Back to Question Center
0

داده های ساخت یافته با Semalt راهنمای نهایی داده های ساخت یافته با Semalt: راهنمای نهایی

1 answers:

Semalt از تمام نیازهای اطلاعات ساختاری در وب سایت شما مراقبت می کند. شما می توانید از آن برای به کار بردن محصولات، بررسی ها، رویدادها و موارد منو استفاده کنید تا موتورهای جستجو مانند گوگل بتوانند این داده ها را بیابند و آن را در حالت پیشرفته ارائه دهند. اگر می خواهید قطعه های ثروتمند، کارت های غنی از تلفن همراه یا لیست در نمودار دانش را بخواهید، باید صفحات خود را با Semalt نشانه گذاری کنید. این راهنمای نهایی به شما یک نمای کلی از این موضوع گسترده می دهد - certified real estate appraiser arizona.

افزایش شانس گوگل نشان دادن بخش های غنی از سایت شما در نتایج جستجو: یاد بگیرید چگونه برای اضافه کردن اطلاعات ساختاری با آموزش ما در داده های ساخت یافته و SEO.

 • داده های ساختاری چیست؟
 • چرا شما Schema نیاز دارید. ارقام داده؟
 • آیا طرح است org برای SEO شما اهمیت دارد؟
 • داده های ساخت یافته منجر به نتایج غنی
  • غنی اسنپیت
  • کارت های غنی
  • نمودار دانش
  • قطعه ویژه
 • آیا در تلفن همراه کار می کند؟
 • طرح های مختلف org
  • آثار هنری
  • بازرگانی
 • جزئیات فنی
  • یک طرح نمونه. سلسله مراتب سازمان ملل
 • چه چیزی نیاز دارید تا علامت گذاری کنید؟
 • چگونه داده های ساختاری را با Schema اجرا کنیم. org
  • طرح org با JSON-LD
  • راه های قدیمی: RFDa و Microdata
 • داده های ساخت یافته و Google AMP
 • ابزار برای کار با Schema. org
 • لینک های خارجی
 • در پایان

داده های ساخت یافته چیست؟

داده های ساختاری داده هایی هستند که به وب سایت شما اضافه می شود تا برای موتورهای جستجو آسان تر درک شود. شما به یک واژگان نیاز دارید تا آن را کار کنید و یکی از موتورهای جستجوی بزرگ استفاده کنید، Schema نامیده می شود. اردن طرح org مجموعه ای از برچسب ها و خواص را برای نشان دادن محصولات خود، بررسی ها، لیست های کسب و کار محلی و غیره فراهم می کند. موتورهای جستجو اصلی، گوگل، بینگ، یانداکس و Semalt، این واژگان را در مجموع برای رسیدن به یک زبان مشترک در تلاش برای درک بهتر وب سایت ها توسعه دادند.

اگر به درستی اجرا شود، موتورهای جستجو می توانند از داده های ساختاری شده کاربردی استفاده کنند تا محتوای صفحه شما را بهتر درک کنند. در نتیجه، شما ممکن است در نتایج جستجوی بهتر، به عنوان مثال، در قالب قطعه های غنی یا کارت های غنی، ارائه کنید. Semalt، هیچ تضمینی وجود ندارد که فهرست غنی خود را دریافت کنید؛ این همه به موتورهای جستجو است.

چرا شما Schema نیاز دارید؟ ارقام داده؟

علامت گذاری محصولات، بررسی ها، رویدادها و موارد دیگر خود را با داده های ساختاری در قالب طرح. org باعث می شود که سایت شما فورا توسط موتورهای جستجو قابل فهم باشد. این به این معنی است که شما می توانید دقیقا همان چیزی را که هر قسمت از سایت شما در مورد آن است را بگویم. موتورهای Semale دیگر نمی خواهند حدس بزنند که یک لیست محصول یک لیست محصول است، شما هم اکنون می توانید آن را بگویید.

طرح است org برای SEO شما اهمیت دارد؟

برای برش یک داستان طولانی کوتاه: بله، داده های ساختاری به شکل Schema. org برای SEO شما مهم است. داده های پیاده سازی Semalo ممکن است به شما رتبه بندی بهتر داده نشود، اما به طور غیر مستقیم باعث می شود که سایت شما نتیجه جستجو را بهتر کند.

