Back to Question Center
0

راه های پیشگیرانه برای ارسال سایت شما برای لینک ها چیست؟

1 answers:

اگر شما تعجب می کنید که آیا ساختمان لینک هنوز زنده است یا خیر، این مقاله به شما یک پاسخ واضح به این سوال می دهد.

ما می توانیم با اطمینان بگوییم که ساختمان لینک تاثیر بزرگی در رتبه بندی و اقتدار نام تجاری دارد. لینک های ورودی توسط موتورهای جستجو استفاده می شود تا تعیین شود که کدام یک از منابع وب را به کلمات کلیدی آن رتبه بندی کند - blue book value watercraft.


در واقع، تنها ساختمان غیر طبیعی لینک می تواند به عنوان مرگ در نظر گرفته. گوگل چیز زیادی در مورد کیفیت لینک های ورودی مراقبت می کند و تمامی طرح های ساخت لینک های هرزنامه را تشخیص می دهد. پیوندهای غیرعادی نمی توانند روز کاری هر مدیر وبسایت حرفه ای باشند، که مسئولیت تولید ترافیک وب سایت های ارگانیک را دارند. امروزه تعداد لینک های شما هیچ چیز نیست. پس از آخرین بروزرسانی Google در سال 2012، تمام لینکهای ایجاد شده به همان اندازه باید deindexed شوند.

به همین دلیل است که در این مقاله فقط درباره ساخت پیوند آلی که هنوز در سال 2017 سودمند است صحبت خواهیم کرد. محتوای کافی باعث ایجاد نتایج پیوندی در ساخت پیوند طبیعی می شود. تمام تلاش های شما با رتبه بالاتر در صفحه نتیجه جستجو به دست می آید. اگر می خواهید جریان ثابت ارگانیک را دریافت کنید، باید انواع مختلفی از لینک های مستقل و با کیفیت بالا ایجاد کنید.

برای بالا بردن مجوز دامنه شما، شما نیاز به ایجاد لینک ها در منابع بالا PR وب است که توسط گوگل بسیار ارزشمند است. به عنوان یک قاعده، اگر کسب و کار کوچک یا جدیدی دارید، به نظر می رسد پیچیده برای ایجاد لینک هایی در چنین منابع وب است. با این حال، هنوز هم امکان پذیر است، و من می خواهم بگویم چرا. فقط تاکتیک های ساخت لینک زیر را دنبال کنید، و شما شروع به افزایش ترافیک خواهید کرد.

چگونه سایت خود را برای لینک دادن ارسال کنید؟

  • یک کاربر فعال در Quora

Quora یک منبع وب آموزشی کامل است که برای کمک به کاربران در حل مسائل خود طراحی شده است. این یک پلت فرم مخاطبان رایگان و باز است که مزایایی را برای کاربران و مدیران وب فراهم می کند. همه چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که جستجو برای کلمات کلیدی مربوط به طاقچه بازار خود را. در نتیجه، شما صدها هزار پاسخ سوالات را پیدا خواهید کرد. سپس به مسائلی که در آن شما حرفه ای را احساس می کنید، باز می گردید و اگر در سایت شما یک جزء خاص وجود داشته باشد که می تواند به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد یک موضوع کمک کند، پیوند را به آن اضافه کنید.

  • در HARO

یکی دیگر از منابع وب بالا PR که در آن شما می توانید لینک های ارگانیک و کیفیت ساخت HARO (به خبرنگار کمک کنید). این پلتفرمی است که روزنامه نگاران هنگام نیاز به کمک دارند. آنها سوالات خود را منتشر می کنند و اگر بتوانید آنها را با پاسخ مناسب و مفید ارائه دهید، فرصت دریافت برخی از مطبوعات آزاد را دریافت می کنید. طرح جستجوی سوالات مناسب همانند Quora کار می کند. شما باید از طریق شرایط جستجوی هدفمند خود جستجو کنید و تنها به آن سوالات پاسخ دهید که در آن احساس صلاحیت کنید. اگر یک خبرنگار کیفیت پاسخ خود را پیدا کند، وی آن را در وب سایت خبری یا مجله ای مانند Forbes، موتور جستجوگر یا کارآفرین منتشر خواهد کرد. در نتیجه، شما می توانید لینک آب با کیفیت و جریان ترافیک هدف قرار داده است. البته شما یک لینک از این سیستم عامل جدید دریافت نخواهید کرد، اما مطمئنا، مشخصات لینک شما را بهبود خواهد بخشید.

December 22, 2017