Back to Question Center
0

آیا امکان ایجاد لینک های با کیفیت برای یک وب سایت جدید ایجاد شده وجود دارد؟

1 answers:

می توان به راحتی پیوندهای پیوند به وب سایت تجارت الکترونیک را به دست آورد. با این حال، می توانید از این روش بهینه سازی موتور جستجو جلوگیری کنید زیرا این کار برای موفقیت کسب و کار شما ضروری است. این مورد برای اکثر شرکت های آنلاین است. این می تواند به خصوص برای منابع وب که وبلاگ ندارند، دشوار باشد.

شما باید آمادگی داشته باشید که روند ساختمان سازی پیوند، زمان و تلاش زیادی را صرف نظر از اینکه شما می توانید در مورد این روند از سازمان های بهینه سازی مختلف موتور جستجو بشنوید. آنها وعده می کنند که مشخصات یک لینک با کیفیت بالا را در عرض یک ماه برای قیمت مناسب ایجاد کنند - new casinos usa. با این حال، باید بدانید که همه چیز به نظر بسیار خوب است تا درست شود. در حقیقت، حداقل به مدت شش ماه و یا حتی بیشتر بسته به نوع کسب و کار شما و طرز بازار است.

با توجه به آخرین به روز رسانی های Google، شما باید به شدت مراقب باشید که کیفیت لینک های ایجاد شده شما. آنها باید در رابطه با صنعت شما ساخته شوند، به خوبی منابع وب مستند سازی شوند. علاوه بر این، شما باید بررسی کنید که آیا یک وب سایت قبل از آن مجازات شده یا نه. ایجاد لینک ها، شما ممکن است موقعیت خود را در صفحه نتایج جستجو تقویت کنید و یا آنها را نشان گوگل نشان می دهد که شما منبع وب قابل اعتماد نیست.

این پست طراحی شده است برای به اشتراک گذاشتن با برخی از بهترین استراتژی های ساخت لینک است که کار فوق العاده خوبی برای منابع الکترونیکی تجارت الکترونیک.

راه هایی برای ایجاد لینک های با کیفیت

  • تکنیک مرد متحرک

درصد بالا از کسب و کار شکست بخاطر روش های متعدد متعدد. با این حال، پس از حقیقت شکست آنها، لینک های آنها در دسترس می باشند. شرکای تجاری قبلی آنها هنوز به آنها پیوند دارند، زیرا آنها هیچ راهی برای دانستن این کسب و کارها وجود ندارد و رتبه دیگر را دارند. صفحات وب آنها هنوز در حال کار هستند، اما ارزش و یا ترافیک ندارند. در اغلب موارد، چکرز لینک های شکسته نمی توانند آنها را پیدا کنند.


پیاده سازی "روش حرکت مردان"، شما می توانید از صفحات موجود برای سود خود استفاده کنید. شما می توانید به منابع وب مانند خودتان، پیدا کردن وب سایت های مرده که به آنها پیوند دارند، کمک کنید. شما می توانید از این افراد بخواهید به جای آن به وب سایت شما پیوند دهند. با اجرای این تکنیک ساخت لینک ساده ایجاد شده توسط Brian Dean (Backlinko SEO Creator) شما می توانید لینک های با کیفیت به سایت خود را به صورت آزاد و اصولی ایجاد کنید.

این روش ساختن لینک کار ساده ای می کند و می تواند توسط تمام شرکت های آنلاین انجام شود که می خواهند لینک های با کیفیت را ایجاد کنند. همه چیزهایی که شما نیاز دارید این است که بدانید که منابع اینترنتی قبلا ذکر نام شما و محصولات شما خرده فروشی است و از شما بخواهید لینک منبع خود را به بررسی خود اضافه کنید. با این حال، قبل از درخواست لینک ها، شما باید بررسی کنید که آیا یک منبع اینترنتی می تواند یک فرصت بزرگ برای لینک دادن به شما باشد یا ارزش شما را نداشته باشد. چیز دیگری که باید بررسی کنید، این است که این اشاره جدا نشده است.

December 22, 2017