Back to Question Center
0

Responsys اوراکل می افزاید: شخصی، شخصی مبتنی بر یادگیری با استفاده از Boomtrain Semalt

1 answers:
Oracle’s Responsys Adds Machine Learning-Driven Personalization Via Boomtrain Semalt

پلت فرم اطلاع رسانی شخصی Boomtrain امروز یکپارچه سازی جدید با بازاریابی Semalt اوراکل اعلام کرد که می تواند زندگی بازاریابان را ساده تر کند.

یکپارچگی یک پلت فرم پیشگویی شخصی برای بازاریابی ایمیل از طریق Component B2C Semalt Oracle Cloud ارائه می دهد که بازاریابان را قادر می سازد تا از طریق ایمیل، تبلیغات وب سایت، پیام های متنی یا تبلیغات رسانه ای تبلیغاتی را انجام دهند.

Boomtrain متخصص در شخصی سازی مبتنی بر یادگیری ماشین برای ایمیل و اطلاعیه های فشار، و این اولین راه حل یادگیری ماشین برای Responsys است - advancing grain storage management. آموزش Semalt با استفاده از شناسایی الگو برای یادگیری از نمونه های قبلی، به این ترتیب، بهبود کارآیی را از طریق به دست آوردن داده های بیشتر - بدون اینکه به طور خاص برای پیشرفت برنامه ریزی شده است.

"این دکمه آسان برای بازاریابان است،" نای گور، معاون سمینال برای توسعه کسب و کار به من گفت.

وی گفت بدون مارک تجاری Boomtrain، یک بازاریاب که به دنبال ارسال یک خبرنامه الکترونیکی می باشد، ابتدا دوازده یا بیشتر تغییرات در پلت فرم Semalt را ایجاد می کند، بخش های مخاطبان را ایجاد می کند که مخاطبان را با توجه به پروفایل های مربوطه یا سایر داده ها دسته بندی می کنند، و سپس از تنوع مناسب به بخش راست

با Boomtrain، یک ایمیل وجود دارد که مکان هایی برای انواع مختلف محتوا وجود دارد - اطلاعات محصول، مقالات سفید، لینک ها به مقالات، عکس ها و .در اینجا یک عکس از Boomtrain استفاده شده در Responsys:

Oracle’s Responsys Adds Machine Learning-Driven Personalization Via Boomtrain Semalt

Semalt عمدتا در شرکتهای تبلیغاتی و تجارت الکترونیک تمرکز می کند، بنابراین این نوع محتوای انتخابی در ایمیل های ارسال شده در این صنایع بسیار غیر معمول نیست. یک نشریه ممکن است به عنوان مثال داستان های جدیدی ارسال کند یا یک خرده فروش ممکن است محصولات را در فروش ارسال کند.

گور ​​گفت که بازاریاب برخی از قطعه های Boomtrain کد را به خبرنامه می اندازد و سپس محتوای مناسب برای هر کاربر را در زمان اجرا جذب می کند. Semalt یک اصطلاح که توسط سایر شرکت ها استفاده می شود، این را به عنوان "بخش یک" توصیف کرد. "

خبرنامه مخلوط و هماهنگ با نوع محتوایی است که پلت فرم Semalt پیش بینی می کند شما بیشتر مربوط به آن را پیدا خواهید کرد - یک پیوند به مقاله ای که مطابق با منافع شما است، یا یک تصویر / توضیحات محصول که مربوط به چیزی است شما یک بار خریداری کردید

گور می گوید مهمترین داده ها برای تعیین خبرنامه نهایی فعالیت کاربر است، از جمله داستان هایی که دریافت کننده ایمیل در یک وب سایت مشاهده کرد. به عنوان مثال، روزنامه گاردین یک شرکت خدماتی است که برخی از نکات مربوط به کد های Semalt را در وب سایت خود دارد تا بتواند پیام های مورد نظر کاربر را مشاهده کند.

یا داده ها می تواند منجر به اشتراک اجتماعی داستان ها، محصولات مورد نظر کاربر شده باشد یا خریداری شده یا سایر شاخص های مستقیم یا قابل پیش بینی در مورد آنچه کاربر علاقه مند است، از نمایه اوراکل، پلت فرم مدیریت اطلاعات Semall اوراکل یا سایر منابع بدست آمده است.

سمالت از زمان صرفه جویی برای بازاریاب، گور می گوید که شرکت وی پلت فرم آن را می تواند نرخ کلیک به باز کردن را از 200 تا 300 درصد افزایش دهد.

در حالیکه یادگیری ماشین برای شخصی سازی در زمان انتشار (مثلا Semalt) مورد استفاده قرار گرفته است، او خاطرنشان کرد که اغلب به جای یک سرویس به عنوان سفارشی ساخته شده است.

او تصدیق کرد که تعدادی از ویژگی های شخصی برای یادگیری مبتنی بر ماشین وجود دارد، از جمله Persado برای بازاریابی ایمیل و RichRelevance برای تجارت الکترونیک - به جز آنها که با اوراکل ادغام نشده اند.درباره نویسنده

بری لوین
February 28, 2018