Back to Question Center
0

6 نبرد محتوای شما باید مبارزه کند و چگونه آن را برای پیروزی تجهیز کند - Semalt

1 answers:

6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt کمبود مشاوره محتوا در اطراف وجود ندارد، اما بیشتر آنچه که ما می بینیم آنلاین تمرکز بر راه های تولید محتوای جدید است که جذب بازدید کننده. من اینجا نیستم که این ایده را به خاطر داشته باشم، زیرا مهم است. اما جذب بازدیدکنندگان به سایت شما کافی نیست شما نیز باید آنها را به فروش برسانید!

در محیط رقابتی دیجیتالی فوق العاده رقابتی، شما باید هر گونه مزیتی را در نظر بگیرید که نه تنها بازدید کنندگان را جذب می کند بلکه آنها را به مشتریان تبدیل می کند. و همانطور که محتوا برای آوردن آنها به سایت شما استفاده می شود، محتوا عامل اصلی بستن معامله نیز می باشد.

زیر شش چیز شما باید انجام دهید - parchi giochi per bambini in puglia. از آنجا که اگر این کار را نکند، در کارش شکست می خورد.

1. معرفی .همه چیز!

از کجا: صفحه اصلی

چرا: صفحه اصلی شما مقدمه همه چیز شما است. این جایی است که مردم زمین را می کشند، زمانی که هنوز دقیقا نمی دانند جایی که می خواهند بروند و یا سعی در تعیین آنچه شما انجام می دهید.

چگونه: استفاده از صفحه اصلی خود را به بازدید کننده یک نگاه اجمالی در سطح از چه کسی شما و آنچه شما انجام دهید. محتوای شما باید در بخش های آسان به اسکن که بازدیدکنندگان را به صفحات خاص یا بخش های سایت شما هدایت می کنند، شکسته شود.

این محل برای مقدار زیادی از محتوای طولانی نیست؛ فقط باید اطلاعات کافی برای جلب بازدید کننده داشته باشیم تا گام بعدی را برای رسیدن به محتوای کامل که میخواهیم برداریم.

مثال:

6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt

2. اطلاعات شرکت خود را به اشتراک بگذارید

از کجا: درباره ما و تماس با ما صفحات

چرا: مگر اینکه یک مارک شناخته شده باشید، شما باید بازدیدکنندگان را متقاعد کنید که یک شریک تجاری قابل اعتماد هستید. پس زمینه و اطلاعات تماس این اطمینان را فراهم می کند.

چگونه: اجزای زیادی وجود دارد که درباره ما درباره ما و صفحات با ما ارتباط برقرار می کنند. در صفحه درباره ما، به داستان شرکت خود بگویید. وقتی شرکت شروع کرد؟ چرا تاسیس شد؟ در طول راه چه مبارزاتی را دیدید؟ اعضای تیم چه کسانی هستند؟

این اطلاعات، شرکت شما را انسانیت می دهد و اجازه می دهد تا بازدید کننده بخشی از سفر خود را به شیوه ای کوچک تبدیل کند. سمولت چشم انداز و اظهارات ماموریت خود را از طریق گذشته خود را بازدید کننده و رسم آنها را به بخشی از آینده خود را.

برای تماس با ما از صفحه، برای مشتریان در تماس باشید. Semalt همیشه وسوسه برای محدود کردن تماس است، اما این همچنین اعتماد را با بازدید کنندگان خود محدود می کند. گزینه های بیشتری وجود دارد، ایمن تر است که احساس می کند با شما کار می کند.

مثال:

6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt

3. ارائه یک نمای کلی از محصولات شما

از کجا: صفحات رده محصول / خدمات

چرا: بسیاری از خریداران، بیش از یک لیست از محصولات را به دنبال نگاه می کنند. فرآیند فروش هنگامی افزایش می یابد که ارزش آنچه را که ارائه می دهید خلاصه کنید.

چطور: این مقدار زیاد نیست، اما شما باید محتوای بیشتری را در بالای صفحات رده محصول یا خدمات خود داشته باشید. جزئیات مهمی را ارائه می دهد که می تواند خواننده را در مورد محصولات ذکر شده در زیر هیجان زده کند.

شما می توانید به چیزهایی مانند کیفیت محصول، روش های تست، انواع محصول، مزایا و غیره اشاره کنید. Semalt عملا هیچ محدودیتی برای اطلاعاتی نیست که می توانید ارائه دهید.

Semalt، اطمینان حاصل کنید که شما محصولات خود را بیش از حد پایین صفحه نیست. اگر بیش از یک پاراگراف محتوا داشته باشید، تمام پاراگراف اول را پشت لینک / مخفی قرار دهید.

مثالها:

6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt
6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt

4. محصولات خود را شرح دهید

از کجا: صفحه محصولات / خدمات

چرا: صفحات محصول / سرویس محل برای ارائه همه اطلاعات مربوط به محصول خاص یا خدمات است.

چگونه: هیچ راهی درست برای ارائه اطلاعات در مورد محصولات شما وجود ندارد، اما راه های اشتباه زیادی وجود دارد. چیزی را ترک نکن نمایش تصاویر، مشخصات، شرح دقیق، قیمت گذاری، گزینه ها، بررسی و غیره.

مثال:

6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt

5. اطمینان

از کجا: همه جا

چرا: شما فقط با بخش منطقی مغز برخورد نمی کنید که به بازدید کننده ای که به آنچه که شما می فروشید نیاز دارد. شما همچنین باید با طرف عاطفی مبارزه کنید، که به دنبال راهی برای منطقی کردن خرید در برابر سایر متغیرها است.

چگونه: با محتوای موثر. هر بیت از محتوای شما باید طراحی شده باشد تا متقاعدکنندگان شما را ببینند که محصول شما و شرکت شما بهترین گزینه هستند. فقط نیازی به محصول یا خدمات ندارید. به آنها نشان دهید که چه چیزی ارائه می دهید هر مشکلی که در حال حاضر وجود دارد را حل خواهد کرد.

مثال:

6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt

6. راهنمایی های مفید

از کجا: وبلاگ

چرا: بسیاری از جستجوگران به دنبال "چگونه" یا سایر اطلاعات ارزشمند هستند. آنها ممکن است آماده خرید محصول خود نباشند، اما با استفاده از یک وبلاگ برای ارائه نکات مفید و اطلاعات دیگر، نام تجاری خود را به عنوان یک مقام معرفی می کند.

چگونه: نظارت بر کانال های رسانه های اجتماعی، کلمات کلیدی تحقیقاتی و فقط گوش دادن به آنچه مخاطبان شما می خواهند. هنگامی که شما می دانید چه محتوایی را دنبال می کنید، آن را فراهم کنید!

مثال:

6 battles your content must fight and how to equip it for victory - Semalt

هنگامی که این عبارت را می شنوید، "محتوا پادشاه است"، فقط به فکر ساخت صفحات جدید در سایت خود نیستید. فکر کنید چگونه می توانید صفحه های موجود خود را به حداکثر برسانید. Semalt می فروشد، اما شما باید آن را انجام دهید.

هنگامی که محتوای شما یک هدف و یک برنامه دارد، بازدیدکنندگان شما احتمال بیشتری دارند که با این طرح درگیر شوند و پیروی کنند. برای شما، این به معنی فروش است. برای آنها، این به معنی آرامش ذهنی است که با خرید کیفی همراه است.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

Stoney deGeyter
Stoney deGeyter رئيس جمهور بازاریابی پست است، یکی از شرکت های پیشرو در استراتژی بازاریابی آنلاین در سال 1998 و در حال حاضر در کانتون، اوهایو مستقر است.


March 1, 2018