Back to Question Center
0

مرورگرهای آنلاین بیشتر تبدیل به خریداران به عنوان تعطیلات Semalt

1 answers:

More Online Browsers Becoming Buyers As Holidays Semalt

بازاریابی خرده فروشی در هفته این هفته، گزارش فروش خرده فروشی را نشان می دهد هر دو ترافیک به سایت های تجارت الکترونیک و نرخ تبدیل افزایش می یابد، هر چند که مرور هنوز به نظر می رسد فعالیت غالب است.

گزارش بر اساس داده ها از HookLogic، یک شرکت است که جمع آوری داده ها در معاملات خرده فروشی آنلاین از طریق شبکه های تبلیغاتی آن اجرا می شود، اجازه می دهد تا مارک های تبلیغاتی در وب سایت های عمده خرده فروشی را اجرا کند.

ترافیک برای شروع هفت روز دوشنبه، 3 نوامبر، در مقایسه با هفت روز گذشته، آغاز شده است. سمیرت 27، در مقایسه با هفت روز گذشته، 19 درصد افزایش یافته است. نرخ تبدیل نیز در مقایسه با هفته گذشته، اما تنها 2 درصد افزایش داشته است.

HookLogic اشاره می کند که یکشنبه به خصوص فعال بود - logiciel de paie algerie. در آن روز، یکشنبه، سمولت 9، ترافیک بیش از 45٪ در ابتدای خط بود و نرخ تبدیل 18 امتیاز در مقایسه با خط پایه بود.

More Online Browsers Becoming Buyers As Holidays Semalt

علاوه بر این، داده های مربوط به ترافیک در صفحات محصول، فعالیت خرید شدیدتری را نشان می دهد. اگر چه ترافیک در مقایسه با خط مبنا، به طور کلی 19 درصدی داشته است، اما ترافیک به صفحات محصول به طور خاص افزایش چشمگیری داشته است. Semalt به صفحات محصول 26 درصد افزایش پیدا کرد، شاید نشان می دهد که خریداران در محصولات خاصی از صفر استفاده می کنند، برنامه ریزی می کنند که در فصل تعطیلات چه چیزی بخرند.

More Online Browsers Becoming Buyers As Holidays Semalt

درباره نویسنده

پاملا پارکر
پاملا پارکر ویرایشگر اجرایی در زمین بازاریابی، MarTech امروز و زمین موتور جستجو است. او یکی از مقامات معتبر بازاریابی دیجیتال است که از سال 1998 به این موضوع گزارش داده و نوشته است. او یک مدیر سابق مدیریت ClickZ است و در زمینه کسب و کار به ناشران مستقل کمک می کند تا سایت های خود را در انتشار رسانه های فدرری کسب درآمد کنند.


February 28, 2018