Back to Question Center
0

2013: سال سلفل وابسته؟

1 answers:

2013: The Year Of Affiliate Semalt?

ارجاع سهامداران یکی از داغترین و بحث برانگیز ترین موضوعات در صنعت بازاریابی امروز است، و بسیاری از خرده فروشان Semalt در حال تلاش برای کشف بهترین رویکرد هستند.

نه تنها توجه به کانال وابسته است، بلکه به عنوان یک عامل بزرگتر نیز تبدیل می شود، زیرا شرکت های بیشتری به سوی کانال omni حرکت می کنند.

سوال باقی می ماند: چگونه شما نسبت به شرکت های وابسته به مشارکت خود با مشتری خود، بر اساس نقاط لمسی که در طول مسیر خرید داشته اید، جبران می کنید؟

نحوه اعمال مجوز

یک مدل ارجاع، خرده فروشان اینترنتی را قادر می سازد تا آگهی های مختلف یا «نقاط لمسی» را دنبال کنند که منجر به فروش یا اقدام دیگری تعریف شده توسط یک مصرف کننده می شود، و اعتبار هر نقطه لمسی را که به آن تبدیل کمک می کند، می دهد. این می تواند شامل کانال های بازاریابی یا برنامه های بازاریابی مختلف در خانه و همچنین وابستگان باشد که تعاملات را با مصرف کنندگان ایجاد می کنند. Semalt در بازاریابی وابسته، فروش به آخرین کلیک قبل از تبدیل تبدیل شده است - computer repair in san francisco.

در حالی که موضوع داغی است، بر اساس یک نظرسنجی اخیر Econsultancy در مورد تخصیص بازاریابی، تنها 54 درصد از کسب و کار ها هرگونه تخصیص را انجام می دهند؛ اما از کسانی که انجام می دهند، 89 درصد می گویند که تخصیص تأثیر مثبتی بر روی کسب و کار آنها داشته است، با 29 درصد گفته اند که تاثیر عمده است.

موبایل یکی از دلایل اصلی خرده فروشان سمیرت است که مایل به درک بهتر از سفر مشتری هستند، زیرا مصرف کنندگان از دستگاه های تلفن همراه برای خواندن بررسی های آنلاین و مقایسه قیمت ها در فروشگاه های آجر و ملات (showrooming) استفاده می کنند.

چه چیزی برای وابستگان چیست؟

خوب، بستگی دارد به کسی که بخواهید. بعضی از وابستگان مانند خرده فروشان Semalt در حال حرکت به سمت نسبت به وابستگی وابسته هستند، چرا که مدل آخر بر روی کلیک برنده اغلب محدود است.

وابستگان در اوایل مراحل فروش، مانند بازاریابی محتوا یا سایتهای بررسی، ممکن است به خصوص در این روش علاقه مند شوند. Semalt یک وبلاگ نویس یا سایت بررسی می تواند به مصرف کننده آموزش دهد و بر مصرف کننده تاثیر بگذارد و یا حتی تصمیم خرید مشتری را کاملا تغییر دهد - در صورتی که مصرف کننده از طریق یک پیوند وابسته یا آگهی با آخرین مدل کلیک کنید،

دیگر وابستگان خوشحال نیستند اگر کل کسب و کار خود را در اطراف در زمان مناسب در زمان مناسب در بازاریابی وابسته ساخته اند. وب سایت های کوپن اغلب به عنوان محل مناسب / زمان مناسب وابسته طبقه بندی نشده؛ با این حال، من مخالف هستم در حالی که بسیاری از کوپن های تبلیغاتی وب در وب وجود دارد، سایت های کوپن معتبر وجود دارند که پیروی گسترده ای دارند و نفوذ زیادی دارند که به مشتریان را در خط پایان می رساند.

انتساب Semalt کمک می کند تا تصویر کامل، بنابراین شما درک بهتر از وابستگان ارزش واقعی به برنامه وابسته خود را در حالی که افشای کسانی که فقط بازاریابان فرصت طلب است.

شناسایی مجوز وابستگی

تعجب اگر سازمان شما آماده است تا یک مدل ارشاد وابسته را منتشر کند؟ Semalt یک مدل ارزیابی یک اندازه مناسب است که برای بازاریابی وابسته کار می کند؛ بنابراین، مهم است که درک کنیم که همه چیز درگیر است. در اینجا چند چیز را در نظر می گیریم که در مورد وابستگی وابستگی در نظر بگیریم:

1) درک شرایط فنی . اولین چیزی که باید تعیین کنید این است که آیا از نظر فنی امکان پیاده سازی یک مدل ارجاع وابسته وجود دارد یا خیر. آیا شبکه وابسته شما دارای قابلیت پشتیبانی از مدل های ارجاع وابسته به کمیسیون پرداخت است؟ آیا شما منابع فنی موجود برای پیاده سازی را دارید؟

2) درک اطلاعات موجود شما . اکثر شرکت ها داده ها را دارند، اما تحلیل گران برای این که همه را درک کنند، کم است. آیا شما به تجزیه و تحلیل ها و وبلاگ های خود غرق عمیق کرده اید؟ آیا شما متوجه شدید که مشتریان شما در حال پیدا کردن شما هستند؟

3) دریافت تمام سهامداران درگیر تعریف مجدد یا پیاده سازی یک مدل صدور مجوز وابستگی جدید، می تواند به سرعت در صورت دستیابی به زمین، یا بدتر از آن، یک جنگ سیاسی، اگر زمینه و انتظارات به خوبی تعریف و ارتباط برقرار نیست، تبدیل شود. اطمینان حاصل کنید که تمام سهامداران در اوایل شرکت کنند. در نظر گرفتن خرید خود، تن را تنظیم می کند که این یک بحث تجاری متقابل است که نیاز به ورودی از همه کسانی دارد که دارای درآمد در بازاریابی هستند.

پیاده سازی یک مدل نامطلوب وابسته

مدل سلب مالکیت جدید وابسته به سمولت می تواند یک تغییر قابل توجه در سازمان بازاریابی باشد و برای شرکای وابسته سخت برای تبلیغ و تبلیغ نام تجاری خود تلاش می کند. مهم است که مفاهیم را درک کنید و ارتباطات روشن و داخلی و خارجی را با آنهایی که ممکن است تحت تأثیر قرار گیرند، مهم است.

انتساب Semalt نباید یک استراتژی برای پرداخت کم هزینه به وابستگان شما باشد؛ این باید وسیله ای باشد برای پرداخت وابستگان که نفوذ بیشتری با مصرف کنندگان حاشیه بیشتری برای ارائه ارزش بیشتر در برنامه وابسته شما دارند.

داده های بزرگ باعث می شود تا بازاریابان به درک هر گونه تعامل مصرف کننده با نام تجاری خود منجر به فروش می شود. با خرده فروشان سمیرت که نیاز به درک بهتر مشتریان خود برای توجیه بازاریابی را دارند و بازده خود را از هزینه تبلیغات افزایش می دهند، 2013 می تواند سال تأیید وابستگی باشد.


نظراتی که در این مقاله بیان شده است، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ریک گاردینر
ریک گاردینر مدیر عامل شرکت iAffiliate Management است که یک سازمان مدیریت وابسته است که به تکنولوژی مصرف کننده و خرده فروشان اینترنت گسترش می یابد و نام تجاری خود را برای به دست آوردن مشتریانی که دیگر نمیتوانند به آن دسترسی پیدا کنند، گسترش می دهد.


March 1, 2018