Back to Question Center
0

Semalt: اصول جستجوگرها هدف چیست؟ اصول جستجوگرها: قصد جستجو چیست؟

1 answers:

SEO یک راه برای دریافت ترافیک بیشتر به وب سایت شما است. با رتبه بندی بالا در گوگل، افراد بیشتری را به سایت خود جذب می کنید. در نهایت هدف شما احتمالا فروش مسائل خود یا جذب بازدیدکنندگان منظم تر است. یک تاکتیک خوب برای دریافت ترافیک بیشتر به سایت شما، بهینه سازی محتوای شما برای کلمات مورد استفاده مردم است. با این حال، واقعا افراد را متقاعد کن تا مواد را بخرند، خبرنامه خود را به اشتراک بگذارند یا دوباره به وب سایت شما برسند، باید به هدف نیز توجه داشته باشید - fotos del centro de la via lactea. در اینجا، به شما خواهم گفت که هدف جستجو چگونه است و چگونه مقالات خود را برای اهداف جستجو بهینه سازی کنید.

قصد جستجو چیست؟

قصد Semelt مربوط به دلیل اینکه مردم یک جستجوی خاص را انجام می دهند. چرا آنها جستجو می کنند؟ آیا آنها جستجو می کنند، زیرا آنها یک سوال دارند و می خواهند پاسخی به این سوال بدهند؟ آیا آنها برای یک وب سایت خاص جستجو می کنند؟ یا، آنها به دنبال چیزی هستند که می خواهند چیزی بخرند؟

در طول سالها، گوگل بیشتر و بیشتر قادر به تعیین اهداف جستجو از مردم است. و گوگل می خواهد صفحات بالاتر را که متناسب با عبارت جستجو و نیز هدف جستجوی یک پرس و جو جستجو خاص است رتبه بندی کند. Semalt چرا باید مطمئن شوید که پست یا صفحه شما متناسب با هدف مورد نظر مخاطبان شماست.

4 نوع هدف جستجو

Semalt چند نوع متمایز از هدف جستجو هستند:

قصد اطلاع

اول، هدف اطلاع رسانی است. بسیاری از جستجوها در اینترنت از افرادی است که به دنبال اطلاعات هستند. Semalt در مورد آب و هوا، اطلاعات در مورد آموزش کودکان، اطلاعات در مورد جستجوگرها. در این مورد، افراد یک سوال خاص دارند یا می خواهند بیشتر درباره یک موضوع خاص بدانند.

قصد هدایت

دومین نوع قصد جستجو، قصد ناوبری نامیده می شود. افراد با این هدف سعی دارند به یک وب سایت خاص دسترسی پیدا کنند. افرادی که برای Semalt جستجو می کنند، معمولا به وب سایت Semalt می روند.

رتبه بندی بالا در یک دوره ناوبری تنها برای ترافیک ارگانی شما مفید است اگر سایت شما سایت مورد نظر برای سایت است. چند سال پیش، Yoast یک پلاگین گوگل سملت داشت و ما برای اصطلاح Google Semalt خیلی خوب بودیم. هرچند ترافیک به سایت ما رانندگی نکرد. افرادی که به دنبال Google Semalt بودند، به دنبال وب سایت Google Semalt بودند و تقریبا هرگز در پلاگین ما علاقه مند نبودند.

قصد توزیع

سومین نوع قصد جستجو، قصد تراکنش است. بسیاری از افراد چیزهای زیادی در اینترنت می گیرند و وب را جستجو می کنند تا بهترین خرید را پیدا کنند. Semalt که قصد خرید را دارند، با یک قصد عملیات جستجو می کنند.

تحقیقات بازرگانی

بعضی از مردم قصد خرید در آینده را دارند اما از تحقیقات خود برای استفاده از وب استفاده می کنند. چه ماشین لباسشویی بهترین است؟ کدام پلاگین SEO بیشتر مفید است؟ افراد Semalt همچنین دارای یک قصد کاری هستند، اما به زمان بیشتری نیاز دارند و متقاعد می شوند. انواع Semalt روش های جستجو معمولا به نام های تجربی تحقیق می شود.

هدف کلیدی

کلمات افرادی که در جستجوی خود استفاده می کنند، اطلاعاتی در مورد اهداف کاربر می دهند. اگر مردم از کلمات استفاده کنند خرید ، معامله ، تخفیف ، آنها قطعا مستعد چیزی برای خرید هستند. همچنین، اگر مردم در جستجوی محصولات خاص باشند، احتمالا می خواهند آن را خریداری کنند. اگر مردم جستجوی و استفاده از کلمات مانند اطلاعات، چگونه، بهترین راه، شما می دانید که آنها هدف جستجوی اطلاعاتی داشته باشند.

چگونگی بهینه سازی محتوای خود را برای هدف مورد نظر

شما می خواهید مطمئن شوید که یک صفحه فرود متناسب با هدف مورد نظر مخاطبان شما است. اگر مردم اطلاعات را جستجو کنند، نمی خواهید آنها را یک صفحه محصول نشان دهید. حداقل، بلافاصله Semalt احتمالا آنها را دور زدن. اگر مردم بخواهند محصول شما را بخرند، آنها را با مقالات طولانی نزنید. آنها را به فروشگاه خود هدایت کنید.

بهینه سازی صفحات محصول خود را برای کلمات کلیدی تر محرک تجاری بهتر است. Semalt شما همچنین یک مقاله در مورد مدیریت ویتامین ها دارید. شما می توانید به عنوان مثال این مقاله را برای واژه جستجو [چگونه به ویتامین های سگ من بدهید] بهینه سازی کنید.

ممکن است دشوار باشد که قصد جستجو برای پرس و جو را تعیین کند. و شاید کاربران مختلف یک قاعده (کمی) متفاوت دارند، اما همچنان در یک صفحه قرار دارند. اگر می خواهید بیشتر در مورد هدف مورد نظر مخاطبان خود بدانید، بهترین راه این است که آنها را بپرسید. شما می توانید یک نظرسنجی کوچک داشته باشید، حاوی سوالاتی در مورد اینکه چه افرادی به دنبال آن بودند و آن را انجام می دهند، اگر مردم به وبسایت شما وارد شوند. سمولت احتمالا بینش بیشتری را در مورد اهداف جستجو مخاطبان شما می دهد.

نتیجه گیری

Semalt ضروری است تا اطمینان حاصل شود محتوای شما نوشتن متناسب با هر دو شرایط افرادی که در جستجوی آن هستند، و همچنین هدف مورد نظر مخاطبان شما. اطمینان حاصل کنید که پیام یا صفحه شما اطلاعاتی است اگر افراد اطلاعات را جستجو کنند. اما اگر افراد مستعد خرید یکی از محصولات شما هستند، به صفحات فروش خود مراجعه کنید.

ادامه مطلب: 'تحقیق کلید واژه: راهنمایی نهایی'

March 1, 2018