Back to Question Center
0

10 کتاب جدید تجارت الکترونیک برای Semdal 2017

1 answers:

در اینجا لیستی از کتاب های الکترونیکی تجارت الکترونیک برای خواندن تابستان است. Semalt عنوان هایی در مورد پادکست، بازاریابی ویدئویی، کارآفرینی، اختلال، تجارت الکترونیک جهانی و ارزش گذاری کسب و کارهای دیجیتال است.

این لیست را با استفاده از آمازون کامپایل کردم. از رده "کتابها" آمازون، "کسب و کار و پول" را انتخاب کردم - poltrona elettrica 2 motori in offerta black friday. "از آنجا من زیر فرعی" فرآیندها و زیرساخت ها "را انتخاب کردم و" تجارت الکترونیک را انتخاب کردم. "سپس من عناوین را از آن گروه بر اساس رتبه بندی مشتریان و ارتباط با تجارت الکترونیک دستکاری کردم. علاوه بر این، من چند عدد از زیر مجموعه "Small Business & Semalt" را انتخاب کردم.

کتاب الکترونیکی تجارت الکترونیک

Storyteller استراتژیک: بازاریابی محتوا در عصر مصرف کننده آموزش توسط الکساندر جوتوویتز

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Storyteller استراتژیک یک چارچوب عملی برای ایجاد بازاریابی محتوا فراهم می کند. مشتریان شما دقیق تر از همیشه هستند. با ایجاد نوع مناسب محتوایی که برای بازار شما مناسب است، می توانید نتایجی را به دست آورید که از اهداف شما فراتر رفته است. از طریق این راهنمای یک مرحله ای برای استراتژی بازاریابی محتوا، یاد بگیرند که چه چیزی کار می کند و چه چیزی نمی کند، چه مشتریان شما چه می خواهند، و بهترین راه برای ارائه آن. Hardcover $ 16. 24

-

شش میلیارد خریدار: شرکت های برنده جهانی تجارت الكترونیكی توسط پورتر اریسمن

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

شش میلیارد خریدار خوانندگان را در سفر به سراسر جهان می برد تا بازدید های بعدی بازارهای تجارت الکترونیک را مشاهده کنند و بررسی کنند که چگونه یک رونق تجارت الکترونیک جدید باز فرصت هایی برای کارآفرینان و مارک های جهانی است. سفر به نیجریه، چین، هندوستان، آسیای جنوب شرقی و آمریکای لاتین، نویسنده به تجارت الکترونیک در این بازارهای جدید و آنچه که برای مارک های غربی بدان معنا است، می پردازد. روشن شدن 12 دلار. 99؛ هاردکور 17 دلار. 30

-

آمازون بازار معضل: نام تجاری اجرایی چالش افزایش فروش و نگهداری کنترل توسط جیمز تامسون و جوزف هانسن

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

مشکل Dell Amazon Marketplace دو سوال کلیدی را مطرح می کند که مدیران فروشندگان احتمالا با پرداختن به بازار آمازون مواجه خواهند شد: آیا برند در بازار آمازون فروخته خواهد شد و اگر بله، برای نام تجاری؟

نویسندگان توضیح می دهند که تصمیم در مورد اینکه آیا نام تجاری در بازار آمازون فروخته می شود، همیشه صرفا در کنترل یک برند نیست. بهتر است با فرض این که هر محصول مارک دار محبوب در نهایت برای فروش در آمازون نمایش داده خواهد شد، این که آیا برند این محصولات را می خواهد یا نه. روشن شدن 24 دلار. 99؛ کاغذ دیواری 24 دلار. 99.

-

Podcasting سودآور: رشد کسب و کار شما، گسترش بستر های نرم افزاری شما و ایجاد یک ملت از طرفداران واقعی توسط استفان Woessner

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Podcasting سودآور یک فرمول برای ایجاد، راه اندازی، بازاریابی و کسب درآمد از پادکست ها در هر صنعت است. راهنمایی های تولید، توصیه های نرم افزاری، استراتژی های وب و اجتماعی، برنامه ها، چک لیست ها و نمونه ها را دریافت کنید. یاد بگیرید که برنامه ریزی استراتژی پادکست را برنامه ریزی کنید، قالب ایده آل برای نمایش خود را انتخاب کنید، بهترین مهمانان را انتخاب کنید و یک میزبان بزرگ باشید. Paperback $ 14. 50؛ روشن شدن 13 دلار. 78.

