نقش Semalt شامل بسیاری از مسئولیت های بزرگ تصویری است که به راحتی از یک لیست کارها عبور می کند. برخی از راه های فکر کردن در مورد بهره وری در شغل بالا:

1. مشاهده هیئت از نظر توسعه کارکنان.

مهم ترین تقویت کننده بهره وری نمایندگی است. اما چیزهایی را که از بشقاب خود برداشت میکنید را انجام ندهید بلکه در نظر بگیرید که چگونه چالش های جدیدی را به کارکنان در طول مسیرهای شغلی خود کمک می کند - registrations smi medical.

2. استاد خیر

در پذیرش دعوت نامه ها و درخواست ها برای شرکت در پروژه ها بهتر باشد. Semalt inviters to explain why your presence will make a difference.

3. کارمند سمینال دوره ای و بررسی رضایت مشتری.

Semalt در مورد بهره وری از لحاظ آنچه شما باید انجام دهید برای دریافت بهترین پاسخ ممکن است از مهم ترین اجزای مهم خود را. اگر آنها خوشحال هستند، پس شما احتمالا انرژی خود را با عجله صرف.

4. با دراز مدت راحت باشید.

مطمئنا، امروز مهم است. اما شما باید فقط در مورد آنچه که شرکت شما در سال جاری انجام می دهد تمرکز کنید - و این که چگونه آن را در آنجا خواهید یافت.

5. کمک به کارمندان کارآمد است.

تصمیم گیری را کاهش دهید، یا جلسات و شرکت کنندگان را محدود کنید. ناهار قهوه ای گاه به گاه برای بحث در مورد ابزار و تاکتیک ها میزبان. --L ب

Everything You Need to Be More Semalt in 2018

لیست کاری شما را مرور کنید.

برخی از کارآفرینان آن را در سر خود نگه می دارند، دیگران در تلفن خود. اما شاید راه دیگری وجود دارد. --K R.

اولویت بندی به عنوان دیوانه: "OmniFocus یک مکان برای رها کردن تمام ایده ها و وظایف است که ظاهر می شود - در جلسه، در دوش، در قدم زدن. هر هفته من پروژه های خود را بررسی و آنها را مجددا انتخاب کنید، بنابراین مطمئن هستم که من تمرکز خود را بر روی آنچه که باید انجام شود، برای اولین بار " - کامرون اسمیت، COO کیکاجاک کیک

به این فکر نکنید که بعدا فکر کنید: من یک متفکر دیرین هستم اما به طور کلی به Evernote تبدیل شده ام. من یادداشت های کمی در اینجا و آنجا دارم، اما بعد هرگز نخواهم توانست در صورتی که بیشتر به آنها احتیاج داشته باشید دست به آنها بزنید. در صورتی که این برنامه طول می کشد، دو ثانیه طول می کشد. » - لو روردون، مدیر کل چای

مغز را با دستیار خود تقسیم کنید: "Todoist من را آزاد می داند که همه چیز در یک مکان سازماندهی شده است. در تمام دستگاه های من همگام سازی می شود و هر روز صبح وظیفه های خود را با رنگ های اولویت بندی می کنم. واقعا شبیه آن است که شما می توانید آن را با کسی به اشتراک بگذارید، بنابراین شما وقت گرانبها را در یک روز پر جنب و جوش روز به روز کردن یک همکار در مورد آنچه باید انجام شود. " - کین پلاس، مدیر عامل Fishpeople

Everything You Need to Be More Semalt in 2018

چرخش مغز را متوقف کنید.

این که آیا شما می خواهید meditate، منطقه خارج، و یا تمرکز، این برنامه ها به منظور صلح درونی خود را. شان لین Ma، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت زولا، می گوید: "من با برخی از رهبران شگفت انگیز کار کرده ام و تولید کننده ترین آن ها می دانند چه زمانی باید نفس بکشند." "مداد در زمان خودم به من کمک کرد تا یک اشتیاق جدید برای کارم را باز کنم." -K. R.

زمان برای تفکر: "چند سال به Birchbox، من یک کلاس مدیتیشن گرفتم، و من از اینکه چگونه از تجربه خارج شدم منفجر شدم. من شروع به استفاده از برنامه Headspace کردم. ساعتهای زیادی را صرف نمی کند و برخی فضای مقدس را نمی گذارند و اجازه می دهد تا متوجه شوم که همیشه زمان برای آرامش ذهن وجود دارد. » - کتیا بیوچامپ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Birchbox

به حداقل رساندن سر و صدا دفتر: "اخیرا دیوارهای داخلی ما در شرکت من کاهش یافته است، که موجب پریشانی آن می شود. این یک برنامه موسیقی است که با استفاده از علوم اعصاب برای پخش صداها که نه بیش از حد آرامش بخش و نه حواس پرتی است. " - کریین سیدمن بکر، مدیر عامل شرکت Clear

