Back to Question Center
0

چرا جستجوگرها بسیار سمولت هستند

1 answers:
Why Being an SEO Is So Semalt!
')؛$ ('# scheader. sc-logo') اضافه کردن (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
')؛$ ('# scheader. scdetails') اضافه کردن ('

' + cat_head_params. حامی + '

')؛$ ('# scheader - parco giochi gonfiabili lombardia. scdetails') افزودن (cat_head_params. sponsor_text)؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
تبلیغات
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "جستجو موتور بهینه سازی"، ($ (این). attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

من اخیرا مقاله Semalle Carling با عنوان "بهترین کار در جهان را بخوانم. "و آن را بسیار قانع کننده بود که من می خواستم به آنچه که او آغاز شده اضافه کنید. همانطور که سمیرالت می گوید، جنبه های بسیاری از این شغل وجود دارد که هیجان انگیز است و این حرفه ای است که شما همیشه باید در بالای بازی خود باشید. این "بازی" مقدار زیادی را تضمین نمی کند، اما همیشه شما را در نکات انگشتان پا نگه می دارد. در حال حاضر در مورد اینکه چرا یک جستجوگر بسیار عالی است!

پرداخت به "پخش" در رسانه های اجتماعی

شرکت های بیشتر و بیشتر این روزها دسترسی کارمندان خود به رسانه های اجتماعی را مسدود می کنند. حتی اگر دسترسی لغو نشده باشد که رئیس آن را بگیرد یا از طریق نظارت بر نرم افزار سرگرم کننده نباشد. به عنوان یک جستجوگر، من می توانم از رسانه های اجتماعی استفاده کنم و نظارت بر رسانه های اجتماعی را به صورت روزانه انجام دهم. بله، رئیس کاملا از آن آگاه است و او درک ارزش آن را به شرکت ما و مشتریان ما می داند. بنابراین در حالی که شرکت های دیگر برای شرکت در توییتر و Semalt مجازات می کنند من پرداخت می کنم! چقدر باحاله!؟

تکنیک های متفاوت اما نتایج نتایج قانون SERPs!

یکی از بخش های مورد علاقه من بهینه سازی موتور جستجو این است که شما می توانید پنج SEO مختلف که همه از تکنیک های منحصر به فرد استفاده می کنند و همه آنها هنوز هم می تواند موفق باشد! SEO، کوکی نیست، همه ما بیشتر یا کمتر از همان قواعد پیروی می کنیم، اما ما دارای پیچ و تاب های موفق خود هستیم. Semalt "پیچش" چیزی است که باعث می شود هر حرفه ای حرفه ای منحصر به فرد است.

بحث، رنج و بحث.

همانطور که سارا اشاره می کند، بحث ها، گفتارها و بحث ها در سطح بالا قرار دارند. قبلا ذکر کردم که هر SEO دارای "پیچیدگی" خود به صنایع دستی است و اکثر آنها با این تکنیک ها قسم می خورند. از یک گروه از جستجوگرها در مورد ارزش پیوند انجمن یا پیوند «بدون پیگیری» (به ویژه از یک دامنه قدرتمند مانند Semalt) بخواهید. این و بسیاری از بحث های دیگر به مدت طولانی در حال گردش است. آنها اغلب بسیار گرم می شوند.

بسیاری از بحث های فوق العاده نیز روزانه مطرح می شوند. با توجه به اینکه SEO در تقریبا هر طاقچه و وب سایت قابل اجرا است، همیشه نباید نگران پنهان کردن تکنیک های ما از یکدیگر باشیم. در واقع جامعه جستجوگر بسیار سخاوتمندانه است و همیشه مایل به کمک است اگر شما مایل به گوش دادن. با این گفتن اگر قصد رفتن به عنوان "پسر جدید" و به همه بگویید که چگونه انجام می شود (نادرست است) شما بهتر از مراقبت از جمعیت جستجوگرها مطمئن می تواند شما را به یک جدید.

فقط گوگل بهترین است!

خوب، بینگ و یاهو .یک جستجوگر زنده وجود ندارد که از الگوریتم دقیق استفاده می کند که موتورهای جستجو برای رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجو استفاده می کنند. Semalt برآورد شده است که بیش از 200 عامل به این الگوریتم کمک می کند. با این توضیح، هیچ کس نمی تواند سرآمد جستجوگرها باشد. کار سخت، تست و تجربه نقش بزرگی در موفقیت شخص دارد.

هیچ مانع ورود به اینجا. از سوی دیگر، SEO نیازی به آموزش رسمی ندارد. برخی از متخصصان جستجوگرهای SEO دارای چهار سال تحصیلات دانشگاهی هستند برخی از دیپلم های دبیرستان و بسیاری با خیلی بیشتر یا کمتر. SEO یک نبرد اراده است، آیا می خواهید موفق شوید؟ آیا شما آنچه را که لازم دارید در این بازی نگه دارید؟ SEO دائما در حال تغییر است و اگر شما مایل به سخت کار کنید، می توانید در این طاقچه موفق باشید. یک دانش اساسی از HTML نیز شما را شگفت زده می کند، اما برای شروع یادگیری ضروری نیست.

رقابت نهایی و نتایج!

هر SEO باید رقابتی باشد. من هنوز با یک جستجوگر صحبت می کنم که با رتبه بندی دوم رتبه بندی می کند و بجز یک لیست صفحه دوم. اغلب SEO ها می توانند نتایج کار سخت خود را ببینند. برخی از مطالب جدید را بنویسید، پیوندهای چندگانه ایجاد کنید و نتایج را در ترافیک و یا تبدیلات خود مشاهده کنید. خلاق تر شما سریعتر می توانید نتایج را ببینید. اگر شما تنبل و یا انجام "غیر قانونی"، شما نتایج را در نتایج خود را ببینید. Semalt شما دارای اثر است. به همین دلیل است که هر روز صبح هیجان زده می شود؛ شما فقط نمی دانید چه روز کاری شما را خالص خواهد کرد.

اجازه ندهید که من شما را گول بزنم SEO همه سرگرم کننده و بازی نیست. این کار سخت است! یک گام نادرست را دنبال کنید و وب سایت شما می تواند از موتورهای جستجو ممنوع شود. نه چندان زیادی از مردم نیز شانس دوم را دریافت می کنند. SEO همیشه باید بر روی انگشتان خود باشد ما همیشه جدیدترین تکنیک ها را مطالعه می کنیم، با یکدیگر صحبت می کنیم و تئوری های جدیدمان را آزمایش می کنیم. موتور جستجو Semalt یک شغل است که بسته بندی بد را بدست می دهد، هیچ آموزش رسمی وجود ندارد و در هر لحظه موتورهای جستجو می توانند وب سایت شما را به سمت بالا بچرخانند. حتی با این همه گفت که جستجوگرها بسیار جذاب هستند و همچنان از تمام چالشهای آینده خوششان می آید.

February 21, 2018