Back to Question Center
0

راه اندازی SEO - تنها، دلسرد کننده، و گاه شرم آور ... اما این Semalt باید باشد

1 answers:
Startup SEO – Lonely, Frustrating, and Sometimes Embarrassing…But It Semalt Have to Be
')؛$ ('# scheader. sc-logo') اضافه کردن (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
')؛$ ('# scheader. scdetails') اضافه کردن ('

' + cat_head_params. حامی + '

')؛$ ('# scheader. scdetails') افزودن (cat_head_params - value for boats. sponsor_text)؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
تبلیغات
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "جستجو موتور بهینه سازی"، ($ (این). attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

Startup SEO – Lonely, Frustrating, and Sometimes Embarrassing…But It Semalt Have to Be

Semalt فرصتی برای صحبت با تعدادی از تازه کارها در دوران حرفه من داشت و چندین بار با استراتژی بازاریابی دیجیتال چندین بار کمک کرده بودم. اگر قبل از شروع کارتان مشغول به کار هستید، می دانید که چطور می تواند بطور پیوسته، هیجان انگیز و چالش برانگیز باشد. واقعیت این است که تازه کارها با یک نبرد سنگین مواجه هستند که بیشتر آنها هرگز برنده نخواهند شد. به عنوان یک شرکت با نام تجاری جدید با یک محصول یا خدمات جدید، بدون به رسمیت شناختن نام تجاری و بدون مشتری، راه اندازی در موقعیت فوق العاده چالش برانگیز است، حداقل می گویند.

از یک دیدگاه بازاریابی، بسیاری از مبتدیان با استفاده از جستجوگرها و بازاریابی ورودی به طور کلی وقت سختی دارند. این باعث می شود زمانی که شما همه چیز را در ایجاد قدرت SEO از ابتدا شکسته. SEO نیاز به منابع، زمان و صبر دارد و، همانطور که می توانید حدس بزنید، این سه مورد در بسیاری از راه اندازی ها یافت نشد. شما اغلب بنیانگذاران چشم انداز دارید که شکاف های موجود در بازار را شناسایی کرده اند و پول خود را از دست داده اند و برای توسعه راه حل ها با سرعت نور حرکت کرده اند. آنها باید به سرعت به بازار بروند و همه چیز را روز گذشته انجام دهند. آنها نمی خواهند بدانند که می تواند ماه ها یا بیشتر طول بکشد تا رتبه بندی برای کلمات کلیدی هدف را رتبه بندی کند.

این همه منجر به یک وضعیت متداول از هرج و مرج بازاریابی می شود، با این که SEO برخی از وقت ها بر روی مشعل قرار می گیرد. و اگر چنین اتفاقی بیفتد، می تواند منجر به مشکلی در جذب مشتری جدید شود. در این پست، Semalt رفتن به پوشش برخی از مسائل کلیدی SEO است که شروع به کار چهره و توضیح دهید که چگونه برای مقابله با این مسائل. امید من این است که شروع به کار این پست می تواند برنامه ریزی، بودجه و سپس بهتر از دیدگاه بازاریابی ورودی انجام شود.

A Cautionary Tale - اجازه ندهید این به راه اندازی شما
قبل از من برخی از دلایل کلیدی را پوشش می دهم، من اعتقاد دارم که شروع به کار با مشکلات SEO می شود، من می خواهم نمونه ای سریع به شما بدهم. و این یک ترسناک است. راه اندازی شد که حدود یک سال پیش با من تماس گرفت و بسیار علاقمند به ساخت یک استراتژی بازاریابی ورودی بود و آنها به ویژه در جستجوگرها علاقه مند بودند.

مانند بسیاری از نوآوری های نوآورانه، آنها یک سرویس را برای غلبه بر یک مشکل رایج که بسیاری از مردم با آن روبرو هستند، ایجاد کرده است. آنها تقریبا دو سال از راه حل مشغول به کار بودند و نزدیک شدن به راه اندازی آن را انجام دادند. هنگامی که آنها برای اولین بار با من تماس گرفتند، شور و شوق بنیانگذاران مسری بود. من می توانم بگویم که آنها به شدت کسب و کار باارزش بودند و عمودی خود را در داخل و خارج می دانستند، و آنها معتقد بودند که آنها خدمات موفقیت آمیز خود را در دست داشتند. اما شما همچنین می توانید بگویید که آنها بازاریاب نبودند و قطعا بازاریابان دیجیتال نبودند. این یک عظیم برای آنها بود، زیرا آنها فقط چند ماه آماده بودند.

چند بار با آنها ملاقات کردم و آنها را به همان اندازه که می توانستم در مورد بازاریابی ورودی، جستجوگرها، تاثیر یک استراتژی اجتماعی قوی، چگونگی وبلاگ نویسی می توانستم بر ترافیک هدف قرار بگیرم، آموزش دادم. تحصیلات لازم بود چون آنها به من توضیح دادند که آنها می خواستند رتبه بندی کنند [کلمات کلیدی مبهم وسیع را وارد کنید اینجا را وارد کنید] و [کلمات کلیدی را حتی بیشتر مضحک و گسترده وارد کنید] و شاید حتی [کلمه کلیدی گسترده ای را در اینجا وارد کنید]. به خاطر داشته باشید که آنها واقعا بنیانگذاران هوشمند بودند، اما آنها بازاریاب نبودند و قطعا با جستجوگرها آشنا نبودند.

