Back to Question Center
0

چگونه لینک های با رتبه بالا می تواند به شما کمک کند محتوای خود را برای مشتریان بالقوه خود قابل رویت باشد؟

1 answers:

ساخت لینک یک فرصت عالی برای رتبه بندی محتوا است. برای به دست آوردن لینک های ورودی به کیفیت، کلید مهم است که در مورد بهبود دید وبسایت باشد. ساختمان لینک شده است، و عامل اصلی رتبه بندی Google خواهد بود. به همین دلیل است که مقاله ما به روش های مؤثر برای به دست آوردن لینک های با رتبه بالا اختصاص داده می شود.

ساخت لینک است که در آن شما لینک به منابع دیگر وب است که منجر به شما - heavy equipment book values. در ساختمان لینک، شما همچنین می توانید لینک های ورودی در سایت خود ایجاد کنید که به دامنه های مختلف خارجی اشاره دارد. با ایجاد بسیاری از لینک های این طبیعت، شما قادر به ساخت یک شبکه خواهید بود. اگر بزرگترین مقدار لینک های خارجی که به سایت شما اشاره دارد، از حوزه معتبر با اقتدار بالا برخوردار شوند، سایت شما در ارزش افزوده افزایش خواهد یافت و در نتایج جستجو بالاتر خواهد بود.

روش های متعددی برای به دست آوردن لینک های ورودی وجود دارد. بسیاری از این روش ها برطرف شده و سایت شما ممنوع است. به همین دلیل است که شما باید تمرکز خود را بر تکنیک های کلاه سفید سفارشی برای انجام ساخت لینک کنید.

چگونه رتبه بندی محتوا در گوگل؟

مهمترین لحظه ای که باید در نظر داشته باشید افزایش قدرت سایت و آگاهی از نام تجاری شماست. آنقدر سخت نیست که فکر می کنید. شما باید مقالات طولانی را که موضوعات مربوط به مخاطبان شما را پوشش می دهد، ایجاد کنید. به عنوان مثال، کیفیت مبتنی بر تحقیق، قطعات عمیق محتوا که به طور کامل پاسخ مشتریان بالقوه شما را می دهند.

آنچه بیشتر است، شما نیاز به ایجاد لینک های با کیفیت بالا و مرتبط با این محتوا دارید. لینک های به دست آمده از بدن برای تولید ترافیک ضروری هستند. تقریبا غیرممکن است رتبه بندی محتوا را بدون هیچ گونه پیوندی به آن نشان دهد.

چگونه برای به دست آوردن لینک های بالا رتبه بندی؟

لینک های شما باید به درستی ساختار یافته اند به عنوان بیش از بهینه سازی ca منفی بر سایت شما تاثیر می گذارد.

وبمسترهای معمولی اشتباه در ساختمان لینک ساختمان ها بیش از حد متن لنگر دقیق هستند. شما باید از کلمات کلیدی مختلف برای لنگر استفاده کنید تا موتورهای جستجو را به تنوع نام تجاری خود نشان دهید. علاوه بر این، شما باید از لنگرگاه دقیق و یا تجاری اجتناب کنید.

نوع دیگری از لینکهایی که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید، لینک های محتوا است. آنها از وبلاگهای مرتبط با نقاشی و پست های مهمان آمده اند. استفاده از ترکیبی از اصطلاحات جستجوی طبیعی، هدفمند و کم با استفاده از تغییرات دم طولانی در هنگام ایجاد لینک های محتوایی قابل توجه است.

بهبود رتبه محتوا می تواند فرآیند وقت گیر باشد. با این حال، پس از اینکه یک پایگاه قابل توجهی ایجاد کردید، می توانید شروع به ایجاد لینک های با کیفیت بالا با لینک های دقیق مطابقت کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، شما باید از تکرار متون لنگر جلوگیری کنید زیرا رباتهای جستجو ممکن است آن را به عنوان هرزنامه جذب کنند.

برای ایجاد یک شبکه از لینک های با کیفیت بالا، مراحل زیادی را دنبال می کنید. این اقدامات عبارتند از درخواست پیوندها؛ ایجاد ارتباط مثبت با وبلاگ نویس های مرتبط با تو رفتگی در دیوار و مدیران وب؛ توصیه نامه های ارسال با لینک های خارجی؛ وبلاگ خود را بسازید و آن را معروف کنید مخاطبین خود را در سیستم عامل های اجتماعی محبوب به اشتراک بگذارید.

December 22, 2017