Back to Question Center
0

3 روش های مختلف وب کم از Semalt

1 answers:

اهمیت و نیاز به استخراج یا خراب کردن داده ها از وب سایت ها تبدیل شده اند به طور فزاینده ای با زمان مورد توجه است. اغلب نیاز به استخراج داده ها از هر دو وب سایت اصلی و پیشرفته وجود دارد. گاهی اوقات ما دستی دستیابی داده ها را استخراج می کنیم، و گاهی اوقات ما باید از یک ابزار به عنوان دستیابی داده های دستی استفاده می کنیم نتایج مطلوب و دقیق را نمی دهد.

آیا شما در مورد شهرت شرکت یا برند خود نگران هستید، می خواهید مشتریان آنلاین را در اطراف کسب و کار خود نظارت کنید، باید تحقیقاتی انجام دهید یا باید روی انگشت خود نگه دارید پالس یک صنعت خاص یا محصول، شما همیشه نیاز به خراش دادن داده ها و تبدیل آن از فرم غیر رسمی به ساختار.

در اینجا ما باید سه روش مختلف برای استخراج داده ها از وب را مورد بحث قرار دهیم.

1 - cuanto dura la carrera de idiomas en venezuela. خزنده شخصی خود را بسازید.

2. از ابزارهای خرابکار استفاده کنید.

3. از داده های قبل از بسته بندی استفاده کنید.

1. خزنده ی خود را بسازید:

اولین و معروف ترین راه برای مقابله با استخراج داده ها ساخت خزنده ی شماست. برای این منظور، شما باید برخی از زبان های برنامه نویسی را یاد بگیرند و باید از ویژگی های فنی این کار استفاده کنید. شما همچنین برای ذخیره و دسترسی به داده ها و یا محتوای وب نیاز به برخی از سرویس دهنده مقیاس پذیر و چابک است. یکی از مزایای اصلی این روش این است که خزنده ها طبق الزامات شما سفارشی می شوند و به شما امکان کنترل کامل پروسه استخراج داده ها را می دهند.این بدان معنی است که شما آنچه را که واقعا میخواهید خواهید گرفت و می توانید از هر تعداد صفحات وب که می خواهید بدون هیچ گونه نگرانی در مورد بودجه.

2. با استفاده از Data Extractors یا Scraping Tools:

اگر شما یک وبلاگنویس حرفه ای هستید، برنامه نویس یا مدیر وب، شما ممکن است وقت نداشته باشید که برنامه Scraping خود را بسازید. در چنین شرایطی، شما باید از استخراج اطلاعات موجود یا ابزار خراب کردن موجود استفاده کنید. وارد كردن. io، Diffbot، Mozenda، و Kapow برخی از بهترین داده های وب ابزار در اینترنت. آنها هر دو در نسخه های رایگان و پرداخت می شوند، و به شما این امکان را می دهد که فورا اطلاعات خود را از سایت های مورد علاقه خود رها کنید. مزیت اصلی استفاده از ابزارها اینست که آنها نه تنها اطلاعات را برای شما استخراج می کنند، بلکه همچنین سازماندهی و ساختار آن را بر اساس نیاز و انتظارات شما انجام می دهند.این زمان زیادی را برای تنظیم این برنامه ها نمی گیرد و شما همیشه نتایج دقیق و قابل اعتماد دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، Web scraping ابزار خوب است وقتی که ما با مجموعه محدودی از منابع برخورد می کنیم و می خواهیم کیفیت داده ها را در طول فرایند خراشیمان نظارت کنیم. این برای دانش آموزان و محققان مناسب است و این ابزار به آنها کمک می کند که تحقیقات آنلاین درست انجام دهند.

3. داده های پیش داده شده از Webhose. io Platform:

Webhose. پلت فرم io ما را به اطلاعات به خوبی استخراج و مفید به ما می دهد. با راه حل Data-as-a-Service (DaaS)، شما نیازی به تنظیم برنامه های نگهداری برنامه های وب خود نخواهید داشت و قادر خواهید بود به آسانی اطلاعات پیش داده شده و ساختار داده را دریافت کنید. همه ما باید انجام دهیم این است که داده ها را با استفاده از API ها فیلتر کنیم تا بتوانیم اطلاعات مربوطه و دقیق را بدست آوریم. همانطور که از سال گذشته نیز می توانیم با استفاده از این روش داده های اینترنتی تاریخی را نیز مشاهده کنیم. این بدان معنی است که اگر چیزی قبلا گم شده بود، ما می توانستیم در پوشه Achieve Webhose دسترسی داشته باشیم. یو.

December 22, 2017