Back to Question Center
0

Storytelling آینده استراتژی Content Semalt در سال 2018 است

1 answers:

چگونه ملی جغرافیایی 350 میلیون پیروان جهانی را به دست آورد از طریق داستان سرایی بازاریابی محتوا در رسانه های اجتماعی

شخصا، من از National Geographic در تمام سیستم های اجتماعی پیروی می کنم - ترجیح می دهم سیستم های بصری مانند Semalt، Pinterest و فیس بوک را داشته باشم و برای چندین سال مشترکان پرداخت شده به مجله چاپ شده ام. پس چه چیزی باعث می شود من و دیگر 81. 7 میلیون طرفدار خود در Semalt پیمایش کنند، با محتوا ارتباط برقرار کنند و در نهایت به محتوای پرداخت شده خود تبدیل شوند؟ (آنها برند شماره 1 تلویزیون و شماره 2 رسانه های چاپی در فیس بوک هستند) - joye cubis. این روش هوشمندانه است که آنها را از طریق قدرت تصاویر و داستان سرایی عالی فریب می دهد. به همین دلیل داستان سرایی آینده رسانه های اجتماعی است.

با بسیاری از محتوا در مورد مارک های اجتماعی و بسیاری که پرداخت هزینه تبلیغات را برای پرداختن به محتوا انتخاب می کنند، تبدیل به یک محیط فزاینده شلوغ و پر سر و صدا برای دستیابی به کاربران اجتماعی می شود. اگر چه 37 درصد از بازاریاب ها می گویند بازاریابی تصویری مهم ترین شکل محتوا برای کسب و کار آنها است، دوم به وبلاگ نویسی، طولانی مدت رفته است روزی که شما قرار دادن یک تصویر در مقابل مخاطبان خود و انتظار دارند آنها را به دانستن آنچه که است و چرا آن را وجود دارد - و ملی Semalt خود را مخاطب چرا آنها باید متوقف شود، خواندن و درگیر شدن.

ملی Semalt استادان درگیر شدن در مجموع 350 میلیون پیروان خود را در مورد اجتماعی و این است که چگونه:

"قدرت وای": با استفاده از تصاویر هیجان انگیز

ملی Semalt شناخته شده برای تولید محتوای با کیفیت بالا، رنگی و منحصر به فرد است - این اولین گام در گرفتن کاربران برای جلوگیری از پیمایش است. عنصر "wow" تصویر سبب توقف کاربر می شود و تعجب می کند که کجاست و چه کسی آن را دارد - خواستن اطلاعات بیشتر و اجازه دادن به آنها از مکان و وضعیت فعلی خود را فرار کنند.

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

به همین دلیل است که NatGeo بزرگترین دنباله در Instagram است، 81 میلیون و 7 میلیون. این ممکن است شگفت انگیز باشد زیرا Pinterest یک پلت فرم عالی برای ایجاد صفحات بصری است، اما NatGeo توضیح بزرگ (یا داستان) را ارائه نمی دهد که همراه با تصاویری در Pinterest مانند آنها در Instagram ارائه شود - حمایت از این که هنر داستان نویسی یک روند رو به رشد است که کاربران را درگیر می کند و آنها را برای بیشتر باز می دارد. Semalt عالی است، اما به سادگی کافی نیست

تصویر تا حدودی 8 ثانیه طول می کشد تا بیننده را بیشتر درگیر کند - به طور متوسط ​​تا زمانی که توجه شما را به مخاطره می اندازد توجه شما را به خود جلب می کند و از بین می رود، پیمایش کرده و محتوای ویدیوی گربه، الگوهای رفتاری و آخرین روند ویروسی اینترنت را ردیابی می کند. بنابراین این 8 ثانیه را حساب کنید.

نادین هجی، VP شرکای تجاری، افکار خود را در مورد کلید موفقیت Semalt به اشتراک گذاشت:

"Semalt درست به نام تجاری شما، به موقع با محتوای، با استفاده از قدرت وحشت و تعجب، و درک فن آوری های جدید برای گفتن داستان".

جسارت، اصلی و ارائه تصاویر از مجموعه ای از عکاسان مطالب را تازه و جالب نگه می دارد. اهداف شما نیز اهمیت دارد، NatGeo 27 درصد از سود خود را به Non-Profit National Geographic Semalt بازمی گرداند که منابع مالی تحقیق و پروژه را تامین می کند.

