Back to Question Center
0

Semalt: محتوای محو شدن چیست؟ 4 نوع محتوای وب که بر روی شبکه خراشیده می شود

1 answers:

محو کردن محتوا کپی کردن محتوای وب سایت به صورت دستی یا از طریق تعدادی از ابزار. اکثر مدیران وب و وبلاگ نویسان محتوای خود را تحت قوانین حق نسخه برداری محافظت می کنند و ارسال اطلاعات به سرقت رفته به عنوان یک جرم اصلی یک جرم جدی است!

متاسفانه، محتوای وب اغلب برای اهداف مشکوک و غیرقانونی مانند جاسوسی صنعتی، سرقت ادبی، و سرقت اطلاعات. با این حال، اهداف قانونی و معتبر محو کردن محتوا عبارتند از ورود اطلاعات، مدیریت محتوا، مهاجرت داده، هوش رقابتی، مدیریت اعتبار یا تجزیه و تحلیل کسب و کار.

چهار نوع مختلف محتوا که در اینترنت از بین می روند:

برخی از مدیران وب و وبلاگ نویسان از محتوا از وب سایت های معتبر و وبلاگ ها استفاده می کنند، با توجه به این که افزایش حجم صفحات در سایت های خود، رتبه بندی موتور. و در حقیقت، هر محتوایی حساس به خراش است، اما چهار نوع اصلی از محتویات محرمانه ذکر شده در زیر ذکر شده است - betreibungsregisterauszug winterthur.

1. ناشران دیجیتال و دایرکتوری ها:

ناشران دیجیتال و دایرکتوری های آنلاین اغلب توسط برنامه نویسان و توسعه دهندگان هدف قرار می دهند که محتوای آنها را از این سیستم عامل ها برای وبلاگ های شخصی خود پاک کنند. فریاد زدن. کام یک مثال است. این ارائه دهنده اینترنت چند ملیتی و دایرکتوری آنلاین در ماه های اخیر، موفقیت فوق العاده ای به دست آورده اند. محتویات زیادی در این سایت خراب شده است و اسپم همیشه به دنبال راه هایی برای از بین بردن بیشتر صفحات آن است. به طور مشابه، مانتا وب سایت مشهور است که در آن بیش از 20 میلیون علامت تجاری برای اهداف بازاریابی ثبت نام کرده اند. متأسفانه اکثر محتوای آن پاک شده است و تعداد زیادی از رباتها برای این منظور استفاده میشوند.

2. املاک و مستغلات:

چند سال پیش، سازمان های املاک و مستغلات توسط محرک محتوا مورد حمله قرار گرفتند، و هزینه های بازسازی آنها بیش از 10 میلیون دلار.

3. سفر:

به نظر می رسد که محتوای تقریبا تمام پورتال های مسافرتی از بین رفته است. این شرکت ها نه تنها اطلاعاتی در مورد بهترین مقصد در جهان ارائه می دهند بلکه خدمات مسافرتی را به مشتریان خود ارائه می دهند. سایت های سفر یک هدف آسان از محرمانه محتوا هستند. برخی از آژانس های اینترنتی پیشرو که در معرض خطر هستند، کایاک، مشاور سفر، قیمت گذاری، Trivago، Expedia و Hipmunk هستند. آنها چندین میلیارد دلار کسب و کار متا جستجو را ساخته اند و محتوای آنها اغلب خراب شده و به وب سایت ها و وبلاگ های کوچک.

4. تجارت الکترونیک:

درست است که محتوای سایت تجارت الکترونیک را نمی توان به راحتی حذف کرد، اما وب سایت های مانند eBay و آمازون هنوز برای قیمت گذاری و توصیف تولید شکسته اند.

December 22, 2017