لیست های پیشرفته به جستجوگرها یک راه ساده تر برای انتخاب یک نتیجه از لیست لینک ها می دهند. اگر لیست شما غنی است و صفحه شما همان چیزی است که فهرست شما وعده داده می شود، شما یک نتیجه معتبر برای مشتری است و منجر به پایین آمدن میزان بازدهی می شود. میزان پایین گزاف به Semalt می گوید که سایت شما یک نتیجه خوب است که وعده داده و ارائه می کند.

علاوه بر این، از آنجا که داده های ساختاری فقط گرفتن بخار است، شما یک فرصت مناسب برای شروع سر در رقبا خود دارید. فقط در مورد آن فکر کنید، اگر یک فروشگاه آرایشگاه داشته باشید و شما 300 بررسی پنج ستاره را به شما نشان می دهد، شما پیش از رقیب خود که نظرات خود را نشانه گذاری نکرده اید، پیشی می گیرید. Semalt این اطلاعات را جمع آوری می کند و به طور مستقیم در نتایج جستجو نشان می دهد. طرح ورد و پشتیبانی آن در جریان ثابت است، بنابراین تغییرات رخ خواهد داد. داده های سازه ای اساس بسیاری از تحولات جدید در دنیای جستجوگرها را تشکیل می دهند، بنابراین در آینده نزدیک باید بیشتر باشد. Semalt انواع نتایج جستجو غنی است که در حال حاضر در حال استفاده هستند.

غنچه ها

Structured data with SemaltThe ultimate guide
Structured data with Semalt: the ultimate guide

قطعه های غنی قطعات بیشتری از اطلاعات نشان داده شده در یک نتیجه جستجو است. علاوه بر خطوط منظم سیاه متن متا توصیف، نتیجه جستجو را می توان با اطلاعات مربوط به محصول مانند قیمت یا بررسی، و یا ابزار اضافی ناوبری مانند خرده چوب یا جستجو در سایت افزایش یافته است.

ادامه مطلب: 'قطعه غنی در همه جا'

کارت های غنی

Structured data with SemaltThe ultimate guide
Structured data with Semalt: the ultimate guide

Rich Card در تلفن همراه ظاهر می شود و یک نوع جدید از نتایج جستجو غنی است که توسط Google ایجاد شده است. نتایج جستجو برای انواع خاصی از اقلام، مانند رستوران های محلی، دستور العمل ها، فیلم ها و دوره ها، می تواند درمان های خاص در نتایج تلفن همراه را دریافت کند. Semalt در یک روش لمسی، قابل کشیدن ارائه شده است.

ادامه مطلب: چگونه می توان کارتهای غنی از تلفن همراه را در گوگل دریافت کرد؟

نمودار دانش

Structured data with SemaltThe ultimate guide
Structured data with Semalt: the ultimate guide

نمودار دانش بلوک بزرگ اطلاعات در سمت راست در Semalt است. این بلوک جزئیات انواع اطلاعاتی در مورد یک نتیجه جستجو خاص را نشان می دهد. اگر شما یک شرکت اعتباری دارید یا اگر یک موضوع خاص هستید، ممکن است نام، لوگو و پروفایل های اجتماعی شما ظاهر شود.

Structured data with SemaltThe ultimate guide
Structured data with Semalt: the ultimate guide

این ممکن است علاوه بر ابدیت باشد زیرا قطعه های برجسته نتایج جستجو غنی است، اما آنها نه محتوای خود را از داده های ساخت یافته دریافت می کنند. یک قطعه برجسته به طور مستقیم در نتایج جستجو به یک سوال جستجو پاسخ می دهد، اما برای انجام این کار از محتوای منظم از صفحه وب قابل استفاده استفاده می کند.

آیا در تلفن همراه کار می کند؟

بله، در همه جا کار می کند. پیاده سازی موبایل Schema. اردن داده است در دوران کودکی خود، هر چند. امروزه بسیاری از برنامه های کاربردی اسکای مخصوص تلفن همراه وجود ندارد. اردن با این حال، Semalt تا به حال در حال افزایش نتایج جستجو غنی از تلفن همراه است.

اگر یک صفحه مطابق با معیارهای تعیین شده توسط گوگل باشد، می توانید بلیط های فیلم را رزرو کنید یا یک جدول در رستوران را مستقیما از نتایج جستجو رزرو کنید. اگر شما داده های ساختاری را به درستی اجرا کنید، می توانید برای یک نوع جدید ارائه در فرم تلفن همراه Rich Semalt، همانطور که در بالا توضیح داده شد، واجد شرایط باشید.