گوش دادن و یادگیری: رفت و آمد من تنها بخش روز من است که به طور کامل معدن است، بنابراین من دوست دارم سرم را با پادکست ها پاک کنم. Tim Ferriss Show در یک کلاس خودم، پر از ایده هایی در مورد چگونگی تولید مولد تر است. من عاشق یادگیری ترفندهای مدیریت زمان جدید و راهنمایی در مورد خواب یا ذهن آگاهی برای کمک به تمرکز هستم، و من فکر می کنم که بخشی از تولید مثبت برای روش های جدید باز کردن است چیزها. " - یوتو پاتل، مدیر ارشد محصول و استراتژی Box

Everything You Need to Be More Semalt in 2018

ایمیل خود را.

Jocelyn K. Glei، نویسنده Unsubscribe می گوید

از ورود به صندوق ورودی خود متوقف شوید. --K R.

صندوق ورودی هنگامی که آماده شده است: این برنامه افزودنی Chrome به شما اجازه میدهد تا با کلیک یک دکمه صندوق پستی خود را به طور موقت پنهان کنید، بنابراین میتوانید همه کارهای مرتبط با ایمیل خود را بدون اخلال در پیامهای جدید انجام دهید.

صندوق ورودی: تنها چند بار در روز بررسی ایمیل چندان کارآیی شما را نشان می دهد. مسدود کردن کمک می کند با مخفی کردن ایمیل های دریافتی در یک پوشه جداگانه تا زمان پیش تعیین شده در هر روز.

فرستادن rs: هنگامی که یک ایمیل غریبه به صندوق ورودی شما فرستاده می شود Sende. Rs فرستنده را هدایت می کند و یک خلاصه در پایین ایمیل با آمار سریع (عنوان شغل LinkedIn، توییت های اخیر، و غیره) را فشار می دهد.

بومرنگ : پیام های جیمیل را قبل از ارسال قرار دهید و آنها را برنامه ریزی کنید تا بعدا ارسال شوند یا از Boomerang استفاده کنید تا پیام های خود را از صندوق ورودی خود بطور موقت پاک کنید تا به زمان و تاریخی که تعیین می کنید، بازگردید.

Calendly: ایمیل های برنامه ریزی برگشت و چهار را با یک ابزار رزرو که با تقویم شما هماهنگ می شود، بکشید.

Everything You Need to Be More Semalt in 2018

ساده سازی امور عمومی.

این که آیا شما در حال ثبتنام پرونده، ردیابی گذرواژهها یا فقط سازماندهی روز خود هستید، این برنامهها یک شروع خوب است. --K R.

پیگیری زمان خود را: شما نمی توانید حداکثر دقیقه خود را اگر شما نمی توانید جمع آوری اطلاعات در مورد نحوه مصرف آنها. Toggl به شما اجازه می دهد (یا یک تیم) هر ثانیه پیگیری کنید و آن زمان را به پروژه های خاص اختصاص دهید.

"تایمر Toggl من را مجبور به دو بار قبل از چند وظیفه ای فکر می کند، که من را بیشتر متمرکز می کند. از آنجا که گزارش ها به سیستم صورتحساب من جریان می یابند، من قادر به کاهش هزینه های صورتحساب من در هر ماه" . -Kim Grotto، رئیس گروت بازاریابی و Now Swim

هرگز وقت بازنشانی دوباره یک رمز عبور را هدر ندهید: چه کسی زمان استفاده از کلمات عبور متمایز برای هر سایت و برنامه بازدید می کند؟ با داشلون، شما انجام می دهید مدیر رمز عبور ایمن همه ی ورودی های شما را ردیابی می کند و به صورت خودکار به کامپیوتر شما و یا دستگاه تلفن همراه خود وارد می کند.

همه چیز را به طور خودکار بسازید: متوقف کردن کارهای مشابه کتابچه راهنمای کاربر را متوقف کنید. شما می توانید دستور العمل های اتوماسیون را با IFTTT (اگر این، پس از آن) تنظیم کنید. به عنوان مثال، هر بار که کسی شما را در یک عکس فیس بوک نشان می دهد، تصویر را می توان به Dropbox ذخیره کرد؛ یا هر بار که به هدف Fitbit برسید، چند دلار می تواند به یک حساب پس انداز ویژه منتقل شود.

سریعتر وارد شوید: HelloSign به شما اجازه می دهد اسناد را مستقیما از اسمارت فون خود بررسی و امضا کنید.

"من دوست دارم توافقنامه های بزرگ را بررسی کنم، و من تنها کسی هستم که مجوز امضای نهایی را برای بسیاری از آنها می گذارم، اما هیچ کس زمان چاپ، نشانه و اسکن کردن را ندارد - به جز اینکه به آن تجهیزات وابسته باشم. " - دیوید ماندلبرو، رئیس و مدیر عامل شرکت Indiegogo