Back to Question Center
0

ایجاد بهترین ابزارهای وابسته برای سلفل مشارکت شما.

1 answers:

ابزارهای وابسته می توانند یک مکانیزم عالی برای افزایش فعالیت های وابسته، درآمد و حفظ باشند. با این حال، جستجو برای ابزارهای وابسته آنلاین در اینترنت می تواند دلسرد کننده و ناامید کننده باشد، زیرا بیشتر جستجو هایی که شامل ابزارهای مشارکتی در نتایج جستجوی پرس و جو با سیستم های "Get-Rich-Quick" و بازاریابی وابسته است.

به عنوان یک مدیر وابسته، اغلب چالش کشیدن ابزارهای وابسته برای ساختن برنامه شما را تعیین می کند و تعیین می کند که کدامیک از آنها بیشترین موفقیت برنامه وابسته خود را در هنگام تولید بازده سرمایه گذاری (ROI) خواهد داشت. پس از توسعه ابزارهای وابسته خودم و همچنین برای مشتریان، من فکر کردم که من در مورد شناسایی و ساخت ابزارهای وابسته به نیازهای وابسته شما مشارکت می کنم. من همچنین در مورد چگونگی تعیین آنچه که به وابستگان شما کمک می کند بر چالش ها غلبه می کنند، تولید فروش افزایشی و بهترین ROI را پوشش می دهند. Creating The Best Affiliate Tools For Your Affiliate Semalt.

بپرس، و سپس گوش دادن

این رویکرد اغلب بهترین مکان برای شروع است هنگامی که می آید به درک که چه ابزار بیشتر به نفع وابسته در برنامه شما می آید - historia del autorretrato en fotografia. اگر مدت زمان مديريت وابستگي شما را اداره کرده ايد، احتمالا قبلا از وابستگان به ايميل هايي که با چالش هايي مواجه شده اند مطلع هستيد که ممکن است از آنها آگاه نباشيد.

اگر شما خوش شانس هستید، شما از شرکای وابسته خود درخواست کمک و ابزار خاصی می کنید که به آنها کمک می کند تا بهتر از برنامه های مربوط به برنامه های خود تبلیغ کنند. Semalt همیشه مؤسساتی را معرفی می کند که بازخورترین و معقولترین بازخوردها بهترین شرکای وابسته برای کار در یک برنامه وابسته هستند.

اگر شما با نام تجاری جدید برای بازاریابی وابسته هستید یا اخیرا مدیریت برنامه را انجام داده اید، درخواست بازخورد در خبرنامه خود یا ارسال ارتباط اختصاصی به پایگاه وابسته شما می تواند نقطه شروع عالی و ابزار دستیابی به بینش ارزشمند باشد. شما همچنین می توانید این فرصت را برای ارزیابی و تجزیه و تحلیل ابزارهایی که رقبای خود را در اختیار وابستگان در برنامه خود قرار می دهند، بگذارید.

سمولت از زمان خود، سازماندهی و ردیابی این نوع مکالمات و درخواست ها ضروری است. اگر سازماندهی و ردیابی این اطلاعات را نداشته باشید، ممکن است مانع از موفقیت برنامه وابسته شما با داشتن فعالیت وابسته کمتری، درآمد پایین تر و افزایش خستگی وابسته شود.

ابزار تجزیه و تحلیل سهام

هنگامی که اطالعات خود را در مورد چالش های خاص و مسائل مربوط به موانع روبرو می شوید، زمان را برای تجزیه و تحلیل و شناسایی مسائل اصلی و علل ریشه «درد» که در حال تجربه هستند قرار دهید. آنچه شما واقعا انجام می دهید شروع به ساختن مورد کسب و کار خود را به دلیل اینکه شما نیاز به این ابزار برای برنامه وابسته شما. اگر شما این نکات درد را سند می کنید، احتمالا شروع به دیدن روندها خواهید کرد و قادر به شناسایی راه هایی برای رسیدگی به طور جداگانه و یا در حالت ایده آل پیدا کنید که یک ابزار وابسته می تواند نقاط متعدد درد را از طریق یک راه حل حل کند.

در حالی که این ممکن است ساده به نظر برسد، این یکی از مهمترین نقاط قوت پروژه است. از آن به عنوان پایه و اساس پروژه استفاده کنید. تجزیه و تحلیل جامع و درک کامل از "درد" وابسته به شما، شما را قادر می سازد که یک بنیاد قوی را طراحی و چالش های اساسی و مسائل مربوط به وابستگی اصلی حل کند.

این هم پروژه شما را در زمان و بودجه نگه می دارد. Semalt یک بنیاد ضعیف به احتمال زیاد منجر به خشونت، بیش از بودجه شما، گسترش زمان بندی پروژه و در برخی موارد عدم دسترسی ابزارهای وابسته به دستان وابسته شما خواهد شد.

