Back to Question Center
0

چگونه پیوندهای PR6 می توانند سایت شما را تحت تاثیر قرار دهند؟

1 answers:

همه می دانند که بهترین منابع برای ایجاد لینک های ورودی به کیفیت، دامنه های PageRank بالا هستند. آنها در جهت بهینه سازی موتور جستجوگر خود تلاش می کنند و موقعیت خود را در صفحه نتایج جستجو حرکت می دهند.

قبل از شروع به ایجاد یک پروفایل لینک، شما باید در مورد PR6، PR7 و دیگر سایت های موتور جستجو مورد جستجو و بررسی قرار دهید. PageRank فاکتور رتبه بندی قابل توجهی است که نشان دهنده وب سایت است. این کار به منظور اندازه گیری اهمیت صفحه وب با شمارش تعداد و کیفیت لینک هایی که به آن اشاره می شود، می پردازد. به عبارت دیگر، این یک سیستم درجه بندی پیچیده است که توسط گوگل برای رتبه بندی سایت ها در وب اتخاذ شده است - progettare per bambini. PageRank حداقل است صفر است، و حداکثر یک ده است. در روزهای ما، PageRank به عنوان تنها اندازه گیری موفقیت وب سایت خدمت نمی کند. این نه رتبه بندی جستجو بالاتر و نه افزایش ترافیک را تضمین نمی کند.

با این حال، به دست آوردن لینک ها از سایت های PR بالا هنوز برای بهبود مشخصات پیوند ساختمان شما ضروری است. گوگل تنها منابع معتبر و معتبر وب سایت را با امتیاز بالا بالا می برد. به همین دلیل ایجاد لینک ها در آنجا به ارزش محتوا برای شما گوگل خواهد داد. اگر نمای پیوند شما از پیوندهای PR6 - PR10 باشد، شما در Google TOP رتبه بندی خواهید کرد.

تکنیک های دریافت پیوندهای PR6

  • پشتبانی رقیب خود را قرض می گیرید

نه تنها یک وب مستر در جزییات خود که مایل به ایجاد یک پروفایل پیوند خوب هستند. اکثر منابع اینترنتی TOP در طاقچه شما، کمپانی های سازنده لینک قوی و به طور مداوم به دنبال فرصت های ایجاد پیوند جدید هستند. باور کنید یا نه، شما می توانید از لینک های رقیب خود بهره مند شوید. آنها تمام کارهای ساخت لینک را برای شما انجام داده اند. بنابراین، همه چیز که شما نیاز دارید، هنوز هم لینک های رقیب با چارچوب RLR است.

شما باید یک تحقیق رقابتی انجام دهید و چگونگی ایجاد ارتباطات خود را در رقابت های اصلی خود ببینید. و در نهایت، شما باید تاکتیک های خود را تکرار کنید یا صرفا قرض کنید. شما می توانید با منابع تماس بگیرید که رقبای شما پیوندهای خود را ایجاد کرده اند و از فرصت های ایجاد پیوند برای دامنه شما سوال کنند.

  • رویکرد آسمان خراش

شما احتمالا در مورد این روش ساخت لینک قوی کارآمد معرفی شده توسط متخصص درخشان SEO متخصص بریان دین. این ساده است، اما مدیران وب با نتایج عالی ارائه می دهند.

اول از همه، شما باید یک تحقیق در مورد بازار را انجام دهید و مقالات یا پست های محبوب و بسیار مرتبط. سپس شما نیاز به ایجاد محتوای خود را با الهام از مواد شما خواند. با این حال، شما باید از کپی کردن آن جلوگیری کنید. شما باید یک مقاله منحصر به فرد بر اساس تحقیقات خود ایجاد کنید. سپس شما باید یک پیوند به نسخه مقاله قدیمی بگذارید تا مطمئن شوید کاربران می توانند به جای محتوای جدید به روز شده خود پیوند دهند.

  • تکنیک آسمان خراش تفنگ ساچمهای

این تکنیک ساختمان پیوند شبیه به یک قبلی است. با این حال، این یک تفاوت بزرگ است. این بهترین کار برای کسانی است که قبلا محتوای قطعی را که باید ارتقا یابد، بهتر می کند. در این مورد، شما باید به بسیاری از آسمان خراش ها برای فرصت های پیوند تکیه کنید. این روش به شما فرصتی برای پیدا کردن یک دسته از صفحات وب دیگر بر اساس همان موضوع به شما می دهد که همچنین بسیاری از لینک ها اشاره به آنها.

December 22, 2017