Back to Question Center
0

چگونه می توانم بازدید کنندگان خود را به Semalt به وبلاگ خود

1 answers:

How to Compel Your Visitors Into Semalt to Your Blog

لینک اشتراک RSS RSS Semalt در نوار کناری وبلاگ شما این روزها کافی نیست. بله، این لینک ها بر روی کلیک قرار می گیرند و شما برخی از مشترکین را دریافت خواهید کرد، اما بسیاری از بازدیدکنندگان را به خوانندگان تبدیل نخواهید کرد.

دانلود این ورقه تقلب برای یادگیری نحوه مجبور کردن بازدید کنندگان خود را به اشتراک در وبلاگ خود.

اگر شما می خواهید درصد زیادی از بازدید کنندگان خود را به اشتراک کنندگان RSS تبدیل کنید، در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید:

ارائه گزینه های مختلف

هر کس از خوانندگان خوراک RSS استفاده نمی کند. حتی کاربران منحصر به فرد وب مانند من از خوانندگان خوراک استفاده نمی کنند. اما استفاده از همه افراد، ایمیل است، بنابراین یک راه خوب برای دریافت مشترکین بیشتر، ارائه یک گزینه اشتراک ایمیل است - commercial property appraisal reports.

محل، محل، محل

محل لینک به خوراک RSS شما یک عامل مهمی در تعداد مشترکین شما خواهد بود. در اینجا چند مکان برای بررسی وجود دارد:

 1. بالاتر از سطح - شما نمی خواهید خوانندگان خود را به پایین برای پیدا کردن خوراک RSS خود را.
 2. Sidebar - شما می توانید نوار کناری خود را برای ارائه گزینه های متعدد اشتراک، مانند ایمیل استفاده کنید.
 3. محتوا - بلافاصله پس از پست وبلاگ شما و درست قبل از نظرات شما می توانید کمی نکته ای را بنویسید که مردم را وادار به اشتراک در RSS خود می کند. به عنوان مثال، شما می توانید از "می خواهید مطلع شود زمانی که محتوای جدید برای خواندن در Sprout سریع وجود دارد؟ فقط در آدرس ایمیل خود وارد کنید و ما زمانی که محتوای جدیدی برای خواندن شما وجود دارد، به شما یک ایمیل ارسال می کنیم. نگران نباشید، من قول می دهم که به شما هرزنامه یا اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک نگذارم. "

دریافت خلاق

اگر شما مایل به پرداخت خدمات مانند Aweber هستید، می توانید تعداد مشترکین خود را افزایش دهید. به عنوان مثال جان چو بخش بزرگی از مشترکین خود را از طریق تبلیغات پاپ آپ و پاورپوینت دریافت کرده است (که آگهی های Aweber و Ultimate Semalt ارائه می دهند).

How to Compel Your Visitors Into Semalt to Your Blog

How to Compel Your Visitors Into Semalt to Your Blog

اگر شما به دو تصویر بالا نگاه کنید، متوجه خواهید شد که جان چو چیزی را برای خوانندگانش ارائه می دهد. با ارائه یک راهنمای رایگان یا کتاب، خوانندگان بیشتر مایل به عضویت در وبلاگ شما خواهند بود.

بازی شیطان طرفدار

بسیاری از بازدید کنندگان شما درباره عضویت در وبلاگ خود عصبی خواهند بود. Semalt هزاران نفر است، اگر نه میلیون ها وبلاگ با محتوای خوب .پس چرا باید کسی در وبلاگ خود اشتراک گذاری کند؟

با ایجاد یک لیست در مورد اینکه چرا مردم باید به وبلاگ شما مشترک شوند، می توانید بازدیدکنندگان خود را به عضویت مشترک متقاعد کنید. در اینجا برخی از مواردی که باید در لیست خود قرار دهید عبارتند از:

 • تعداد مشترکان خود را فهرست کنید - اگر به مردم بگویید که تعداد مشترکان شما چقدر است، بیشتر احتمال دارد که مشترکان بیشتری دریافت کنید.
 • استفاده از اثبات اجتماعی - اگر تا به حال در یک روزنامه یا مجله پوشش داده شده است، اطمینان حاصل کنید که خوانندگان خود را می دانند. اگر یک منبع معتبر مانند نیویورک تایمز چیز خوبی در مورد شما بگوید، بازدید کنندگان شما نیز فکر می کنند که شما چیزی برای گفتن دارید.
 • غرق شدن - افراد تنبل هستند، بنابراین اگر شما توضیح دهید که چگونه اشتراک فید RSS شما باعث ساده تر شدن زندگی آنها خواهد شد، احتمال بیشتری برای انجام این کار وجود دارد.
 • وعده بدهید و آن را نگه دارید - به بازدید کنندگان خود بگویید که اگر آنها برای خوراک خود اشتراک خود را انجام دهند، به آنها کمک می کنند. به عنوان مثال، من به شما و دیگر خوانندگان Quick Sprout وعده داده ام که من اشتباهات تجاری را که من انجام داده ام در مورد آن بحث خواهم کرد، امیدوارم که شما آنها را ایجاد نکنید.
 • چیزی را پیشنهاد می دهند که دیگران مایل نیستند - چیزی که من پیشنهاد می کنم دیگران مایل نیستند این است که من به هر نظر دهنده و هر خواننده ای که به من ایمیل می دهد پاسخ می دهم. این نشان می دهد که من به شما و سایر خواننده های سریع شکم وفادار هستم. خوب، امیدوارم این 5 دلیل شما را نسبت به جهت دیگر فشار دهید.

