Back to Question Center
0

38 آمار ضروری Semalt برای اطلاع رسانی به استراتژی فروش چند کاناله 2017 شما

1 answers:

A Smorgasbord از برش پیشرفته تجارت الکترونیک آمار برای ارزیابی کسب و کار خود را در برابر

' این علامت یک شخص واقعا هوشمند است که توسط آمار منتقل می شود ' - جورج برنارد شاو.

فکر نمی کنم این آمار بتواند ادعا کند که در حال حرکت است. گرجی B در نظر گرفته نشده است. اما هر طرح خوبی برای حرکت سوزن سوزال خود را در جهت درست باید بر اساس یک پایگاه جامع از اطلاعات دقیق بازار پیش بینی بازار برای بخش شما باشد. اگر شما در جهل سعادتمند از آمار کلیدی زندگی مربوط به مردم چگونه از دستگاه های تلفن همراه و یا شبکه های اجتماعی در حال رانندگی بیشترین درآمد در سایت های تجارت الکترونیک، پس از آن خواهد همه بیش از حد آسان به misallocate بودجه و منابع و در نهایت با یک زیر برنامه ای که نتایجی را که می خواهید را دریافت نمی کند. بنابراین یک نگاه که این 37 آمار Semalt حیاتی در اطراف همه touchpoints چرخه عمر مشتری با استفاده از سیستم برنامه ریزی نژاد ما را به مطمئن شوید که هیچ روند کلیدی طرح خود را از دست داده است وجود دارد ساختار است - brown orange pink wedding.

38 Indispensable Semalt stats to inform your 2017 multichannel sales strategy

طرح - یک نقشه راه طولانی برای رشد بر اساس فرصت

1. پتانسیل بازار . فروش تجارت الکترونیک تنها 8٪ از کل خرده فروشی در ایالات متحده و 14٪ در انگلستان است - بنابراین هنوز هم تعداد زیادی برای رشد! (منبع: سرشماری و اداره آمار ملی).

2. پتانسیل بازار . 53٪ از کاربران اینترنت جهانی در سال 2016 خرید آنلاین داشته اند - حدود 1 میلیارد . (منبع: دولت ایالات متحده)

3. پتانسیل بازار . انتظار می رود فروش B2B تجارت الکترونیک از فروش B2C تا سال 2020 به 7/7 تریلیون دلار برسد. (منبع: CMS)

4. پتانسیل بازار . متوسط ​​میانگین تجارت الکترونیک برای هر مشتری طی سال جاری در ایالات متحده 1،800 دلار و در انگلستان 1600 دلار تخمین زده می شود. (منبع: آمار)

5. تکنولوژی بازاریابی . در دسترس بودن ابزار بازاریابی برای تجارت الکترونیک منفجر شده است بیش از 3500 نوع مختلف MarTech در بازار در سال 2016 . (منبع: اسکات برینکر)

6. بینش مصرف کننده. 40٪ از ما مرد در محدوده سنی 18-34 می گویند آنها را، در حالت ایده آل خرید همه چیز آنلاین ، در مقایسه با 33٪ از زنان در گروه سنی مشابه است. (منبع: DDB در سراسر جهان)

رسیدن به مخاطبان خود - افزایش بازدید سایت، ایجاد آگاهی

7. منابع ترافیکی . سه منبع ترافیک بالای فروش سایتهای تجارت الکترونیک (آخرین کلیک) عبارتند از Organic (22٪)، ایمیل (20٪) و CPC (19٪). نمایش و حساب اجتماعی برای فقط 1 و 2٪ نشان دهنده اهمیت اندازه گیری این استنباط استفاده است. منبع: کستورا.

8. منابع ترافیکی . 43٪ از ترافیک تجارت الکترونیک از جستجوی گوگل (ارگانیک) و 26٪ از Google Adwords است. (منبع: ولفگانگ دیجیتال)

9. SEO . 1 در 5 جستجو در نرم افزار تلفن همراه US آندروید عبارتند از جستجو های صوتی - آیا استراتژی SEO خود را تجارت الکترونیک منعکس کننده این؟ (منبع: گوگل)

10. رسانه های اجتماعی . 55٪ از کاربران Pinterest آمریکا از آن برای یافتن محصولات استفاده می کنند (منبع: KPCB Trends Internet)

قانون - تشویق تعامل با اطلاعات محصول و سبد می افزاید و پست الکترونیکی

11. رفتار آنلاین . 39 درصد از افراد با داشتن یک وب سایت متوقف خواهند شد اگر طول بکشد بارگذاری (منبع: ادوبی)

12. رفتار آنلاین . 38 درصد از مردم یک وب سایت را ترک می کنند اگر طرح را غیرقابل توجه پیدا کنند . (منبع: ادوبی)

13. رفتار آنلاین . 400 پیکسل از لبه سمت چپ ناحیه بازدید از دسکتاپ است که بیشترین زمان مشاهده را با توجه به نظرسنجی های ردیابی چشم می گیرد. (منبع: گروه نیلسون نورمن)

14. اتوماسیون بازاریابی . 49٪ از تیم های بازاریابی با استفاده از تجزیه و تحلیل پیش بینی برای اطلاع رسانی از رویکرد خود را به سفر مشتری. (منبع: تحقیق بازاریابی Salesforce)

15. رفتار چند کاناله . رفتار چند کاناله . تنها 11 درصد از کاربران از طریق دسکتاپ به اینترنت دسترسی دارند - تقریبا همه کاربران از چندین دستگاه استفاده می کنند (Source: comScore)

17. بینش مصرف کننده . 61٪ از بازاریابی با کارایی فعالانه نقشه سفر مسافرتی ، در مقایسه با 22٪ از تیم های در حال انجام به طور متوسط ​​و 6٪ از تیم های با عملکرد پایین . (منبع: تحقیقات Salesforce)

ابزار بهترین ابزار Semalt را برای بهترین روش های نقشه برداری سفر مشتری مشاهده کنید.

