Back to Question Center
0

چگونه می توان لینک های با کیفیت را برای وب سایت خود با استراتژی هایی که کار می کنند، دریافت کنید؟

1 answers:

همه صاحبان وب سایت ها که مایل به بهبود رتبه بندی خود هستند، به دنبال راهی برای دریافت لینک ها برای وب سایت های خود هستند. پیوندهای ورودی عوامل مهمی برای رتبه بندی وب سایت شما و رأی اعتبار نام تجاری شما می باشند. پیوند ساختمان فرآیند ایجاد لینک های ورودی جدید در سایر وب سایت های مرتبط با توطئه با هدف ارتقاء نام تجاری و جذب بیشتر ترافیک به منبع مرتبط - creating a home network. روش پیوند ساختن اشاره به بهینه سازی خارج صفحه است و باید پس از ساختار وب سایت و بهبود قابلیت استفاده، طراحی با کیفیت و ایجاد طراحی کاربر پسند انجام شود.هنگامی که تمام روشهای بهینه سازی در صفحه انجام می شود، وقت آن است که سایت شما به مخاطبان گسترده تر نشان داده شود. ساختمان لینک بسیار شبیه به کلمه دهان است که همراه با استراتژی بازاریابی درونی نیز متناسب است.

ایجاد تمام لینک ها غیر ممکن است. به همین ترتیب، به همین دلیل است که شما نیاز به دانستن برخی از عوامل کلی کیفیت لینک های عمومی است که عبارتند از:

 • لینک های ورودی قدرتمند هستند از منابع وب مرتبط با صنعت.
 • متن لنگر شما باید طبیعی و مرتبط با یک موضوع محتوا و کلمه کلیدی مورد نظر شما باشد.
 • متن در اطراف لینک شما باید حداکثر مناسب و مفید باشد. کاربران نباید آن را به عنوان تبلیغات جذب کنند.
 • تعداد لینک های ورودی در صفحه مربوط به شما.
 • صراحت و اعتبار صفحه پیوند.
 • لینک وب سایت PageRank.

  • تنوع

  لینک های شما باید بر روی چندین دامنه ساخته شوند تا گوگل را نشان دهند که محتوای شما توسط تعدادی از افراد مختلف قدردانی شده است. علاوه بر این، با ایجاد لینک در حوزه های مختلف، نمایه پیوندتان را بهبود می دهد و آن را بیشتر ارگانیک می کند.

البته، هدف اصلی ساخت لینک برای اکثر وب مسترها، کسب پیوندهای پیوسته پسوند است زیرا آنها انتقال می یابند

 • تعادل بین dofollow و nofollow links لینک آب را به منابع مرتبط. با این حال، برای ایجاد یک پروفایل پشتیبان گیری طبیعی و سالم و طبیعی، شما نیاز به ایجاد پیوندهای بیرونی و بدون پسوند خارجی دارید.

  • متون لنگر

  شما نیاز به ایجاد متون مختلف لنگر برای هر لینک ورودی. علاوه بر این، متون لنگر شما باید همانند نام تجاری شما یا کلیدواژه هدف قرار نگیرند. به یاد داشته باشید که متون لنگرهای متداول احتمالا به شهرت شما آسیب خواهند رساند و جریمه های Google را به همراه خواهد داشت.

  قبل از به روز رسانی بزرگ گوگل در سال 2012، تمام مدیران وب بر روی تعداد لینک های ورودی به جای کیفیت آنها. با این حال، هنگامی که بهروزرسانی Google Penguin وارد بازی شد، کلیه نسخههای قدیمی SEO که در زمینه پیادهسازی SEO ایجاد شده بود موثر نبودند.

  بنابراین، ما در مورد نحوه دریافت لینک ها برای وب سایت شما به صورت آلی، بحث خواهیم کرد:

  • لینک های خبری

  شما می توانید لینک های سرمقاله را فقط با تماس با سایت های روابط عمومی بالا مرتبط با روابط خود دریافت کنید و با آنها چشم انداز ساختمان لینک خود را با آنها در ارتباط باشید. با این حال، شما باید آماده باشید که می توانید به صاحبان وب سایت های متعدد دسترسی پیدا کنید و در نتیجه آنها را نادیده بگیرید یا پاسخ منفی دریافت کنید. شما می توانید قدرت سایت های مرتبط با شیوه استفاده از Semale Web Analyzer یا Majestic را بررسی کنید.

December 22, 2017