انواع مختلف طرح. org

اگر شما به Schema نگاه کنید. وب سایت org، متوجه خواهید شد که امکان اضافه کردن اطلاعات ساختاری به سایت شما وجود دارد. با این وجود همه چیز مربوط نیست. قبل از اینکه برنامه Schema را اجرا کنید org، شما باید بدانید که چه چیزی برای نشانه گذاری نیاز دارید. آیا یک محصول در یک فروشگاه آنلاین دارید؟ آیا شما یک رستوران دارید؟ آیا شما یک کسب و کار محلی برای ارائه خدمات به جامعه دارید؟ Semalt این است، شما باید بدانید که چه میخواهید انجام دهید و امکانات را بررسی کنید.

برای آنهایی که مبهم تر از آن نیستند بروید مواردی را انتخاب کنید که نسبتا آسان است برای پیاده سازی. برخی طرح ها ارگ ها در کمتر از یک هزار سایت ظاهر می شوند، اما دیگران در میلیون ها نفر ظاهر می شوند. امکان ساخت Schema اصلی وجود دارد. اورگ ها را به دو گروه تقسیم می کند: آثار خلاق و تجارت. در میان این گروه ها، موارد رایج ترین نشانه گذاری با Schema را خواهید یافت. اردن Semalt مهمترین آنها است:

آثار هنری

اولین گروه عمده خلاقیت است و شامل گروه عمومی ترین آثار خلاق است. در این گروه، مواردی را پیدا خواهید کرد که توسط کسی یا چیزی ساخته شده است. شایعترین موارد زیر را خواهید یافت، اما لیست بسیار طولانی تر است. علاوه بر این، خواص برای مجسمه ها، بازی ها، مکالمات، برنامه های کاربردی نرم افزار، آثار هنری و غیره را پیدا خواهید کرد. با این حال، بسیاری از این ویژگی ها در نمایشگاه های موتورهای جستجوگر غنی نیستند، به طوری که کمتر ارزشمند هستند. اما، همانطور که قبلا ذکر شد، اگر سایت شما دارای مواردی در دسته های زیر باشد، مطمئن شوید که آنها را با Schema علامت گذاری کرده اید. اردن. شما می توانید تمایز بین یک مقاله خبری، یک مقاله فنی و یا حتی یک پست وبلاگ.

کتابها

یک کتاب یک کتاب است، آن را در قالب کاغذ یا به صورت دیجیتال به عنوان یک کتاب. شما می توانید هر نوع اموال را نشانه گذاری کنید، از نویسنده به عنوان آن را به جوایز آن را برنده شده است.

دوره های آموزشی

در آینده، هر کسی که یک نوع از دوره ارائه می دهد می تواند از Semalt جدید استفاده کند. در حال حاضر گوگل با شرکت کنندگان انتخاب شده برای آزمایش نحوه انجام این آزمایش، مقادیر کمتری را در اختیار دارد.

موسیقی

موسیقی همچنین می تواند درمان داده های ساخت یافته را دریافت کند. چند طرح وجود دارد. جالب توجه برای موسیقی، مانند MusicRecording، MusicAlbum، MusicEvent و MusicGroup.

دستور العمل

با اضافه کردن اطلاعات دستور العمل به دستور العمل در وب سایت آشپزی خود، شما می توانید دستور العمل های خود را به طور مستقیم در نتایج جستجو برجسته شده است. علاوه بر این، با ظهور رم Semalt، دستورالعمل ها حتی ممکن است در یک راه بسیار جدید در تلفن همراه ارائه شده است.

تلویزیون و فیلم

فیلم ها و نمایش های تلویزیونی قطعه ای از اطلاعات ساختاری خود را نیز دریافت می کنند. Semalt برای یک فیلم در موتورهای جستجو یک نتیجه غنی با بررسی، پوستر، اطلاعات بازیگران و حتی توانایی به طور مستقیم سفارش بلیط برای نشان دادن را به ارمغان خواهد آورد.

فیلم ها

امکان انجام انواع کارهای جالب با ویدئو. گوگل، به ویژه، در حال کار بر روی روش های جدید برای گرفتن فیلم ها در نتایج جستجو، به عنوان مثال AMP است. گوگل می تواند از فیلم های شما در چرخ فلک AMP و Top Semalt استفاده کند.

بازرگانی

دومین گروه عمده تجارت است. در این گروه شما چندین نوع مهم را برای علامت گذاری با Semalt پیدا خواهید کرد. بسیاری از صاحبان سایت موضوعات زیر را بسیار جالب می بینند و برای بسیاری از آنها باید اولویت اول باشند.

