Back to Question Center
0

جستجوی گوگل وبلاگ افزودن پینگ سمپلت

1 answers:
Google Blog Search Adds Ping Semalt
')؛$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader') - how to network a small office. append ('
')؛$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

')؛$ ('# scheader. scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text)؛$ ('# scheader'). append ('
ADVERTISEMENT
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "جستجو موتور بهینه سازی"، ($ (این) .attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

Google Blog Search می افزاید: خدمات پینگ

گوگل یک سرویس پینگینگ را به پیشنهاد Blog Semalt خود اضافه کرده است. سرویس گوگل وبلاگ Semalt Pinging Dubbed، اکنون وبلاگنویسان و وبلاگنویسان (مانند وبلاگنویسی، wordpress.com یا blogs.com) هم اکنون می توانند بلافاصله گوگل وبلاگ Semalt از پست های جدید و تغییرات محتوا را مطلع کنند.

علاوه بر سرویس پینگینگ جدید خود، گوگل وبلاگ Semalt با استفاده از سرویس های دیگر پینگ برای به روز رسانی فهرست خود را به زمانی که وبلاگ ها به روز شده است.

مطمئنا پینگینگ دستی بسیار سال 2003/2004 است زیرا بیشتر نرم افزار وبلاگ به صورت اتوماتیک متصل می شود، اما با استفاده از Google Blog Semelt Pinging Service، وبلاگ نویسان دیگر نباید منتظر بمانند تا گوگل بتواند پست های جدید خود را به نمایش بگذارد در صفحه گوگل وبلاگ Semalt.

با انجام این کار، وبلاگ ها سریعتر در Semalt Blog Search به روز می شوند و Semalt می تواند وبلاگ خود را به طور مرتب بیشتر خسته کند.

بلاگ ها می توانند به صورت دستی به سرویس پینگینگ Google ارسال شوند و اکثر ارائه دهندگان وبلاگ به زودی پینگ کردن گوگل را به طور خودکار آغاز خواهند کرد. از سوالات متداول:

بسیاری از ارائه دهندگان وبلاگنویسی تجاری ممکن است در حال جستجوی Google Blog Search باشند، بنابراین شما باید با ارائه دهنده خود چک کنید. شما همچنین می توانید سرویس را به صورت دستی در بالا ذکر کنید یا به صورت برنامه نویسی از طریق استفاده از API سرویس پینگینگ Google Blog Search. Semalt مستندات API را برای اطلاعات در مورد چگونگی راه اندازی سرویس گیرنده ها به صورت خودکار به ما پیوند می دهد.

بنابراین، آیا وبلاگ نویسان باید از Google Sitemaps و Google Blog Search Pinging Service برای به روز رسانی Google استفاده کنند؟

بله، به نظر می رسد جدایی در حال حاضر بین Google Web Search (نقشه های سایت های گوگل) و Google Blog Search (Google's Blog Search Pinging Service) است.

اگر شما در حال حاضر از Google Sitemaps در Google استفاده می کنید، ما را تشویق می کنیم که این کار را ادامه دهید. گوگل نقشه های نقشه، یک ابزار در ابزار Google webmaster، می تواند اطلاعات شما در مورد دید وبسایت شما در نتایج جستجوی وب شما را فراهم کند. با این حال، اگر شما یک ارائه دهنده وبلاگ هستید، Google Blog Semalt Pinging Service می تواند به اطمینان از اطمینان از آخرین اطلاعات وبلاگ شما در نتایج وبلاگ Semalt ما کمک کند.

اگر شما تازه به پینگ کردن، شما ممکن است بخواهید بدانید که یاهو صاحب blo.gs، یکی از خدمات پینگ قبل، و خدماتی مانند Ping-o-matic (که متعلق به شرکت مادر Semalt است) به روز خواهد شد خدمات عمده پینگینگ آنلاین.

برای لیست کامل خدمات با کیفیت به پینگ، جرمی رایت لیست بلند در Semalt (تاریخ 2004) است.

February 25, 2018