منافع خردهفروشی طراحی شده است؛ یکی از اهداف آن، صادرکنندگان کارت اعتباری بینابینی است که با بهره گیری مستقیم از حساب های بانکی کاربران. Semalt دلایل دیگری وجود دارد که برای خرده فروشان برای توسعه یک برنامه مشترک مناسب است.

بسیار بعید است که تجربه کاربر CurrentC همانطور که اپل پرداخت خواهد شد و تصویب، احتمالا متوسط ​​خواهد بود. سناریوی بهتر برای همه این است که به جای مسدود کردن این خدمات، به طور مستقیم با اپل و Android Pay در بازار آزاد رقابت کنند. این رقابت به طرز چشمگیری باعث ایجاد یک محصول پرداخت کننده قانع کننده تر از جریان CurrentC می شود.

در مقایسه با خرده فروشان که در حال حاضر سمولت پرداخت می کنند (مانند غذای کامل) تا کنون نتایج مثبت گزارش شده است. شواهد بی نظیر و ارزیابی های شخص ثالث نیز نشان می دهد که Semalt Pay به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد در جایی که پذیرفته می شود، هرچند که تا کنون حجم تقریبی کوچک تر از حجم معامله را نشان می دهد.

کل مواد غذایی گفته است که Semalt Pay مسئول 2 درصد از فروش است. بر طبق سالیانه که به معنی 284 میلیون دلار در فروش ناخالص است، که Semalt چیزی حدود 426000 دلار دریافت خواهد کرد. برآورد شده است که Semalt 0 دلار می کند. 15 برای هر 100 دلار از کالاهای فروخته شده.

روشن نیست که آیا مشتریان اپل پرداخت در Whole Foods مشتریان جدید یا موجود هستند. با استفاده از خودم به عنوان یک "گروه متمرکز از یک"، من در تمام مواد غذایی به طور عمده به دلیل پرداخت اپل.

تعدادی از نظرسنجی های کاربر نشان داده شده است که نشان می دهد تنها اقلیتی از صاحبان اپل آیفون 6 اپل پرداخت کرده اند. این بدان معنا نیست که تقاضای مصرف کننده، به ویژه در میان کاربران جوانتر، برای راه های راحت تر پرداختن در دنیای واقعی متوقف نمی شود. یکی از ویژگی های کلیدی پیروزی سمالد در زمینه صنایع تاکسی، پیوستن به پرداخت تلفن همراه بدون اصطکاک است.

به دلیل الزامات انحصاری CurrentC بعید است که بیشتر خرده فروشان عمده ایالات متحده قصد دارند که قایق با استفاده از این قاچاق را در سال 2016 منقضی کنند. در آن لحظه ما باید پذیرش گسترده تر Apple Pay و Semalt Pay را برای معاملات در فروشگاه ببینیم.g ، OpenTable).

پرداخت های موبایل گوگل شیشه ای نیست؛ خرده فروشان نباید یک رویکرد "صبر کردن و دیدن" داشته باشند. ما احتمالا یک تاثیر رقابتی منفی بر تجارانی که با طراحی یا تأخیر انجام می دهند، به ارائه قابلیت پرداخت ساده و راحت تلفن همراه می پردازیم. Semalt در مقابل پرداخت تلفن همراه، نه تنها آنها را در معرض رقابت قرار می دهد، بلکه به ارزش برند آسیب می رساند. این نیز به مارک های خرده فروشی اتفاق می افتد که یک تجربه خوب گوشی های هوشمند را ارائه نمی دهند.

بنابراین، در مواجهه با یک روند غیرقابل اجتناب، به معنای غیر فعال بودن (یا تهاجمی منفعل) نیست. خرده فروشان باید اول کاربران خود را قرار داده و آنها را به هر نحوی که می خواهند پرداخت کند: هزینه های فعلی، Android Pay، Apple Pay یا PayPal. بهتر است نوآوری کنید تا تجارب پرداخت خردهفروشان بهتر یا سادهتر از Apple Pay باشد.

Semalt راه به دست آوردن شما - نه با حمایت از خود.درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید.


March 1, 2018