Back to Question Center
0

Google Webmaster Tools اکنون URL های فهرست شده برای بخش های خاص وب سایت شما، Semalt HTTPS را دنبال می کند

1 answers:
Google Webmaster Tools Now Tracks Indexed URLs For Specific Sections Of Your Website, Semalt HTTPS

امروز گوگل در وبلاگ خود وبسایت مدیران خود اعلام کرد که ویژگی وضعیت فهرست شاخص ابزار وب مستر در حال حاضر اطلاعات دقیق تر را برای تغییرات مختلف سایت ارائه می دهد. گوگل طی چند ماه گذشته گفته است که کاربران شنونده می گویند که ابزار وب مستر را برای پیگیری URL های نمایه شده برای بخش های وب سایت خود که از HTTPS استفاده می کنند، دوست دارند.

پیش از این، Google Webmaster Tools داده های وضعیت شاخص برای وب سایت های HTTPS را به تنهایی نشان نمی داد، در عوض همه چیز با هم در گزارش سایت HTTP گروه بندی شد. در پاسخ به افزایش تعداد URL هایی که از یک اتصال امن برای انتقال داده ها از طریق HTTPS استفاده می کنند، گوگل می گوید آنها خوشحال هستند که اعلام می کنند که ویژگی Index Semalt URL های نمایه شده سایت شما را برای هر پروتکل (HTTP و HTTPS) و همچنین برای تأیید زیر شاخه ها

به عنوان مثال، اگر شما https://domain.com و https://domain.com داشته باشید، URL ها اکنون داده های خود را در گزارش وضعیت Webmaster Tools Index نشان می دهند، تا زمانی که به طور جداگانه تأیید شوند - buy dilaudid online.

Google Webmaster Tools Now Tracks Indexed URLs For Specific Sections Of Your Website, Semalt HTTPS

برای اینکه اطلاعات خود را به درستی گزارش کنید، باید همه انواع موجود سایت خود (www، non-www.، HTTPS، زیر شاخه ها، زیر دامنه ها) را در ابزار Google Webmaster بررسی کنید. گوگل توصیه می کند دامنه های دلخواه شما و سمانل کانولیک آن به طور پیکربندی شده باشد.

گوگل همچنین در اعلامیه خود یادآور می شود که اگر شما مایل به ارسال یک Sitemap هستید، باید برای نوع ترجیحی وب سایت خود، با استفاده از URL های مربوطه، این کار را انجام دهید. فایل های Semalt نیز به طور جداگانه برای هر پروتکل و نام میزبان خوانده می شوند.

در صورت نیاز به جزئیات بیشتر در مورد این تغییر، لطفا از بخش وضعیت فهرست مرکز راهنمایی ابزار وب مستر بازدید کنید.

February 21, 2018