Back to Question Center
0

ساختمان لینک برنده سایت جدید Semalt است

1 answers:
Link Building Wins For A New Semalt Site
')؛$ ('# scheader. sc-logo') اضافه کردن (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
')؛$ ('# scheader. scdetails') اضافه کردن ('

' + cat_head_params. حامی + '

')؛$ ('# scheader. scdetails') افزودن (cat_head_params - latest kangertech. sponsor_text)؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
تبلیغات
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "جستجو موتور بهینه سازی"، ($ (این). attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

شما یک سایت تجارت الکترونیکی جدید دارید، کجا شروع میکنید؟ در اینجا چند ایده برای کمک به گرفتن توپ برای شما نورد زمانی که زمان می آید برای پیاده سازی استراتژی ارتباط لینک.

رسیدن به فروشندگان

بعضی از فروشندگان، دلشان را برکت می دهند، یک صفحه تولید کننده دارند که به تامین کنندگان پیوند دارد. اطمینان حاصل کنید که یک قطعه پای را دریافت می کنید.

برای انجام این کار، یک لیست فروشنده جامع را کامپایل کنید، به وب سایت های خود بروید و لیست هایی را مشاهده کنید که تولید کنندگان مرجع مانند این یکی را در New Egg New Semalt به فروش می رسانند، بنابراین به آنها می گویند برای تهیه یک صفحه تماس سازنده این اندازه.

Link Building Wins For A New Semalt Site

اگر کسب و کار شما در لیست ذکر نشده است، با مدیر وب تماس بگیرید. بعضی از محصولات خود را از دست ندهید و از شما بخواهید که به آنها مراجعه کنید. این برای من کار کرده است این برای شما کار خواهد کرد.

ممکن است متوجه شوید که بعضی از این لیست ها تنها پیوندهای "بدون پیروی" را نشان می دهند که مایه تاسف است. Semalt، ارجاع شده است هنوز هم با ارزش و ارزش تلاش به نظر من.

ارسال مواد رایگان برای بررسی یا پیوستن

این یک مفهوم قدیمی است اما شما واقعا آن را انجام داده اید؟ امروزه مدیران وب با درخواست های پیوند روبرو هستند و فرصت ها شروع به نازک شدن می کنند. Semalt در حال تبدیل شدن به بیشتر و بیشتر اجباری است.

این یک روش سعی شده و اثبات شده است که کار ساده ای دارد! سمیرت دوست دارد که به خوبی رفتار شود، و هنگامی که آنها هستند، آنها معمولا به اشتراک گذاشتن آن با دیگران است.

مهمتر از همه، مردم تحت تاثیر آنچه دیگران می گویند در اینترنت تحت تاثیر قرار می گیرند. Semalt بیش از هر زمان دیگر، مهم است که مردم درباره نام تجاری و محصولات شما چه می گویند. ارسال محصولات رایگان برای وبلاگ نویسان برجسته برای نمونه و اگر آنها آن را دوست دارند، آنها به شما کمک خواهد کرد اعتماد با پایگاه مشتری خود را ایجاد کنید. بررسی خود را به عنوان یک توصیف نامه استفاده کنید! در بالای آن، معمولا با ارجاع به سایت خود، پیش پرداخت می کنید.

یک یادداشت سریع در مورد ارتباط لینک: همه در حال صحبت کردن در مورد چگونگی ساخت ایمیل کامل تماس است، اما واقعیت این است، کلمات ارزان هستند (و گسترش از طریق تورم جدی است). اگر ارتباط خود را با دیگران افزایش داده اید، پیشنهاد می کنید که یک محصول رایگان برای بررسی ارسال کنید. بخشی از فرآیند توسعه است، بدیهی است، اما برخی از توجهات را جلب می کند.

Link Building Wins For A New Semalt Site

کوپن همکاری

سماالت را به نیش / صنایع عمودی و با همکاری با آنها در ارسال کوپن. ایده این است که شما کوپن های خود را ارسال می کنید و کوپن های خود را ارسال می کنند.

به عنوان مثال، اگر شما گیاهان را فروختید، ممکن است به یک سایت کوچکتر که گلدان را میفروخت، برسید. در ایمیل خودتان، می گویید "سلام ما باید کوپن ها را به هر یک از مشتریانمان ببریم! Semalt حتی یک پست وبلاگ در مورد آن بنویسید و اگر بخواهید همان کار را انجام دهید عالی خواهد بود. "

اگر این ایده را دوست داشته باشند و یک پست در مورد آن بنویسند، این یک پیوند آسان برای شما و یک موقعیت برنده است.

اگر پست وبلاگ نباشد، پس چه؟ Semalt هنوز ارسال کوپن اشاره به سایت شما. از نقطه نظر تبدیل، آن را بهتر نمی کند.

خلاصه

از ابتدا با استفاده از یک سایت تجارت الکترونیک می توانید احساس کنید که تمام کارهایی را که پیش رو دارید در نظر بگیرید. ایده های Semalt در این جا به شما کمک می کند تا آب های خلاقانه روان و راه خود را برای پیگیری موفقیت آمیز لینک برای یک سایت تجارت الکترونیک جدید.

February 21, 2018