Back to Question Center
0

چطور لینک های اولیه از منابع وب PR8 می تواند سایت شما را تحت تاثیر قرار دهد؟

1 answers:

لینک های ورودی عوامل بسیار مهمی برای وب سایت ها هستند. اگر می خواهید افزایش ترافیک وب سایت و رتبه بندی موقعیت ها، بهترین راه برای انجام آن، کسب پیوندهای اینترنتی PR 8 است. منابع زیادی از منابع معتبر معتبر وجود دارد که می توانید لینک های با کیفیت را انجام دهید. با این حال، همه وب مسترها نمی دانند که چگونه از لینک های این لینک ها لینک ها را بدست آورند و فکر می کنند که این امکان وجود ندارد یا هزینه ای نیست.

در این مقاله، ما در مورد روش های به دست آوردن لینک های PR بالا از منابع وب و سیستم عامل های گوگل مانند Google+ و دیگران صحبت خواهیم کرد - desktop remoto da windows 7 a xparis. ما به شما نشان خواهیم داد که از طریق Google به راحتی می توانید از لینک ها استفاده کنید. بنابراین شروع کنیم!

چگونه برای ایجاد PageRank 8 backlinks dofollow از Google Drive؟

مراحل زیر به شما کمک می کند تا پیوندهای مرتبط و کیفیت خارجی را از Google دریافت کرده و مالکیت دامنه خود را افزایش دهید. علاوه بر این، این لینک ها به شما کمک می کند تا رتبه سایت خود را افزایش دهید و ترافیک ارگانی را به صفحات خود افزایش دهید.

 • به حساب Gmail خود وارد شوید یا اگر هنوز آن را ندارید، جزئیات ورود Gmail را ایجاد کنید.
 • جیمیل خود را باز کنید و بر روی بخش «درایو من» کلیک کنید.
 • ایجاد پوشه جدید در درایو Google. شما می توانید هر نامی را به پوشه بدهید.
 • پس از آن یک فایل HTML در دفترچه یادداشت ایجاد کنید. در اینجا شما باید لینک سایت خود را به متن لنگر مربوطه قرار دهید. برای انجام این کار، باید کد HTML خاص خود را با وبلاگ یا URL سایت خود وارد کنید.

لینک های رایگان رایگان به وب سایت شما

 • هنگامی که کد انجام می شود، شما باید این پوشه و فایل را برای ربات های Google قابل مشاهده کنید. اطمینان حاصل کنید که از پیوند پیوند وب سایت خود با تگ dofollow استفاده می کنید. سپس روی «اشتراک گذاری» کلیک کنید و فایل خود را با عموم به اشتراک بگذارید.
 • تنظیمات اشتراک گذاری را باز کنید و گزینه "Public on the web" را انتخاب کنید. اکنون فایل شما برای همه باز است.
 • بر روی پوشه کلیک کنید و دکمه "جزئیات و فعالیت" را انتخاب کنید.
 • در سمت راست، بخش "جزئیات" را خواهید دید. لینک خود را در اینجا کپی کنید.
 • برگه جدید را در مرورگر خود باز کنید و URL کپی شده را در آنجا قرار دهید.
 • نام فایل خود را وارد کنید و وارد شوید.
 • به عنوان نتیجه، شما صفحه مورد نیاز را با لینک های dofollow را مشاهده کنید.

چگونه برای ایجاد PageRank 8 backlinks dofollow از گوگل پلاس؟

گوگل پلاس پلت فرم رسانه های اجتماعی متعلق به گوگل است که فرصتی باور نکردنی برای کارشناسان جستجوگرها برای ایجاد برخی از لینک های پسین. شما می توانید پیوندهای پی اچ پی dofollow را در بخش "بخش" و "داستان" ایجاد کنید. علاوه بر این، شما می توانید لینک ها را در هر دو صفحه و مشخصات با استفاده از متن لنگر خود ایجاد کنید. همه چیزهایی که شما نیاز دارید این است که اطلاعات مربوط به خودتان را در بخش های ذکر شده پر کنید و لینک های زیر را به سایت خود اضافه کنید.

چگونه برای ایجاد PageRank 8 backlinks dofollow از ویکیپدیا؟

قطعه محتوا با ارزش از سایت یا وبلاگ شما می تواند به عنوان یک منبع از ویکی پدیا استفاده شود. با جستجو در زمینه تخصص شما، اضافه کردن به یک موضوع مربوطه و نقل قول از مجوز چند منبع با کیفیت بالا PR10 به منبع وب خود را ایجاد.

December 22, 2017