18. بینش مصرف کننده . جلسات تلفن همراه 59٪ از تمام جلسات را از طریق دستگاه در سایت های تجارت الکترونیک، اما این مرورگرهای تلفن همراه تنها 38٪ درآمد (منبع: ولفگانگ دیجیتال)

19. 70٪ از کاربران سایت تجارت الکترونیک توانایی بزرگنمایی در تصاویر محصول را در میان اولویت های اصلی خود برای تصمیم گیری در مورد خرید رتبه بندی می کنند. (منبع: UPS)

20. رفتار آنلاین . ارجاعات از Instagram طولانیترین زمان را در سایتهای تجارت الکترونیک گذراند، با میانگین مدت جلسه 192 ثانیه - تقریبا دو برابر فیس بوک و سهبعدی Pinterest (منبع: YOTPO - منابع ترافیک تجارت الکترونیک)

21. استراتژی ایمیل چرخه . 58٪ از Top 1000 فروشندگان آنلاین آنلاین ارسال ایمیل های خوشایند . چرا بیشتر نیست؟ (منبع: خرده فروش اینترنتی)

تبدیل - دستیابی به فروش آنلاین یا آفلاین

22. CRO . نرخ تبدیل میانگین تجارت الکترونیک بین 3 تا 4 درصد متفاوت است. (منبع: Monetate)

23. CRO . نرخ تبدیل در تلفن های هوشمند (متوسط ​​1.5٪) یک سوم از رایانه های شخصی (4. 4٪) است. (منبع: Monetate)

24. فروش تجارت الکترونیک آمریکا در سال 2016 به 396 میلیارد دلار رسیده است - و پیش بینی می کنند که تا سال 2020 به 684 میلیارد نفر برسد . (منبع: آمار - پیش بینی فروش تجارت الکترونیک)

25. رشد تجارت الکترونیک چین به طور گسترده ای از ایالات متحده جلوتر است، با 1 تریلیون دلار درآمد تجارت الکترونیک در سال 2016، تا سال 2019 به 2 تریلیون افزایش یابد. (منبع: اطلس)

26. رفتار چند کاناله . 85 درصد مشتریان یک خرید را در یک دستگاه و پایان می دهند در یکی دیگر . (منبع: گوگل - چگونگی اتصال دیجیتال به فروشگاه های محلی)

27. CRO . 44٪ کارت خرید خود را رها می کنند اگر هزینه حمل و نقل بیش از حد بالا باشد یا هزینه اضافی غیر منتظره باشد. (منبع: دریافتی)

28. CRO . سیاست بازدارندگی ناخوشایند، 80٪ خریداران را از بین می برد (منبع: comScore)

29. CRO . 78 درصد از کاربران اینترنت در مورد سایت هایی که آنها را با فروش داده های خود ثبت نام می کنند نگران هستند - مطمئن شوید که شما آن را روشن نمی کنید (یا روشن نیست که چرا اگر شما انجام دهید). منبع: Altimeter Group - گزارش اعتماد آنلاین.

30. CRO . کاربران اپل، مشتریان با ارزش ترین فروشگاه آنلاین هستند ، با میانگین قیمت سفارش 228 دلار، در مقایسه با 187 دلار برای ویندوز PC. (منبع: آمار)

31. تجارت اجتماعی . 31٪ از کاربران چینی Wechhat از طریق WeChat در سال 2016 خریداری کردند - دو برابر نرخ سال 2015 است. چین راه را با انقلاب Chatbot هدایت می کند (منبع: McKinsey 2016 China Digital Consumer Survey Report)

Engage - ساخت وفاداری و فروش از مشتریان

32. وفاداری مشتری . این 7 برابر گران تر است تا یک مشتری جدید را از یک موجود موجود حفظ کند . (منبع: Invesp)

33. میانگین ارزش سفارش (AOV ). AOV برای مشتریان تکراری دو برابر بیشتر از مشتریان اول است (منبع: McKinsey)

34. رفتار چند کاناله . خریداران چند کاناله سه برابر بیشتر از خریداران تک کانال صرف می کنند. (منبع: یورو IT گروه - روند تجارت الکترونیک)

35. CSAT . 89٪ از خریداران از خرید آنلاین از فروشگاه آنلاین متوقف شده اند (منبع: RightNow)

36. بررسی مصرف کننده . 75٪ از بررسی ها در سایت های تجارت الکترونیک 5 ستاره کامل (منبع: YOTPO)

37. 92٪ از مشتریان ایالات متحده تحویل در عرض دو روز را تحویل سریع می دانند، اما تنها 18٪ در عرض 5-7 روز در نظر گرفته می شوند. (منبع: چشم انداز تجارت الکترونیک Criteo)

38. تحویل و بازده . 30٪ از محصولات آنلاین خریداری شده بازگشت - و کاربران انتظار دارند این روند آسان باشد! (منبع: Invesp)

March 1, 2018