Back to Question Center
0

Semalt Share 5 نکته برای بریدن اطلاعات از یک وب سایت

1 answers:

داده ها همیشه در قالب قابل خواندن نیست، اما در اینترنت وجود دارد. اکثر این اطلاعات در زبان های مختلف در دسترس است، و ما را برای درک آن مشکل می کند و همه چیز را نمی توان در CSV و یا یک فرمت دیگر مشاهده کرد. در چنین شرایطی، برای استفاده مناسب از اطلاعات دشوار خواهد بود. همچنین شما نمی توانید آن را با مجموعه داده ها ترکیب کنید و به طور مستقل کشف کنید. بنابراین، خراب شدن داده ها تنها راه ایجاد نسخه در قالب های قابل خواندن و در دسترس است - 50s style mens hats.


1. استفاده از صفحات گسترده گوگل و گوگل کروم

به راحتی می توان گفت که هر دو Google Chrome و Spreadsheets در Google تنها 5 دقیقه زمان می برند و نیازی به وارد کردن هر کد نیست. دانستن طرح سایت شما، اولین قدم برای خرابکاری و استفاده از داده ها است. ساده ترین راه برای انجام این کار، فرمان ImportHTML در صفحات گسترده Google است. این کار مانند سحر و جادو و خراش تمام وب سایت خود را بدون به خطر انداختن در کیفیت. شما همچنین می توانید از نرم افزار هایی که دوستدار کروم هستند استفاده کنید و دارای امکانات فراوان است.

2. از Scraperwiki برای نتایج بهتر استفاده کنید

اگر می خواهید پایگاه داده پیچیده را خراب کنید و مهارت های برنامه نویسی نداشته باشید، باید Scraperwiki را برای نتایج بهتر امتحان کنید. این کمک می کند تا خرد کردن صفحات ویکی پدیا و وب سایت های سنگین و کل سایت را در هارد دیسک خود را در عرض چند دقیقه دانلود کنید. این ابزار ارزش سرمایه گذاری انرژی و زمان خود را دارد و تضمین می کند که بهترین و دقیق ترین نتایج را ارائه دهد. Scraperwiki دارای توابع مختلف است، مانند شما می توانید کدهایی مختلف بنویسید، می توانید از کارشناسان درخواست کنید که اسکرپر را از طرف شما بنویسید و برای نتایج بهتر با انجمن های Scraperwiki تماس بگیرید.

3. درک ساختار یک برش

همچنین باید ساختار تراش را درک کنید. اکثر اسکرپرها از سه قسمت اصلی تهدید می شوند: صف صفحه ها برای استخراج، ناحیه ای برای داده های ساخت یافته ذخیره می شود مانند یک پایگاه داده و دانلود یا تجزیه کننده که به اضافه کردن URL به خط کمک می کند.

4. Understanding the importance of scraping:

Scraping راه استخراج داده ها از صفحات وب مختلف، فایل های PDF و دیگر اسناد است و آن را قابل استفاده و قابل خواندن برای پردازش بیشتر. این یکی از تکنیک های مفید و جامع است که می توانید برای جمع آوری و استفاده از داده ها پیاده سازی کنید. بهترین بخش این است که اگر شما از ابزارهایی مثل کیمونو و واردات استفاده می کنید، مهارت های برنامه نویسی را نداشته باشید. یو.

5. یاد بگیرید چگونه به خراب کردن:

شما باید یاد بگیرند که چگونه به خراشیدن اگر شما می خواهید داده ها را از صفحات مختلف وب به طور منظم استخراج. به علاوه، می توانید آن را زمانی یاد بگیرید که اطلاعات زیادی از شما شگفت زده شده است و می خواهید آن را در وب سایت خود بکار ببرید. اگر هشدار ایمیل در مورد محصولات و خدمات جالبی دریافت کنید، ممکن است بخواهید آن را پاک کنید و اصول اولیه آن را یاد بگیرید. درست است که خراب کردن یک کار ساده است که نیاز به مهارت های برنامه نویسی دارد. برخی از ابزارهای وب وب نیازی به یادگیری مهارت ها و زبان های برنامه نویسی ندارند، به این معنی که شما می توانید وظایف خود را بدون هیچ کدام انجام دهید.

December 22, 2017