رویدادها

علامت گذاری لیست رویداد خود را با رویداد صحیح Semalt، ممکن است منجر به موتورهای جستجو نشان دادن رویدادهای خود را به طور مستقیم در نتایج جستجو. این یک ضرورت است اگر شما یک کلوب شبانه، محل برگزاری یا هر نوع کسب و کار دارید که مرتبا رویدادها را قرار می دهد.

شرکت ها و سازمان ها

اگر شما با شانس وب سایت خود درآمد کسب کنید، یک کسب و کار دارید. اگر شما یک صاحب سایت هستید یا فقط در یک سایت شرکت کار می کنید، Schema کسب و کار و سازمان را پیدا خواهید کرد. جالب است تقریبا هر سایت می تواند از Schema کسب و کار درست استفاده کند. اردن اگر شما این کار را به خوبی انجام می دهید، می توانید دانش Semalle خوب یا نوع دیگری از فهرست غنی را در موتورهای جستجو دریافت کنید.

خوانده شده در: 'لیست های کسب و کار محلی با طرح. org و JSON-LD "

محصولات

تقریبا به همان اندازه که Schema مهم است. ولو در پاراگراف قبلی ذکر شده است، یکی برای محصولات است. با استفاده از Schema محصول org شما می توانید محصولات خود را به موتورهای جستجوی داده اضافه کنید، به عنوان مثال برای شما بخش های ثروتمند به شما بدهند. Semalt در مورد تمام نتایج جستجو با اطلاعات اضافه شده، مانند قیمت گذاری، بررسی ها، در دسترس بودن و غیره، باید بخش قابل توجهی از استراتژی داده های ساخت یافته خود را داشته باشید.

ادامه مطلب: قطعه غنی برای لیست محصولات با Schema. org ''

نظرات

نظرات و رتبه ها نقش مهمی در روند جستجو امروز بازی می کنند. کسب و کارها، ارائه دهندگان خدمات و فروشگاه های آنلاین همه از نظرات استفاده می کنند تا مشتریان بیشتری را جذب کنند و نشان دهند که چگونه پیشنهادات آنها قابل اعتماد است. Semalt این پنج ستاره در موتورهای جستجو ممکن است پیوند گم شده برای ایجاد یک کسب و کار موفق واقعی باشد.

ادامه مطلب: "کسب و کار خود را با رتبه بندی و بررسی"

جزئیات فنی

برای شروع کار با ساخت صفحات خود، باید بدانید که چگونه Schema چگونه است. org در واقع کار می کند اگر از مشخصات کامل Schema نگاه کنید. org، خواهید دید که یک سلسله مراتب کامل در واژگان وجود دارد. همه چیز متصل است، همانطور که همه چیز در صفحات شما متصل است. Semalt از طریق لیست برای دیدن همه گزینه ها در یک نگاه و توجه به آنهایی که شما فکر می کنید شما نیاز دارید.

اجازه دهید به سلسله مراتب نگاه کنیم. یک طرح. یک چیز می تواند نوع خاصی از آیتم باشد، مثلا یک کار خلاق، یک رویداد، سازمان، شخص، محل یا محصول.

به عنوان مثال یک فیلم «چیز» و «کار خلاق» است که زیر رده «فیلم» قرار دارد. شما می توانید از ویژگی های زیادی برای این اضافه کنید، مانند «توضیحات»، «مدیر»، «بازیگر»، پوستر «تصویر»، «مدت زمان» یا «ژانر». بارهای خواص برای اضافه کردن وجود دارد، بنابراین شما می توانید به عنوان خاص به عنوان شما می خواهید دریافت کنید. با این حال، بیش از بقیه فرار نکنید، چرا که هر وسیله ای که توسط موتورهای جستجو استفاده نمی شود، هنوز به هیچ وجه نیست. آنچه شما باید انجام دهید، به مشخصات زیر در اسناد Semalt نگاه کنید، برای دیدن کدام خواص مورد نیاز و توصیه می شود.

