Back to Question Center
0

Semalt Review: ابزار قدرتمند استخراج اطلاعات وب

1 answers:

Connotate یک نرم افزار استخراج شگفت انگیز است که کاربران آن را قادر می سازد برای استخراج بزرگ مقدار اطلاعات از صفحات وب. این برنامه آنها را با پلت فرم اتوماتیک Web scraping فراهم می کند که می تواند همه اطلاعاتی را که نیاز دارند بلافاصله پیدا کند. این با سرعت بالا و منحصر به فرد با کیفیت بالا و محتوای مرتبط ترکیب می شود. مدیران و جستجوگرهای وب که از این برنامه راه حل استخراج استفاده می کنند، می توانند مزایای زیر را داشته باشند - offerte arredamento giardino on line.

یک ابزار استخراج اطلاعات وب مؤثر

Connotate یک رابط ساده ارائه می دهد که در آن کاربران می توانند تمام داده هایی را که نیاز دارند بدون نیاز به صرف چند ساعت. در حقیقت، کارشناسان این پلت فرم از همه چیز مراقبت می کنند، بنابراین جستجوگرهای وب مجبور نیستند زمان زیادی را صرف جمع آوری تمام اطلاعاتی که می خواهند انجام دهند و آنها مجبور نیستند پول زیادی برای برنامه نویسان انجام دهند کار برای آنها. بدون استفاده از این پلت فرم، کاربران باید تمام کار را به صورت دستی انجام دهند. استخراج محتوای واقعا می تواند یک کار دشوار در روش های سنتی است. Connotate با استفاده از یک سیستم پیشرفته و داده های وب خودکار، به منظور ارائه بهترین راه حل های وب برای کاربران خود می باشد.

تجزیه و تحلیل محتوا

جمع آوری داده ها از وب سایت های مختلف کار ساده ای نیست. Connotate از یک تکنولوژی قوی استفاده می کند و دقیقا می داند چگونه پتانسیل واقعی محتوای وب را باز کند. هدف آن اینست که کاربران خود را به نیازهای اطلاعاتی خود برسانند. در عین حال، آن را به محتوای شرکت ارائه می دهد به کاربران آن ارزش. به عنوان مثال، آن را به شما ارائه می دهد تجزیه و تحلیل، تجسم، داشبورد ساده و بیشتر. کاربران باید با ارائه نمونه های خاصی از نوع اطلاعات وب که آنها مایل به خراب شدن هستند، درخواست مشاوره کنند.

ارائه نمایندگان با تجربه

کاربران باید با یک کلیک تنها یک عامل Connotate ایجاد کنند. علاوه بر این، نرم افزار استخراج اطلاعات می تواند به طور خودکار مطالب را با داده ها پیوند دهد. این باعث می شود تمام کار بسیار ساده تر باشد، زیرا تعدادی از اشخاص را حل می کند، حقوق مطالب را مدیریت می کند و داده ها را در چندین منبع پیوند می دهد. عوامل متخصص در Connotate چالش ها را درک می کنند. آنها با توسعه دهندگان نرم افزار، شروع به کار، و سایر ارائه دهندگان کسب و کار برای غلبه بر آنها کار کرده اند.

خودکار صدها داده وب را به صورت اتوماتیک

نرم افزار Data Collapse را به طور خودکار تمام زنجیره های داده خود را، از جمله استخراج، تبدیل، نرمال سازی و تحویل محتوا، خودکار می کند.قابلیت های برنامه ریزی قدرتمند ما به شما امکان می دهد تا عوامل فردی و گروهی از عوامل مشابه را برنامه ریزی کنید، به شما کنترل دقیق بر داده های استخراج و تحویل داده های وب را داده اید. ابزار استخراج اطلاعات ما به شما اجازه می دهد تا با توجه به اینکه اغلب یک سایت به روز می شود و چگونه داده های مهم را در حالی که جریان متعادل از محتوای را در سیستم های پایین دست خود را.

ساده سازی تحقیقات

Connotate از ابزارهای استخراج استفاده می کند که برای اجرای آسان است و کاربران آن نیازی به دانستن هیچ کدام خاص ندارند. همچنین، این نرم افزار استخراج وب، فرصتی برای خرد کردن اطلاعات مختلف محصول و نیز چندین نظر درباره رقبای خود و قیمت گذاری از منابع مختلف در وب است.این می تواند سایت هایی را که به طور خودکار از Ajax و جاوا اسکریپت استفاده می کنند، استخراج کند.

تکنولوژی پیشرفته که توسط Connotate مورد استفاده قرار می گیرد، به مدیران و جستجوگرهای وب کمک می کند تا مجموعه داده ها و محصولات محتوا را به شیوه ای سریع و موفق ایجاد کنند.با استفاده از این پلت فرم، مشتریان مزایای استراتژیک، اطلاعات عالی و هزینه های کمتری را تجربه می کنند.

December 22, 2017