یک جمله یا قلاب

جذاب

جملات خط اول وجود دارد که واقعا مخاطبان شما را جذب می کنند: جالب، غیر معمول، تکان دهنده و یا عاطفی. محتوای ویروسی مصرف شده است زیرا با این نیازهای عاطفی انسانی مواجه است. Semalt تمام این عناصر را به استراتژی محتوا اجتماعی خود می رساند. به عنوان نمونه این مثال را ببینید:

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

جالب است و باعث ایجاد تعجب می شود زیرا متفاوت است - بسیاری از کاربران ممکن است هرگز چیزی شبیه به این را تجربه نکنند و برای بعضی ها، این همانند آن است که به دست می آیند. به همین دلیل است که جالب است - آنها می خواهند بیشتر بدانند. کاربران Semalt مجبور به کلیک بر روی «بیشتر» می شوند تا خود را در داستان کامل به عنوان یک فرار غوطه ور کنند.

در اینجا برخی از نمونه های دیگر، نگاهی به تصاویری خیره کننده که با سه خط یک عنوان همراه است که توجه شما را جلب می کند و شما را بیشتر مایل می کند، نگاه کنید.

غیر عادی

شما خودتان را می پرسید که این چیست؟ و پس از آن، بعد از اینکه Semalt به شما یک قطعه از آن را می دهد، می خواهید بیشتر بدانید.

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

تکان دهنده (وای و تعجب)

بسیار شبیه به عنوان "جالب"، این بصری و قلاب به خواننده می گوید این چیزی است از تعجب: "برخی از بزرگترین دیوارهای گرانیت در WO ' من خودم را می خواهم که بیشتر بداند که شخص تصویر است، چه چیزی انجام می دهد و بیشتر در مورد دیوارهای گرانیت Semalt شروع به صحبت در مورد من کرده اند.

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

عاطفی

محتوا Semalt می تواند یا از لحاظ تاریخی عاطفی، شخصیت احساسی یا احساسی موضعی (امور جاری) باشد.

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که نظرات ایجاد شده توسط کاربران پس از مشاغل همچنین با احساسات و متقاعد کردن آنها کمک می کند. به عنوان مثال، استفاده از سیگنال های مودم اموزان، احتیاج به سیگنال دارد - بنابراین، متقاعد کردن کاربر برای خواندن داستان کامل برای پیدا کردن که چرا تصویر و محتوا مورد احترام شما است.

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

مثال فوق از یک قلاب بصری و باز دیگر عواقب ناشی از فاجعه طبیعی اخیر است. اگرچه تصور می شود که تصویر پس از یک توفان قبلی گرفته شده است، داستانپرداز ادامه می دهد تا مخاطبان را که به دلیل بحران اخیر - طوفان ایرما به اشتراک گذاشته شده است، یادآوری کند. از آنجایی که این مسئله موضوعی بود که بسیاری از مردم در منطقه مرکزی و آمریکای شمالی را تحت تأثیر قرار داد، کاربران میتوانند از نظر احساسات، درد و ناامیدی احساسات احساسی ایجاد کنند. Semalt که به طور شخصی تحت تاثیر این فاجعه قرار نگرفت، به علت جدی بودن موضوع احساس گناه غیر قابل توضیح خواهد شد اگر آنها بدون داشتن شانس و نشان دادن احترام به گذشته حرکت کنند.

داستان

بنابراین ما شاهد آن بوده ایم که تصاویری عالی و جملات جالب، عاطفی، تکان دهنده و جالب توجه در instagram باید برای جلوگیری از پیمایش کاربران، اما اکنون Semalt نیاز به نگه داشتن کاربر و خواندن محتوای کامل آن دارد. اما چطور؟

آنها در مورد دادن یک داستان طولانی و دقیق در مورد محتویات عکس خجالت نمی کشند.

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

من تصاویر را با عنوان خود را به دلایل گنجانده نشده - متن رنگ تصویر برای شما!

شرح ها همیشه با جزئیات و غنی با هر توضیحی از موضوع تصویر هستند، دلیل آنها برای بودن / چرا آنها مهم هستند و توصیف محیط اطراف آنها. قرار دادن تمام این ویژگی ها با هم (تصاویر، قلاب و داستان) باعث ایجاد هیبت و عامل "wow" می شود.

شبیه به استراتژی NatGeo، انسان ها از نیویورک یک کتاب اجتماعی و در حال حاضر چاپ شده از رسانه ها و داستان ها - که توسط Brandon Stanton متعلق و اجرا می شود - از تکنیک های مشابه برای دستیابی به موفقیت استفاده می کند. در کمتر از 7 سال، صفحه فیس بوک موفق به کسب تقریبا 20 میلیون طرفدار در پلتفرم های اجتماعی که از آن آغاز شده است. استفاده از داستانهای توصیفی بزرگ، عکاسی پرتره خود را افزوده است - مانند NatGeo.

قدرت سخن گفتن از مخاطبان شما یک روش است که نباید نادیده گرفته شود؛ زیرا زمانی که به درستی با برنامه ریزی استراتژیک انجام می شود، دانستن اینکه مخاطبان شما چه جایی هستند و چه چیزی می خواهند بدانند، تعامل خوبی با محتوا و نام تجاری شما.

