Back to Question Center
0

لینک های مناسب برای پروفیل ساخت لینک قوی چیست؟

1 answers:

این مقاله طراحی شده است که به شما کمک می کند تا اصول اولیه یکی از ضروری ترین تاکتیک های بهینه سازی موتورهای جستجو را درک کنید - ساختمان لینک.

لینک ها برای ایجاد یک حضور آنلاین در کسب و کار آنلاین ضروری هستند. مدیران وب و سازندگان پیوند به طور منظم از روش هایی که به دست آوردن لینک های ورودی، چگونگی ارج نهادن به آنها، و چگونگی پیدا کردن فرصت های ارتباطی با کیفیت بالا، بحث می کنند. نکته این است که شما نیاز به ایجاد یک پروفایل پیوندی با کیفیت و آگاه از اجتناب از مجازات موتور جستجو - fabbrica tavoli da gioco. شما باید در مورد قدرت و شهرت منابع وب از جایی که پیوندهای خود را می آیند، مراقبت کنید زیرا موتورهای جستجو در مورد شهرت سایت شما به آنها می گویند. لینک های ورودی خود را تعیین رتبه سایت شما، به همین دلیل است که لینک ساختمان باید بخش مهمی از کمپین های بهینه سازی بازاریابی و موتورهای جستجو باشد.

امروز ما بر روی لینک های متمرکز تمرکز می کنیم و چرا آنها نقش برجسته ای را در ارتقاء وب سایت ایفا می کنند.

پس لینک ها چه هستند؟

Backlink یک لینک است که از یک سایت به دیگری می آید. دو نوع backlinks dofollow و nofollow وجود دارد. پیوندهای Dofollow آنهایی هستند که ما به پروفیل پیوند ما نیاز داریم. این لینک ها دارای ارزش به منبع وب مرتبط در قالب "آب پیوند" است. "ربات های گوگل تجزیه backlinks dofollow و بالاتر از رتبه یک سایت که اشاره شد. پیوندهای Nofollow نیز باید در نمایه پیوند شما قرار داده شود تا Google نشان دهد که شما به منابع مختلف وب متصل نیستید نه تنها برای به دست آوردن لینک آب. این پیوندها دارای برچسب nofollow هستند و به منبع مرتبط منتقل نمی شوند. آنها برای رباتهای جستجو قابل مشاهده نیستند و به طور معمول نمی توانند توسط کاربران متوسط ​​دنبال شوند. آنها به سادگی به عنوان اشاره نام تجاری خدمت می کنند. با این حال، اگر شما یک روش مناسب برای کمپین پیوند ساختمان خود داشته باشید، می توانید پسوندهای بدون پسوند را با استفاده از کلمات بعدی.

چرا لینک لاین ها به عنوان یک معیار رتبه بندی در Google استفاده می شود؟

هنگامی که Google لینک را به سایت شما نشان می دهد، ارزش سایت شما را با اقتدار منبع وب مرتبط می کند که لینک در آن است. گوگل آن را به عنوان یک رای برای یک وب سایت جذب می کند. اگر رای از سایت معتبر آمده باشد، می تواند بر روی رتبه وب سایت تاثیر بگذارد و بالعکس، اگر رای از منابع اسپم، منبع با کیفیت پایین باشد، آن را به سایت شما منفی تاثیر می گذارد. SEO.

به طور کلی، یک طرح ساختمان لینک معمولی به این شکل به نظر می رسد: "اگر یک منبع خاص وب یک قطعه محتوا را به اندازه کافی با ارزش برای پیوند به آن، و این منبع به خوبی شاخص و معتبر است، سپس یک وب سایت مرتبط باید یک وب سایت خوب نیز باشد.

چیزی که شما نیاز دارید برای استراتژی پیوندهای شما در نظر بگیرید

برای ایجاد یک لینک پشتیبان با کیفیت، شما باید با توجه به کیفیت وب سایت که در آن شما می خواهم پیوندها را ایجاد کنم. به همین دلیل است که در خط پایین کمپین ساخت لینک شما باید یک تحقیق جامع بازار طاقچه انجام دهید و منابع وب را که به ارزش توجه شما هستند، پیدا کنید. بهترین گزینه این است که با وب سایت های با رتبه بالا و وبلاگ های مرتبط با صنعت خود تماس بگیرید.

یکی از بهترین راه های دریافت پیوندها یک پست مهمان است. با قرار دادن لینک به پست مهمان شما به راحتی می توانید لینک ها را به سایت خود بدست آورید. متأسفانه، بسیاری از فعالیت های اسپم در اطراف این تکنیک ساخت لینک، شهرت پست مهمان را خراب کرد. در سال 2012 Google به روزرسانی پنگوئن را تأسیس کرد که رتبهبندی وبسایتهایی را که از تکنیکهای پیوند اسپم استفاده میکرد، از بین برد.

به همین دلیل است که در روزهای ما، سازندگان پیوند توصیه می کنند که تنها با استفاده از یک متن ارگانیک از طریق لینک کردن از

  1. یک اصطلاح که به صورت طبیعی در متن ظاهر می شود و دقیقا به یک کلمه کلیدی هدفمند.
  2. عبارتی که با نام تجاری شما مطابقت ندارد.
  3. نام مقاله ای که به آن اشاره می کنید.

به جای مخفی کردن لینک شما با متن لنگر بهینه سازی شده با SEO، خوانندگان خود را با اطلاعات بیشتری در اختیارتان بگذارید تا آنها بتوانند بدانند چرا باید پیوند شما را دنبال کنند و چگونه از آن بهره مند شوند.

December 22, 2017