Back to Question Center
0

چگونه لینک ها را با استفاده از دارایی های مرتبط مرتبط مرتبط کنیم؟

1 answers:

این بحث بحث مناسب است، به طور عمده به این دلیل که امنیت پیشرفت های طولانی مدت را با نمایه لینک های شما تنها با ایجاد دارایی های مرتبط، حتی با بالاترین کیفیت. البته، بسیار مهم است که بدانید چگونه ایجاد لینک ها با دارایی های قابل اتصال مناسب پشتیبانی می شود. چه چیزی باعث می شود دارایی مناسب قابل اتصال باشد؟ به طور کلی، یک دارایی قابل لینک مناسب برای محتوای صفحه ای است که به صورت جزئی تغییر یافته است که به شما برای تولید سهام بیشتر، دنبال کردن، اشتراک، دوست داشتن و غیره کمک می کند، مطابق با گفتن خوش آمدید به یک فرایند خودگردان ساختمان لینک طبیعی. اما این چیزی است که هر یک از دارایی های قابل اتصال خود نیاز به ارتقاء دارد - و این ایده بسیار ساده هنوز هم توسط بازاریابان دیجیتال و جستجوگرها بسیار اغراق آمیز است - what is payroll management in hr. بله، آنها می دانند چگونه می توانند تعامل کاربر را برای لینک ها من باید اعتراف کنم، به عنوان مثال با ابزار پیشرفته توزیع بصری جذاب و محتوا هوشمند. اما بیایید با آن روبرو شویم - بقیه آثار تبلیغاتی آنلاین و بازاریابی اغلب نادیده گرفته می شود، حتی توسط بازاریابان واقعا معتبر وب و صاحبان کسب و کار آنلاین. به همین دلیل است که در زیر من قصد دارم همه چیز را در مورد رویکردهای موثر برای شما بفهمم که بدانید چگونه با لینک بازاریابی محتوا.

قبل از هر چيز، در اينجا چيزي است كه ما بايد به آن توجه كنيم. بازاريابي محتوا تقريبا هيچ ارتباطي با ايجاد انگيزه براي پيوند گرفتن، حداقل به طور مستقيم. منظورم این است که استراتژی محتوا در مقیاس شما واقعا نمی تواند به عنوان یک "آهنربای لینک" استفاده شود. "اما آنچه در اینجا می توان انجام داد، بخشی از تلاش کلی شما است - دقیقا برای تشویق پیوند پیوسته برای وب سایت کسب و کار خود یا وبلاگ با یک جزء تجاری. بنابراین، در زیر یک لیست مختصر از نقاط گلوله به شما کمک می کند تا با آن.

  • تجزیه و تحلیل فرصت - اولین چیزی است که باید در نظر گرفته شود برای مبارزات پیگیری و پیگیری پیوند شما. همه چیزهایی که برای شروع kickash واقعی نیاز دارید، یک نام قابل تشخیص در درون جغرافیای مناسب یا صنعت کسب و کار است - مکان ای که ایجاد فرصت هایی برای ایجاد ارتباط با کیفیت می کند.

  • فرصت استفاده - چیز مهم بعدی که باید برای دارایی های مرتبط شما در نظر گرفته شود. البته، می توان راه های مختلف و اشکال اهرم زیادی وجود داشته باشد که عمدتا وابسته به رقابت شدید بازار، نوع تنوع بازار، راه مقابله با تلاش برای رسیدن به اهداف، و همچنین ایجاد فرصت هایی با تخصیص بودجه شما باشد. شرایط ارتقاء آنلاین خود، و همچنین طرح خلاق و هوشمند از توزیع محتوا.
  • تجزیه و تحلیل رقابتی برای به دست آوردن بیشتر از استراتژی های کسب پیوند بالا که در حال حاضر توسط رقبای بازار شما استفاده می شود، در راستای داشتن فرصت های بیشتر برای جلوگیری از مشکلات شدید، در حال حاضر دامن زدن به مخالفان بیچاره شما.
  • مشارکت جامعه برای دسترسی گسترده تر به اینترنت برای سهام، اشاره، لینک ها، و تولید سرب.
  • درخواست برای ایجاد لینک شکسته و استفاده هوشمندانه از تصاویر اختصاصی.
  • همکاری های کسب و کار در حال توسعه، تعمیق یکپارچگی مقطعی و مشاوره متقابل در طرح های آینده برای درگیر شدن بیشتر جامعه و کسب پیوند.
December 22, 2017