Back to Question Center
0

آیا ابزارهای نرم افزاری کلمات کلیدی آمازون فوق العاده ای برای مبتدیان وجود دارد؟

1 answers:

در حال حاضر شناخته شده است که دست زدن به یک تحقیق کلمه کلیدی مناسب یکی از اجزای اصلی موتور جستجوگر (SEO) و مفهوم مدرن بازاریابی دیجیتال و کل کسب و کار تجارت الکترونیک است، در واقع بدون توجه به جایی که شما تا به حال فروش. برخی از متخصصان SEO می گویند: "محتوا پادشاه است.". "و این باعث می شود که نه تنها برای بهینه سازی جستجوی اصلی در موتورهای اصلی مانند گوگل خود، بلکه برای کسب و کارهای قطره ای حمل و نقل و عملا هر پروژه آنلاین در رابطه با فروش خرده فروشی آنلاین، مانند آمازون. و اجازه دهید با آن مواجه شویم - باید از این مسئله خارج شود که به ویژه فروشندگان مبتدی در آمازون نیاز به نرم افزار کلیدی بیشتر است.

و نه تنها در مخالفت با انعکاس و شروع به ساخت شهرت و اعتبار خود به عنوان معامله گران موفق به خرید با - property appraisal business. نکته این است که هیچ کس نمیتواند در آن سطح واقعا رقابت بازار رقابت کند، مگر اینکه با نرم افزار کلمات کلیدی آمازون مناسب، کمکهای ردیابی و ابزارهای قیمت گذاری برای نگهداری فهرست محصول به روز شود. در نهایت - برای به دست آوردن جعبه خرید و اقامت در میان موارد برجسته برجسته برای فروش در آنجا وجود دارد.

بنابراین، با توجه به اینکه خود تحقیقات کلیدی تحقیق و همچنین پیشنهادهای رقابتی ارزشمند آن در طول تاریخ، در واقع یک ضرورت جدی است تا نوعی لوکس، روش های فوق العاده ای برای انتخاب آسان ابزارهای کلمه کلیدی آمازون آسان برای مبتدیان. امیدوارم که شما با یک برنامه خوب از آنها شروع به کار کنید، البته بدون صرف یک پنی، به عنوان هر یک از ابزارهای نرم افزار کلمات کلیدی آمازون در دسترسی آزاد در وب موجود است یا حداقل نسخه اصلی آن.

Google AdWords Keyword Planner

ممکن است به نظر بیرون بیایند، اما این ابزار اساسی که توسط سهم شیر از SEOs قدیمی مدرسه استفاده می شود، ممکن است حتی فروشندگان تازه کار در آمازون به عنوان کلید واژه نرم افزاری که واقعا کار می کند. نکته این است که این راه حل اساسی مخصوصا برای مبتدیان بسیار بزرگ است. به طور عمده به این دلیل که این ابزار پیش فرض توسط غول جستجوی جهانی برای شما یک تصویر بزرگ است که نشان می دهد تمام شرایط بالقوه شما در پیروی از شرایط جستجو و ترکیبات طولانی دم، سطح کنونی رقابت خود را نشان می دهد (در غیر این صورت، این کلمات کلیدی برای رتبه بندی چقدر سخت است) ، و همچنین به طور متوسط ​​حجم جستجو برای کلمات کلیدی هدف اصلی شما. و بدون نیاز به گفتن این که داده های ارائه شده توسط گوگل باید وسیع تر و احتمالا عمیق ترین باشند، نه تنها از یک بازار واحد (مانند آمازون، eBay، Walmart و غیره). )، اما جمع آوری شده از کل فهرست جستجوی آلی موجود در اینترنت است.

در اینجا یک لیست کوتاه از مزایای اصلی ارائه شده توسط برنامه ریز کلید واژه گوگل در هنگام استفاده از ظرفیت نرم افزار تحقیقاتی کلمات کلیدی آمازون:

 • لیست محصولات خود را برای یک کلمه کلیدی جدید یا ترکیبی از جستجوی طولانی تر رتبه بندی کنید. فقط یک توازن نسبی، هر عبارت متنی، دسته بندی محصول، وب سایت یا سازنده را وارد کنید - و شما انجام می شود.
 • یک تصویر بزرگ از حجم جستجو برای هر یک از کلمات کلیدی مورد علاقه برای محصول مرسوم، و یا بالقوه برنده شدن ترکیبات جستجو استفاده شده توسط کاربران زنده در سراسر جهان.
 • لیست اصلی خود را از کلمات کلیدی مرتبط با بالا و در حال حاضر به خوبی هدفمند را با در اختیار داشتن یک بینش واقعا ارزشمند و پیشنهادات کلمات کلیدی بلند مدت. و فراموش نکنید که برنامه ریزان کلمات کلیدی گوگل یک فرصت طلای واقعی است تا بتواند سریعترین کلمات کلیدی مورد نظر خود را برای منطقهای مورد نظر بر اساس مکان تعیین کند (من. e. ، شهر، ایالت، و کشور).