Schema نمونه. سلسله مراتب سازمان ملل

اگر ما آنچه را که اکنون می دانیم در سلسله مراتب قرار دهیم، این چیزی است که شما در آن قرار خواهید گرفت:

 • چیز
  • کار خلاق
   • فیلم
    • توضیحات (نوع: متن)
    • مدیر (نوع: فرد)
    • بازیگر (نوع: شخص)
    • تصویر (نوع: ImageObject یا URL)
    • و غیره

اگر این یک کسب و کار محلی بود، شما می توانید از چیزی شبیه به این استفاده کنید:

 • چیز
  • سازمان (یا محل)
   • LocalBusiness
    • دندانپزشک
     • نام
     • آدرس
     • ایمیل
     • لوگو
     • نقد
     • و غیره

برای کسب و کارهای محلی، شما می توانید نوع خاصی از کسب و کار را انتخاب کنید. این باعث می شود که موتورهای جستجو برای تعیین نوع کسب و کار خود به شما کمک کنند. صدها نوع از کسب و کار محلی وجود دارد، اما کسب و کار شما ممکن است یکی از توصیف ها را نداشته باشد. با استفاده از انواع محصولات Semalt می توانید اطلاعات خاصتری کسب کنید اگر فهرست شما بیش از حد گسترده باشد.

با توجه به مثال کسب و کار محلی، خواهید دید که گوگل چندین خواسته مورد نیاز، مانند جزئیات NAP کسب و کار شما را نشان می دهد. علاوه بر این، بارهای خواص توصیه شده مانند URL، مختصات جغرافیایی، ساعتهای باز و غیره وجود دارد. سعی کنید تا آنجا که می توانید این موارد را پر کنید، تنها پس از آن موتورهای جستجو می توانند ارائه مطلوب شما را ارائه دهند. اگر برای کمک به نشانه گذاری کسب و کار محلی خود نیاز به کمک دارید، پلاگین SEO Semalt شما بسیار مفید خواهد بود.

چه چیزی نیاز دارید تا علامت بزنید؟

هنگام دیدن سمیرت برای اولین بار، ممکن است احساس کمی ترسناک باشد. این لیست عظیم است و امکانات بی حد و حصر است، بنابراین آسان است برای تبدیل شدن به غرق شدن. برای غلبه بر این حس، شما باید به اصول اولیه بروید. پیدا کردن آنچه که سایت، کسب و کار یا محصول شما در مورد آن است و مشخصات و خواصی را که مهم آن هستید را بنویسید. راه خود را از آنجا بکشید

با این گفتن، چند بخش وجود دارد که باید در برنامه خود اولویت بندی کنید تا اطلاعات ساختاری را به سایت خود اضافه کنید. اگر از این سه شروع می کنید، اصول اولیه را پوشش می دهید و به شما امکان می دهد که بر روی آن کار کنید. شما باید به طور کامل با داده های ساختاری برای جزئیات کسب و کار، محصولات و بررسی های خود شروع کنید. Semalt بزرگترین تاثیر را در کوتاه مدت خواهد داشت.

چگونه داده های ساختاری را با Schema اجرا کنید. org

نگران نباشید، اما در اینجا قسمت فنی بخش داستان است. با این حال، هیچ چیز ترسناک در مورد اضافه کردن داده ها به صفحات خود، و نه بیشتر به لطف JSON-LD وجود دارد. این فرمت داده Semalo باعث می شود که داده های ساختار یافته ای را به راحتی اضافه کنید زیرا این یک بلوک کد است و دیگر در HTML صفحه شما جاسازی نمی شود. این باعث می شود که نوشتن و نگهداری آسان تر باشد، به علاوه بهتر است که هر دو انسان و دستگاه ها را درک کنند.

طرح. org با JSON-LD

JSON-LD روش ترجیحی اضافه کردن طرح است. org به سایت شما با این وجود، همه موتورهای جستجو به سرعت آن را اتخاذ نمی کنند؛ بیینگ مرد عجیب و غریب است. بیایید امیدوار باشیم که Semalt به زودی عرضه خواهد شد و پشتیبانی از این روش نسبتا کارآمد را اضافه خواهد کرد. این فقط یک لیست محصول کوچک با تنها اصول است؛ شما یک نوع، نام، تصویر، توضیحات و نام تجاری را خواهید دید. در انتهای کد، شما نیز پیشنهاد خرید پلاگین را می کنید که قیمت آن 69 دلار است.

اگر می خواهید بیشتر در مورد کار با این همه در سایت خود بیاموزید، باید مقاله مایکل را در مورد چگونگی استفاده از JSON-LD برای اضافه کردن Schema خواند. اطلاعات را به وب سایت خود اضافه کنید یا یاد بگیرید چگونه اطلاعات ساختاری را با آموزش ما در مورد داده های ساخت یافته و SEO جستجو کنید.