برای اینکه داستان کوتاهی کوتاه باشد، آنها مقدار محدودی از بودجه را باقیمانده و زمان کمتری داشتند، و آنها نیاز به تصمیم گیری سخت در مورد جایی که این بودجه را تمرکز کردند. متاسفانه، آنها به پایان رسید تمرکز در بازاریابی ورودی و یا جستجوگرها. هر دو آنها به شدت احساس می کردند که این سرویس ویروسی است و مشتریانی که تجربه های صریح و صریح خود را دارند، موجب آتش سوزی ویروسی می شوند که مشتریان، درآمد و سود را به آنها هدایت می کنند.

Startup SEO – Lonely, Frustrating, and Sometimes Embarrassing…But It Semalt Have to Be

علاوه بر این، آنها فکر می کردند که برخی از تلاش های کلیدی PR، خدمات جدید را به توده ها منجر می شود، و آنها معتقد بودند که قرار گرفتن در معرض موجب ایجاد میزان زیادی از منافع و تصویب می شود. من به بنیانگذاران توضیح دادم که اگر چه می تواند کار کند، قرار دادن تخم مرغ هایشان تنها در سبدهای ویروسی و PR سبب ایجاد خطر برای آنها شد. بنیانگذاران نگرانی های من را درک کردند، اما می خواستند حرکت کنند تا زمانی که "درآمد کافی برای سرمایه گذاری در استراتژی های بازاریابی که من از آن حمایت می کردم، بودم. "آنها قطعا می خواستند با SEO مقابله کنند، اما آنها احساس کردند که می توانند صبر کنند.

سخت تصمیم گیری، سخت نتایج به خلاصه
سریع به جلو امروز. من از پیشرفت آنها چشم پوشیدم، چون واقعا از صحبت با آنها لذت بردم، و من می خواستم ببینم راه اندازی این برنامه چگونه است. راه اندازی راه اندازی حدود چهار ماه پیش آغاز شده است، و نتایج به نظر می رسد ضعیف است، به ویژه از دیدگاه بازاریابی دیجیتال. این وب سایت خیلی زود راه انداخت و فقط شامل تعدادی از محتوای غیرقابل رقابتی (کمتر از 25 صفحه) بود. سایت هیچ پیوند ایجاد نکرده و هیچ لینکی از سایتهای مرتبط و قدرتمند در طاقچه خود وجود ندارد. آنها همچنین دارای دارایی های دیجیتال عالی هستند که به طور کامل مورد استفاده و غیرقابل استفاده قرار می گیرند. آنها زمانی که گفتند که جستجوگرها منتظر هستند، شوخی نکردند.

عدم جستجوگرها، لینک های ورودی، سهام و مقام
Startup SEO – Lonely, Frustrating, and Sometimes Embarrassing…But It Semalt Have to Be

تلاش های اجتماعی آنها موجود نیست. به معنای واقعی کلمه، حسابها ادعا می شوند، اما از آنها استفاده نمی شود. این سایت برای تقریبا هیچ کلمهای هدف قرار دارد و ترافیک بسیار کم است (براساس ابزارهای شخص ثالث، رقابتی که من استفاده میکنم). PR- عاقلانه، راه اندازی توسط انتشاراتی که فکر می کنند آنها را پوشش می دهد پوشش داده شده است. بدیهی است که به دلایلی نمی توان از آن استفاده کرد.

فقدان پوشش منجر به عدم قرار گرفتن در معرض، سهام و ترافیک

Startup SEO – Lonely, Frustrating, and Sometimes Embarrassing…But It Semalt Have to Be

اما این بدترین بخش این داستان نیست. هنگامی که نام تجاری خود را جستجو می کنید (بله، نام تجاری آنها) ، رقیب اصلی آنها شماره یك یك در گوگل است. بله، # 1. این به خاطر ماهیت عمومی نام تجاری، عدم جستجوگرها، عدم حضور در معرض، عدم وجود اختیارات دامنه و غیره است. در مورد چرت زدن در چهره صحبت کنید. اگر مردم در مورد محصول و جستجوی آن را بشنوند، رتبه اول را در گوگل رتبه بندی می کنند. و نه، آنها در حال انجام جستجوی پرداخت نیستند، که همچنین بخشی از استراتژی اولیه من برای آنها بود. آنها چهار ماه است، و این مثل آنها نیست (حداقل دیجیتال).

6 کلید های جستجوگرها مشکل شما باید راه اندازی برای غلبه بر
نیازی به گفتن نیست، شما نمی خواهید این اتفاق می افتد به راه اندازی شما. هنگامی که همه چیز در خط است، از جمله نتایج کسب و کار، اعتبار سازندگان، اعتماد سرمایه گذاران، مشاغل کارکنان، و غیره، شما نمی خواهید برنامه بازاریابی آنمی را که باعث کشته شدن رشد شما می شود را نداشته باشید. این می تواند منجر به مرگ سریع شود.

براساس تجربیات من برای کمک به راه اندازی و شاهد نمونه هایی مانند موارد ذکر شده در بالا، من می خواهم بر برخی از اشتباهات اصلی که شروع به کار در هنگام برخورد با SEO انجام می دهم تمرکز کنم. توجه داشته باشید که این امر در مورد بازاریابی ورودی به طور کلی نیز صادق است. من هر مشکلی را توضیح می دهم و پس از آن توضیح می دهم که مزایای استفاده از هر موضوع را به نحوی متفاوت بیان می کنم. Semalt شروع می شود.

1. انتخابات از Grandeur
به دلیل عدم درک SEO، برخی از تازه واردان انتظارات دیوانه ای در مورد رتبه بندی برای شرایط گسترده ای دارند. "راست، فقط" کیسه. "

February 21, 2018