Back to Question Center
0

آیا لینک خودکار ایجاد خطرناک برای بهینه سازی موتور جستجوگر وب است؟

1 answers:

اعتقاد بر این است که ساختمان لینک دستی در سال 2017 منسوخ می شود. این مفهوم بارها مورد بحث قرار گرفته است، اما هنوز هیچ اظهارنظر روشن در مورد آن وجود ندارد.

به طور کلی، ساخت پیوند دستی روند فعالانه تلاش برای افزایش تعداد لینک های ورودی به یک منبع وب است - wg zimmer zwischenmiete. این یک فرآیند وقت گیر است که نیاز زیادی به تلاش دارد. ایجاد لینک دستی به طور معمول با یک روش ارگانی برای تولید لینک ها همراه است.

هنگامی که شما رتبه بندی رتبه بندی برتر در طاقچه خود را به شما تعداد لینک هایی که به آنها اشاره می کنید را می بینید. آنها صدها هزار لینک پیوسته از منابع اینترنتی بالا و متوسط ​​دارند. البته، لینک های پروفایل آنها یک شبه ایجاد نمی شوند. این سایت های رتبه بندی برتر از طریق کار هوشمندانه و ایجاد لینک های ورودی به صورت دستی چنین نتیجه می گیرند.

در این مقاله، ما در مورد تکنیک های ساخت پیوند دستی و اتوماتیک صحبت خواهیم کرد. علاوه بر این، ما بحث خواهیم کرد که چگونه Google خط را بین نتایج ساختمانی پیوند طبیعی و غیر طبیعی ایجاد می کند. من قصد دارم لیستی از مفیدترین راهکارهای دستیابی و پشتیبان گیری خودکار را ارائه دهم که به شما نتایج خوبی در زمینه SEO ارائه می دهد.

چگونه ساختمان لینک دستی می تواند رتبه بندی سایت شما را بهبود بخشد؟

در حال حاضر ایجاد ارتباطات از قبل به دلیل رقابت بالا در یک بازار دیجیتال و تغییرات الگوریتم موتور جستجوی ثابت تبدیل شده است سخت تر است. کدام تکنیک های پیوند ساختمان Google امروز تایید می شود فردا استراتژی های اسپم است. با این وجود، با وجود تمام این عوامل منفی، پیوندها هنوز منجر به نیروی محرکه هستند که می توانند رتبه سایت شما را افزایش دهند و ترافیک را به وب سایت شما افزایش دهند. مدیران وب سایت هایی که نمی خواهند زمان زیادی را در ایجاد لینک های آلی با اشاره به نرم افزار ساخت لینک لینک خودکار و یا به دنبال فرصت های ساخت لینک های پرداخت می کنند. با این حال، به عنوان یک عمل نشان می دهد، هیچ بهتر از ساختمان لینک طبیعی وجود دارد. شما نباید در تکنیک های ساخت پیوند جعلی دخالت داشته باشید، زیرا گوگل در واقع آن را شناسایی خواهد کرد. ما در حال حاضر در لبه جدید بهینه سازی موتورهای جستجو و به دست آوردن لینک های با کیفیت پایین اسپم می تواند تمام تلاش های SEO خود را به عنوان شهرت و اعتبار نام تجاری.

ایجاد ارتباط دستی در برابر خودکار

به دلیل اینکه پایان دوره پیوند ساختمان با کیفیت پایین پایان می یابد،. به همین دلیل است که ما برخی از تکنیک های صحیح پیوند پیوندی را که به نفع شماست، جمع آوری می کنیم.

  • انجمن و وبلاگ نظرات

نظرات راه ساده و موثر برای به دست آوردن لینک ها، تا زمانی که شما آنها را در روابط مربوط و بالا منابع وب. نظر شما باید مربوط به موضوع بحث و نگاه طبیعی در میان دیگران است. گوگل سایت شما را جریمه نمی کند در صورتی که نظر به صورت دستی انجام شود. اگر به صورت دستی انجام شود، منطقی به نظر می رسد، به نقطه می رسد و به دیگر خوانندگان ارزش می بخشد. با این حال، طبق گواهینامه گوگل وب مستر، نظرات انجمن با لینک های بهینه شده در پست یا امضای به عنوان کیفیت قابل قبول نیستند و خواهان تحریم هستند.

  • وبلاگ نویسی مهمان

یکی دیگر از استراتژی ایجاد پیوند موثر است که همیشه کار می کند، وبلاگ نویسی مهمان. برخی از وب مسترها ادعا می کنند که این یک استراتژی اسپم برای ایجاد لینک است. با این حال، حقیقت می گوید، اگر آن را به درستی انجام می شود، نتایج بهینه سازی مثبت را به ارمغان می آورد. من می خواهم درباره وبلاگنویسی مهمان معتبر به عنوان بخشی از برنده شدن کمپین بهینه سازی صحبت کنم. شما نیازی به ایجاد یک محتوا دارید نه تنها قصد بهبود موقعیت سایت خود را دارید، بلکه قصد ارائه ارزش به خوانندگان خود را دارد. اگر مطالب خود را با یک خواننده طراحی کنید، می توانید از وبلاگ نویسی مهمان به عنوان یک روش ساخت پیوند ایمن کتاب استفاده کنید.

December 22, 2017