  بر خلاف محبوب ابزارهای نرم افزاری مورد علاقه محبوب آمازون، این مجموعه ابزار به طور کلی در نظر گرفته شده است تا به شما یک بینش دقیق کلیدی را بدهد - به طور مستقیم از مخالفان طاقچه شما گرفته شده است ، و یا از بهترین کسانی که در سایر نقاط جهان به فروش می رسند، جمع آوری شده است. داشتن یک نسخه کامل و رایگان با نسخه کامل و کامل، کلید واژه جاسوسی یک راه حل واقعا عالی برای فروشندگان مبتدی است تا بتوانند سرعت جستجو را برای هر کلمه کلیدی برآورد کنند، به طوری که شما یک بسته عظیم از ترکیب های جستجوی مرتبط را به شما ارائه می کند و پیشنهاد می کنید تمام طولانی ترکیب (با گزینه های کلیدی LSI ممکن است) شما توصیه می شود که رتبه بندی کنید.

  ابزار کلید واژه SEMrush

  این چارچوب اصلی SEO شامل مجموعه ابزار سرویس خود است که به راحتی میتواند راه حل جایگزین دیگری برای انتخاب حق آمازون نرم افزار کلمه کلیدی. در میان قوی ترین طرف ها، ویژگی های زیر برای یک تحقیق جامع کلمات کلیدی به خوبی انجام شد: رتبه بندی مشکل برای هر کلمه کلیدی، سفارشی جستجو ماهانه ماهانه، مدیریت تبلیغات PPC، تحقیقات رقابتی و تجزیه و تحلیل ترافیک حقیقی از مخالفان بازار خود.

  کلید واژه ابزار

  این عنوان خود توضیح نام یک بسیار مفید پلت فرم نرم افزار کلمه کلیدی آمازون. بله، ابزار کلید واژه یک دستیار کلیدی نیست، بلکه کل پلت فرم آنلاین است که یک نسخه پایه رایگان برای فروشندگان تازه کار آمازون را فراهم می کند تا کلمات کلیدی با کارایی بالا و کلمات جستجوی طولانی برای لیست های محصول خود را پیدا کنند. با این حال، توجه داشته باشید که برای کشف برخی از ویژگی های واقعا پیشرفته و پیچیده این پلت فرم، بازرگانان بزرگ تر زمان بیشتری در فروش آمازون باید نسخه پیشرفته خود را که به عنوان کلید واژه ابزار Pro.

  ابزار تحقیق KwFinder

  KwFinder آخرین ابزار آمازون نرم افزار کلمات کلیدی من می خواهم به شما برای امروز نشان می دهد. این گزینه برای شما مناسب تر است، زمانی که به تولید توده هایی از کلمات کلیدی که به طور بالقوه برنده می شوند و عبارات جستجوی محصول محبوبیت را در میان خریداران زنده تا کنون به دست آورده اند. KwFinder به همان اندازه برای خود آمازون مفید است، اما بقیه سیستم عامل های تجارت الکترونیک محبوب (مثل eBay، Walmart، Alibaba Store، و غیره). )، و همچنین برخی از مکان های دیگر، حتی غیر فروش، مانند سرویس میزبانی ویدئو یوتیوب، دومین وب سایت بازدید کننده در جهان است. پس از همه، KwFinder را حتی بیشتر به نفع خود، به خصوص برای تعدادی از ویژگی های مفید مانند روش انتخاب آسان کپی برای سریع حرکت لیست من، با استفاده از پیشنهادات جایگزین هنوز نه به طور گسترده استفاده می شود از شاخص نشانه پنهان، مجموعه ای از مفاهیم مفید سوالات برای هر کلمه کلیدی مورد نیاز، و همچنین مشکل رتبه بندی بالقوه آن است.

December 22, 2017