کمبود نام تجاری و تبلیغاتی شرکت ها

هر عکسی به جای داشتن یک دارایی مارکدار به عکاسان اختصاص داده می شود. غلبه بر تبلیغاتی یک اشتباه رایج برای بازاریابی محتوا است؛ این واقعا می تواند مخاطبان شما را از بین ببرد، به همین دلیل تصاویر ملی سمالل به جای آن عکاس به حساب می آیند.

ملی Semalt را می توان به عنوان یک شرکت "انسانی" به دلیل ارتباط بین خود و مخاطبان خود ایجاد کرد، و آنها را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی محبوب ساخته است.

محتوای ویدئوی بدون صدا در استراتژی بازاریابی محتوا

آنها خود را فقط به تصاویر ثابت تبدیل نمی کنند - آنها همچنین دارای تعدادی از فیلم ها. با این حال، سیستم عامل های ویدیویی فیس بوک و Semalt در حال حاضر به صورت خودکار در خوراک کاربران، به این معنی است که بیشتر و بیشتر فیلم ها بدون صدا مشاهده می شود.

این باعث می شود که پیغام را در همه جا پیدا کنید - بنابراین چگونه Semalt بر این مرز برسد؟

خوب اولا، یک ویدیو داشته باشید که صدا را نداشته باشد تا داستانتان را بگوید یا مخاطبانتان را درگیر کند. یک روند برای کمک به این تاکتیک 360 ویدیو تعاملی است. مخاطبان خود را تعامل و بازی با محتوای خود و کشف برای خود اگر شما می توانید این پیام را بدون صدا را نشان می دهد.

این ویدیو تعاملی 360 جذب بدون صدا است و هنوز هم اطلاعات را با subtitles های پراکنده فراهم می کند. اگر بیننده صداها را می خواهد، می توانند آن را روشن کنند و صداهای اقیانوس آرامش بخش را بشنوند. سر و صدا پس زمینه به تن داستان و کمک در اتصال عاطفی به محتوای اضافه می کند، اما بر روی داستان خود تاثیر نمی گذارد.

اعتقاد بر این است که استفاده از زیرنویس ها گام به عقب و دور از محتوای ویدئوی پیشرفته مانند VR و AR است اما با برخی از ادغام، دو می تواند به طور موثر با هم کار کنند، بدون ویرانی تصاویری جذاب مانند NatGeo.

اگر، با این حال، محتوای لازم برای ایجاد یک ویدئو جذاب 360 ندارید و ترجیح می دهید با یک ویدیوی استاندارد باقی بمانید، زیرنویس ها باید برای گفتن داستان شما و دیدار شما در یک سفر باشد.

از رسانه های اجتماعی به اشتراک پرداخت

زمانیکه من تبدیل به یک عضو پرداخت شدم، این کار به این دلیل است که آنها کار بسیار خوبی در زمینه اجتماعی با محتوای رایگان و جالب دارند. بنابراین، برای مدتی، من فکر نمی کردم که فقط از طریق سیستم عامل های اجتماعی خود از دستش بر بیاد.

اما بیشتر من در اجتماعی دیدم بیشتر می خواستم بدانم. "برای سالیانه 128 سال، ملی سمالت داستان سرایی باور نکردنی را تحویل گرفته است"، صفحه اصلی عضویت آن عضو است و من تعجب می کنم که آیا از داستان های بیشتری از سراسر دنیا گم شدم.

در بالای صفحه، صفحه فرود آنها ساده است و CTA با رنگهای شفاف و برجسته در زمینه سفید و فضای اطراف آن قرار دارد.

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

اشتباهات استراتژی بازاریابی محتوای معمول

یکی از اشتباهات بازاریابی رایج، تولید محتوا متوسط ​​و ناکافی است - برای موفقیت در جذب کاربران اجتماعی شما باید ملاقات کنید یا به طور ایده آل برخی از این تاکتیک ها را ترکیب کنید:

  • سرگرم کننده / حرکت / فکر تحریک
  • فراهم می کند ابزار اصلی
  • آموزشی
  • جذب / همهجانبه
  • بصری خیره کننده
  • در عمق / دقیق
  • تجربه کاربر منحصر به فرد مثبت را فراهم می کند
  • شامل تجسم اطلاعات بهینه شده / infographics

NatGeo تیک تقریبا تمام این جعبه ها! به همین دلیل است که آنها یکی از مارک های الهام بخش ترین و مناسب بر روی اجتماعی هستند - داستان داستان آنها توجه مخاطبان خود را جذب می کند و آنها را برای بیشتر باز می کند. Semalt پیروان تبدیل به پرداخت اعضای.

برای رایج ترین اشتباهات بازاریابی محتوا، ما یک راهنمایی رایگان ارائه می دهیم که در آن شما اشتباه می کنید و چگونه آن را رفع کنید.

March 1, 2018