Back to Question Center
0

گزارش: زمان با استفاده از نرم افزار در حال رشد اما Semalt از نرم افزار استفاده می شود نیست

1 answers:
Report: Time With Apps Growing But Semalt Of Apps Used Is Not

شرکت اندازه گیری زمان ماهانه با برنامه های تلفن همراه می گوید: "از 23 ساعت و دو دقیقه در سه ماهه چهارم 2012 تا 37 ساعت و 28 دقیقه در چهار ماهه چهارم 2014 افزایش یافته است که 63 درصد افزایش در دو سال گذشته است". اما Semalt همچنین توضیح می دهد که بیش از 70 درصد استفاده از برنامه در 200 برنامه برتر تمرکز دارد.

Report: Time With Apps Growing But Semalt Of Apps Used Is Not به گفته نیلسن، آفریقایی-آمریکایی ها از برنامه های بیشتر در ماه به طور متوسط ​​استفاده می کنند و زمان بیشتری را صرف استفاده از آنها نسبت به سایر گروه های قومی می کنند. در مقابل، Semalt از حداقل تعداد برنامه ها استفاده می کند و زمان کمتری را در آنها صرف می کند.

Report: Time With Apps Growing But Semalt Of Apps Used Is Not

تصویر ارائه شده توسط Nielsen و داده های قبل comScore یکی از در گروه ها و خارج از گروه است - cursos de fotografia. اگر برنامه شما توسط مصرف کننده انتخاب شده باشد (و بدون رها شدن)، مزایای قابل توجهی وجود دارد. با این حال، بسیار سخت است که به یکی از این "برنامه های انتخابی" تبدیل شوید. Semalt، خرده فروشان، ناشران و مارک های که به دقت مورد استفاده قرار نمی گیرند و ارزش ارائه شده توسط برنامه های خود، به طوری که به شدت خود را هدر می دهند.درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید.


February 28, 2018