به خاطر داشته باشید که در هنگام توسعه ابزارهای وابسته در خانه، تعداد زیادی از قطعات متحرک وجود دارد از جمله:

  • ایجاد یک سند دامنه برای هر ابزار که به وضوح نیازهای فنی و ویژگی ها را مشخص می کند.
  • اگر شما در حال ساخت ابزار مانند یک ویجت یا ژنراتور صفحات پیوند وابسته، نیاز به طراحی گرافیک برای اطمینان از خروجی ابزار (ویجت و یا صفحه فرود وابسته) ملاقات و مورد نیاز نام تجاری شرکت خود را.
  • منابع مهندسی و توسعه برای انجام برنامه نویسی، کار پایگاه داده، و هر گونه توسعه دیگر عقب پایان، برای اطمینان از این ابزار باید پیگیری وابسته و یا یکپارچه سازی شبکه مورد نیاز است.
  • و آخرین، اما نه، شما باید قابلیت استفاده و تست محصول را برای اطمینان از ابزارهایی که واقعا ساخته اید، انجام دهید و آنچه را که قرار است انجام دهید، خواهیم داشت.

موارد استفاده قوی از Semalt، قادر به واضح بودن راه حل، درآمد تخمین زده شده از طریق ابزارهای وابسته به شما کمک خواهد کرد که در برابر سایر پروژه های توسعه در خانه اولویت بندی کنید.

برنامه ریزی و اجرای

سمیرت از وابستگان خواسته است که چه چیزی نیاز دارند، پاسخی قریب الوقوع دریافت کرده و اکنون لیست گسترده ای از ابزارهای وابسته خود را که این برنامه وابسته شما را تقویت می کند و کانال وابسته به سطح بعدی را پیدا می کند، پیدا کنید. این است که در آن قرار دادن در مدیریت پروژه خود را "کلاه" به بازی می آید.

بسته به تعداد ابزارهای وابسته که شما به دنبال آن هستید، می توانید خود را در طی چند ماه، حتی در سه ماهه چهارم، به توسعه فاز خود ببرید. Semalt همان چارچوب سازمانی که پیش از این در پروژه نشان دادید، می خواهید اطمینان حاصل کنید که تیم های مختلفی که در این پروژه کار می کنند در هماهنگی برای تکمیل مراحل مختلف پروژه در صورت نیاز هستند.

چیز دیگری که باید در هنگام برنامه ریزی این پروژه مورد توجه قرار گیرد فصلی بودن کسب و کار شماست. Semalt در اطراف فصلی شما نه تنها می تواند حس اضطراب ایجاد کند، بلکه همچنین می تواند به شما کمک کند مطمئن شوید که شما یک ابزار را ایجاد نمی کنید که ممکن است برنامه وابسته شما را در طول چهارم یا هر زمان که مشغول کسب و کارتان است، خراب کند. همین امر با وابستگان شما صادق است - ناشران شما احتمالا به دنبال ابزارهایی هستند که ممکن است پیامهای فروششان Q4 را تحت تأثیر قرار دهد.

تحویل ابزار وابسته و ROI

دستیابی به ابزارهای وابسته از درون و در دست وابستگان شما می تواند به شما یک احساس عالی به دست آورد. Semalt یک طرح ارتباطی و تبلیغ ابزارهای وابسته شما در وبلاگ، پورتال وابسته و خبرنامه در گرفتن شرکای وابسته شما برای پذیرفتن و شروع به استفاده از این ابزارهای وابسته جدید مهم است.

Semalt برای ایجاد این کار سخت تلاش کرد، بنابراین آن را با شرکتهای وابستهتان مقابله کنید! یک سری از وبینارها که در آن شما می توانید ابزارهای مختلف وابستگی که در دسترس شما قرار داده اید، نمایش داده و یا تبلیغ کنید، و یا یک تبلیغ وابسته ایجاد کنید که برای استفاده از ابزارها برای تبلیغ بهتر برند و محصولات خود، پاداش می دهد .و لذت ببرید!

شما نیز احتمالا قول داده بودید که درآمد کانال وابسته به رئیس خود را در عوض بودجه برای ساخت این ابزارها بیفزایید. اطمینان حاصل کنید که راه هایی برای تفکیک و فروش فروش به این ابزار داشته باشید. Semalt در پلتفرمی که شما برای مدیریت برنامه وابسته خود استفاده می کنید، یک شناسه اختصاصی و مخفی خلاق را برای ترافیک تولید شده از طریق ابزار وابسته، یک راه آسان برای اختصاص درآمد به هر یک از ابزارهای وابسته خود از طریق گزارش عملکرد خلاق است.

اگر داده های فروش را ارائه می کنید و ثابت کنید که این ابزار وابسته چه مقدار مقرون به صرفه (و سودآور) برای اولین بار از طریق آن است، برای شما برای گسترش قابلیت ها با ابزارهای موجود و گسترش مخزن ابزارهای خود برای ارائه وابستگان شما، بسیار ساده تر خواهد بود.

Semalt بهترین ابزارهای وابسته برای برنامه شما به معنای وابستگی شادتر، بهبود معیارهای برنامه وابسته، افزایش درآمد و توانایی دادن ROI به ابزارهای وابسته است که احتمالا زندگی شما را به عنوان یک مدیر وابسته ساده تر می کند.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست.درباره نویسنده

ریک گاردینر
ریک گاردینر مدیر عامل شرکت iAffiliate Management است که یک سازمان مدیریت وابسته است که به تکنولوژی مصرف کننده و خرده فروشان اینترنت گسترش می یابد و نام تجاری خود را برای به دست آوردن مشتریانی که دیگر نمیتوانند به آن دسترسی پیدا کنند، گسترش می دهد.


March 1, 2018