Back to Question Center
0

چگونه می توان لینک ها را به وب سایت شما که برای جستجوگرها کار می کنند، دریافت کنند؟

1 answers:

لینک های ورودی (ورودی) و یا لینک ها، لینک های منبع ثالث است که به وب سایت یا وبلاگ شما مراجعه می کنند. و چرا این مهم است که بدانیم چگونه می توان لینک ها را به وب سایت شما اضافه کرد؟ با توجه به پیام رسمی ارائه شده از سوی مدیران ارشد غول جستجو جهانی در اوایل سال جاری، در میان سه متغیر رده بندی اولیه گوگل،. به استثنای مفهوم وسیع بهینه سازی موتورهای جستجو، لینک ها را می توان به عنوان آرا اعتماد به نفس مشاهده کرد - محتوای شما دارای ارزش شناخته شده است - boat value lookup. بنابراین تمام اعتبار وب سایت یا وبلاگ را می توان اعتماد کرد. به این ترتیب، موتور جستجوی گوگل ارزیابی PageRank خود را به دست می دهد - هر یک از لینک هایی که با هر صفحه وب در اینترنت پیدا می شود، وزن می شود. درک اهمیت پیوند ساختمان با کیفیت و طبیعی، در زیر می خواهم به شما نشان دهد که چگونه پیوندهای پیوند به وب سایت یا وبلاگ شما که واقعا برای جستجوگرها کار می کنند، در نهایت - برای پیدا کردن خود در جایی در نتایج 10 جستجوی برتر گوگل.

نحوه دریافت لینک ها به وب سایت شما برای اهداف جستجوگرها

هنگامی که برای ایجاد پروفایل لینک دوستانه SEO، همه چیز در مورد لینک ها مهم است - شروع از دامنه های فردی که به شما و درجه اعتماد به نفس شما مرتبط است، به هر ربط لینک، و همچنین نحوه قرار دادن آن در صفحه. در اینجا نحوه دریافت لینک ها به وب سایت شما راه درست است - مطمئن شوید که همه چیز را با توجه به نقاط ضعف زیر به دست آورید:

  • شمارش دامنه ارجاع داشتن لینکهایی که به شما اشاره دارد احتمالا یکی از مهمترین عوامل چشم انداز گوگل، زمانی که به جستجوی فرصت های رتبه بندی کلی نمایه پیوند شما می رسد.
  • تأمین کننده لینک - هر دو در سطح فردی (محاسبه شده برای هر صفحه وب جداگانه)، و هنگامی که در مقیاس گرفته شده. این بدان معناست که داشتن چند لایک با کیفیت عالی با یک قدرت عالی، به جای آنکه فقط میزان شرط بندی خود را بپردازند و هیچ چیز دیگری.
  • اقتدار بسیار مورد توجه لزوما به این معنی نیست که همه چیز در مورد آن وب سایت های رسانه های جهانی یا بزرگترین ناشران جهان است - وب سایت کسب و کار کوچک شما یا وب سایت طاقچه می تواند به یک پیشرفت کاملا قابل مقایسه دست یابد.

  • سن دامنه گاهی اوقات می تواند به عنوان یک عامل بسیار مهم شمرده شود، به طور جزئی از اختیارات وب سایت در مورد لینک ها برای اهداف سازمان ملل متحد. توجه داشته باشید، با این حال، شما لزوما نیاز به ایجاد لینک با منابع دامنه سنی صرفا.
  • پیوندهای مرتبط فقط برای گوگل ارزش بیشتری ندارند، بلکه به جای آنهایی که از مکانهای مناسب در بحث بحث مشابه یا مرتبط با صنعت کسب و کار. در حقیقت، پیغام backlink بی ربط نیز ممکن است توسط موتور جستجو به عنوان اقدامات مشکوک به دستکاری یا حتی اختیاری تفسیر شود - بنابراین شما می توانید یک مجازات سنگین (گاهی حتی غیر قابل برگشت) را به دست آورید.
  • تنوع نمایه لینک هرگز نباید به اندازه کافی مورد ارزیابی قرار گیرد. دریغ نکنید که لینک هایی با وب سایت ها یا وبلاگ های کاملا بی نظیر با قدرت های مختلف، اعتماد، PageRank و سایر ویژگی های مرتبط. در حقیقت، این بهترین تصمیم شماست - چرا که Google توجه زیادی به لینک های رنگارنگ با ارزش های مختلف می کند، احتمالا راه های طبیعی آنها را می پذیرند.
December 22, 2017