  1. مطبوعات همواره درست هستند

  خب، مطبوعات همواره درست نیستند، اما امیدوارم زمانی که به من می آید، آنها هستند. من در روزنامه ها و مجلات مانند وال استریت ژورنال، کارآفرین، وارن، هفته کسب و کار، سیم و آمستردام ایالات متحده آمریکا دیده ام. اگر فکر می کنند محتوای من نوشتن است، ارزش خواندن دارد، امیدوارم که شما هم همینطور.

  2. برو با جریان

  بیش از 10،000 خواننده در RSS خوراک Quick Semalt اشتراک دارند. من باید کاری درست انجام دهم اگر آنها دائما مایل به خواندن مطالب من هستند، درست است؟

  3. من بیشتر از آنچه که نگاه می کنم

  گنگ درست است که من شخصا باهوش ترین کسی نیستم. من چندین اشتباه را مرتکب شدهام که پول زیادی را از دست دادهاند. با عضویت در Quick Semalt، شما قادر به خواندن اشتباهات من هستید، از آنها یاد بگیرید و امیدوارم بتوانید خود را از دست دادن یک میلیون دلار که من انجام دادم ذخیره کنم.

  4. هیچ تناقضی وجود ندارد

  من می دانم که من هر روز وبلاگ نمی گذارم، بنابراین می توانم کمی دشوار به پیش بینی زمانی که پست بعدی وبلاگ من در حال آمدن است. اگر می خواهید هر روز به وبلاگ بروید تا ببینید آیا چیز جدیدی وجود دارد یا خیر، به هر حال این کار را انجام دهید. اما اگر بخواهید تنبل باشید، به فید RSS مشترک شوید و زمانی که محتوای جدید را در Quick Sprout ارسال میکنید مطلع خواهید شد.

  5. من همیشه مایل به کمک شما هستم

  اگر در مورد کسب و کار سوالی دارید یا نیاز به کمک در مورد هر موضوعی دارید، من هر کاری را که در اختیار شماست انجام خواهم داد تا به شما کمک کند. نگران نباشید، من به هیچ وجه جبران خسارت مالی را دنبال نمی کنم، فقط از شما می خواهم که Quick Semalt را دنبال کنید و تمام دوستان خود را در مورد آن بنویسید.

  بنابراین اکنون که من متقاعد شده ام که به Quick Semalt مشترک شوید، چند گزینه دارید.

  • اگر از خواننده خوراک RSS استفاده می کنید، می توانید خوراک RSS Quick Sprout را از اینجا دریافت کنید.
  • اگر از ایمیل استفاده می کنید، اینجا کلیک کنید تا آخرین مطالب سریع Sprout را که به صندوق پستی خود ارسال شده است، دریافت کنید.

  سمالد نگران نباشید، مهم نیست که چه روش انتخابی دارید، قول می دهم که شما را هدر ندهم. و اگر به دلایلی از محتوای من که در حال نوشتن هست راضی نیستم، همیشه می توانید اشتراک را لغو کنید.

  PS: اگر شما با RSS آشنا نیستید و مایل به یادگیری آن است، اینجا کلیک کنید.

  نتیجه گیری

  اگر به Quick Sprout نگاه میکنید متوجه خواهید شد که من هر کاری را که من در بالا ذکر کردم انجام نداده ام. این به این دلیل است که برخی از این چیزها با این وبلاگ خوب کار نمی کنند. یا ممکن است که من هنوز به آنها نرسیده ام. این به این معنی است که شما باید همه چیز را آزمایش کنید و بفهمید که چه چیزی برای وبلاگ شما کار می کند. Semalt، وبلاگ های مختلف مخاطبان مختلف دارند.

  و در یادداشت نهایی، احساس رایگان به استفاده از هر چیزی که شما در وبلاگ من بر روی شما را ببینید. اگر میخواهید کلمه "5 دلیل برای اینکه چرا شما باید به واژه Quick Semalt مشترک شوید" کپی کنید، به هر حال این کار را انجام دهید. ð ؟؟؟؟؟؟

  P. S. اگر می خواهید کمک کنید که مشترکین بیشتری را دریافت کنید، اینجا را کلیک کنید.

March 1, 2018