-

چگونه وب سایت شما را متوجه توسط Filip Matous

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

وب سایت ها می توانند یک کسب و کار را ایجاد یا شکستنند. جستجوی آنلاین تنها می تواند میلیون ها نتایج وب سایت را تولید کند، اما به ندرت به مرور صفحات نتایج اول نگاه می کنند. چگونه وب سایت شما را متوجه شده به شما می آموزد که چگونه بهینه سازی موتور جستجوگر خود را افزایش دهید، به خواندن تجزیه و تحلیل وب، مقیاس کار، حذف آنچه که نیست، و به وب سایت خود را به عنوان یک دارایی کسب و کار نگاه کنید. Paperback $ 11. 01؛ روشن شدن 8 دلار. 85. لوپز لوبیان و خوزه استیووس

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

چگونه می دانید اگر ایده ای باشد که میلیاردها کاربر اختصاص داده شده یا چند هزار متقاضی پرشده را جذب کند؟ و چگونه ارزیابی می کنید که آیا یک مدل کسب و کار داده شده به اندازه کافی قدرتمند است تا میلیاردها دلار تولید کند یا به گونه ای ناقص باشد که میلیون ها نفر را از دست بدهد؟ ارزش یک دنیای دیجیتال یک بررسی عمیق از مفهوم ارزش در دنیای دیجیتال، تجزیه و تحلیل طیف وسیعی از مدل های کسب و کار دیجیتال و چارچوبی برای ارزیابی ارزش کسب و کارهای دیجیتال است. Hardcover 29 دلار. 99.

-

Streampunks: YouTube و Rebel Media Remaking توسط Robert Kyncl و Maany Peyvan

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

YouTube ماهیت رسانه ها و سرگرمی را تغییر داده است. Streampunks یک حساب کاربری برای اولین بار از این شرکت پیش پاافتاده است، بررسی اینکه چگونه آن را تکامل و جایی که ما را به آینده بعدی. نویسندگان داستان های پشت صحنه ی ستارگان با نفوذ یوتیوب و معامله گران که آینده سرگرمی را در اختیار می گذارند، نویسندگان از تجربیات دست اول استفاده می کنند تا داستان جریان ویدئو و این جوایز موسیقی پاپ را مد نظر قرار دهند. روشن شدن 14 دلار. 99؛ هاردکور 20 دلار. 97.

-

آینده ضد: چگونه کسب و کار شما آماده برای اختلال بعدی توسط Minter Dial و کالیب Storkey

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Futureproof تصویری کامل از نیروهای مخرب اصلی که در حال حاضر با ما روبرو هستند - تصویر سازی، نقشه برداری و قرار دادن آنها در زمینه. کاوش ذهنیت مورد نیاز برای اختلال. بعد، نیروهایی که جهان ما را شکل می دهند، کشف کنید، از جمله فن آوری های جدید و چگونگی تبدیل آنها به سازندگان برای کسب و کار شما. Paperback $ 14. 37.

-

قوانین جدید بازاریابی و PR: نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی، فیلم آنلاین، برنامه های موبایل، وبلاگ ها، اخبار و بازاریابی ویروسی برای دستیابی به خریداران به طور مستقیم توسط دیو مرمن اسکات

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

در آخرین نسخه قوانین جدید بازاریابی و روابط عمومی ، یک برنامه گام به گام برای به کارگیری قدرت آخرین رویکردها برای ایجاد توجه به ایده یا کسب و کار خود دریافت کنید. در هنگام استفاده از آخرین و بزرگترین فضاهای دیجیتال به کلیه روابط عمومی، بازاریابی و پتانسیل ارتباطات مشتری، قوانین محکم و درست دسترسی پیدا کنید. یاد بگیرید چگونه اطلاعات مناسب را به افراد مناسب در زمان مناسب بدست آورید - در کمترین هزینه از تبلیغات سنتی. مقاله 15 دلار. 78.

-

شانه جانبی: از ایده به درآمد در 27 روز توسط کریس Guillebeau

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

اگر ما بتوانیم به سرعت و به آسانی یک جریان اضافی از درآمد بدون تسلیم امنیت یک کار تمام وقت ایجاد کنیم؟ فشار جانبی را وارد کنید کریس گویلبو به این دنیا غریبه نیست، بیش از یک دهه جانبی بیش از شغل خود را راه اندازی کرده است. در Side Hustle ، او یک راهنمای گام به گام را ارائه می دهد که شما را از ایده به درآمد فقط در 27 روز می برد. این راهکار دقیق برای شلوغ و بی پرده طراحی شده است که به شما نحوه انتخاب، راهاندازی، اصلاح، و کسب پول از طرف خود را در کمتر از یک ماه نشان می دهد. روشن شدن 12 دلار. 99؛ هاردکور 15 دلار. 31.

-

February 28, 2018