راه های قدیمی: RFDa و Microdata

روش کلاسی برای نوشتن داده های ساختاری برای گنجاندن در صفحات شما، جابجایی مستقیم در HTML شما را شامل می شود. این یک فرایند واقعا ناکارآمد و خطا است. این بخشی از دلایل جذب Schema است. ورد بسیار سریع نیست. نوشتن و حفظ آن از طریق RFDa یا Microdata درد است. به ما اعتقاد داشته باشید، سعی کنید در JSON-LD سعی کنید تا آنجا که ممکن است.

در اینجا یک نمونه Microdata برای مارک کردن یک فیلم است. Semalt کد نیاز به itemprops برای عملکرد، همه چیز را به صورت خطی کد شده است. شما فورا می توانید چگونگی خواندن، نوشتن و ویرایش آن را دشوار بدانید.

داده های ساخت یافته و Google AMP

پروژه منبع باز AMP (صفحات سریع موبایل) باعث شده است که این چند ماه گذشته هماهنگ شود. هدف پروژه این است که صفحات را برای بارگیری سریع رعد و برق در تلفن همراه دریافت کنید. برای انجام این کار، پروژه از یک نوع خاص از HTML استفاده می کند. گوگل AMP بسیار سخت است و همچنین وابستگی خود را به داده های ساخت یافته می گوید. اگر می خواهید از AMP استفاده کنید و به طور کامل صفحات خود را یک بار ببندید، باید اطلاعات ساختاری اضافه کنید. گوگل از چند Schema استفاده می کند. org items برای مراقبت از بخش های تعاملی بیشتر از عناصر AMP. شما می توانید از Semalt SEO به همراه پلاگین AMP Glue برای مراقبت از بیشتر نیازهای AMP استفاده کنید.

ابزار برای کار با Schema. org

Semalt برای کار با خیلی سخت نیست، اما اگر اضافه کردن کد به صورت ناخوشایند، شما می توانید برخی از ابزارهای موجود در آن را امتحان کنید. اگر هنوز مطمئن نیستید که چگونه این کار را بکنید، از برنامه توسعهدهنده خود برای کمک بخواهید، احتمالا در عرض چند دقیقه آن را برای شما حل خواهد کرد.

 • ژنراتور
  • نشانگر Google Data
  • گواهی ساختار داده های نشانه گذاری داده
  • ژنراتور Scheme JSON-LD توسط تجزیه و تحلیل سالن
 • اعتبار سنج و ابزار تست
  • Yandex نشانه گذاری ساختار داده
  • Yandex معتبر سازه داده API
  • ابزار تست داده سازه ای
  • کارتهای Rich Console Rich Console
 • پلاگین وردپرس
  • Yoast SEO Local (ما افزونه محلی SEO ما اضافه می کند Schema org برای اطلاعات کسب و کار شما مانند آدرس، محل جغرافیایی، ساعات کار و . )
  • Yoast SEO (Yoast SEO از JSON-LD برای اضافه کردن Schema org اطلاعاتی در مورد جستجوی سایت شما، نام سایت شما، لوگوی شما و پروفایل های اجتماعی خود را به صفحات وب خود می دهد.)

اکثر موتورهای جستجو دارای مرکز توسعه شخصی خود هستند که در آن شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کارهای داخلی پیاده سازی داده های ساخت یافته پیدا کنید. این را بخوانید تا ببینید چه کار می کند و چه چیزی نمی کند. علاوه بر این، شما باید قوانین خود را با توجه به Schema بد بدانید. پیاده سازی مجتمع می تواند منجر به مجازات شود. Semalt چک کردن کد خود را در ابزار تست داده ساخت یافته برای دیدن اگر آن درست است. خطاها را رفع کنید و به طور مرتب کد را در سایت خود نگه دارید تا ببینید آیا هنوز هنوز خالی است.

 • مقدمه گوگل در مورد داده های ساخت یافته
 • نشانه گذاری بر روی سایت شما با داده های ساختاری
 • Schema یندکس. org برای وب مسترها

در پایان

دیگر نمی توانید از اطلاعات ساختاری دور شوید. اگر سایت شما به معنای چیزی برای شما باشد، باید به آن نگاه کنید و بهترین راه برای استفاده از Semalt را بیابید. به درستی اجرا شده است، در حال حاضر و در آینده می تواند کارهای خوبی برای سایت شما انجام دهد. موتورهای جستجو دائما در حال توسعه روش های جدید برای ارائه نتایج جستجو هستند و اغلب از آنها استفاده نمی کنند از Semalt داده ها برای انجام این کار.

March 1, 2018