Back to Question Center
0

Semalt پیشنهاد می کند ابزار قدرتمند Web Scraping

1 answers:

ابزار جستجوگر عنکبوتی یک برنامه نسبتا جدید خراش دادن و خزیدن است که شما اجازه می دهد شاخص صفحات وب شما و عناصر کلیدی در محل شما را جذب می کند و شما را قادر به تجزیه و تحلیل جستجوگرهای خود در صفحه و خارج از صفحه می کند. شما می توانید این برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید یا طرح مزبور را انتخاب کنید تا از ویژگی های پیشرفته بهره مند شوید.

چه کاری می توانید با ابزار جستجوگر Spider انجام دهید؟

بر خلاف سایر برنامه های معمول برداشتن یا استخراج اطلاعات، ابزار جستجوگر Spider انعطاف پذیر، سریع و آسان برای استفاده است و به شما امکان می دهد تا نتایج را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل کنید. این داده ها را جمع آوری می کند، به مدیران اجرائی اجازه می دهد تصمیمات آگاهانه بگیرند - remote crop monitoring system. بعضی از مزایای آن در زیر شرح داده شده است.

1. پیدا کردن لینک های شکسته

با استفاده از ابزار جستجوگر Spider، شما می توانید لینک های شکسته را در وب سایت خود پیدا کنید و خودتان را برای ردیابی صفحات وب خود آسان کنید. این برنامه بلافاصله یک سایت را باز می کند و لینک هایی مانند 404 را پیدا می کند. علاوه بر این، لینک های شکسته را تعمیر می کند و خطا سرور را تعیین می کند. بنابراین، جستجوگر Spider Tool یک ابزار استخراج داده و همه ی در یک است. این URL ها را پیدا می کند و آنها را بلافاصله برای شما ثابت می کند.

2. تجزیه و تحلیل عنوان ها و متا داده ها

شما می توانید به راحتی عناصر صفحه و فراداده را در طول روند خزنده تجزیه و تحلیل کنید. ابزار جستجوگر عنکبوتی نظارت بر کیفیت شرح متا و شناسایی خطاها، کلمات گم شده، خطوط کوتاه یا طولانی یا محتوای تکراری در وب سایت شما.

3. استخراج اطلاعات با XPath

حالا شما به راحتی می توانید داده ها را از HTML از صفحات وب با استفاده از SEO Spider Tool جمع آوری کنید. CSS مسیر و XPath آن را کار خود را ساده تر و بهتر از دیگر استخراج داده ها و برنامه های خزنده. این ابزار اطلاعات را از متا تگ ها، سرفصل ها، سایت های قیمت گذاری جمع آوری می کند و در عرض چند دقیقه اطلاعات شما را به خوبی پاک می کند.

4. ایجاد فایل های XML

یکی دیگر از مزایای استفاده از ابزار جستجوگر Spider این است که آن را تولید می کند نقشه های XML برای کاربران و همراه با تنظیمات پیکربندی پیشرفته. شما می توانید فرکانس و سرعت بارگذاری سایت خود را تغییر دهید و رتبه بندی خود را فورا بهبود دهید. علاوه بر این، این ابزار قالب های مختلف نقشه سایت را انتخاب می کند.

5. ادغام با حساب گوگل آنالیت شما

شما می توانید ابزار جستجوگر عنکبوتی را با حساب Google Analytics خود به اشتراک بگذارید و یا آن را ادغام کنید و داده های مفید را بدست آورید، بهبود میزان جستن، گفتگوها و جلسات وب سایت خود را. هنگامی که داده ها به طور کامل استخراج شده اند، این ابزار با انتشار آن و به شما کمک خواهد کرد که درآمد حاصل از اینترنت را تولید کنید.

6. ربات ها و دستورالعمل ها را مرور کنید

اکنون هر کسی که بتواند URL های مسدود شده توسط روبات ها را مشاهده کند، آسان است. TXT، X-Robots برچسب دستورالعمل ها و روبات های متا، به لطف SEO Spider Tool برای ایجاد آن امکان پذیر است. URL های شکسته را به طور خودکار تعمیر می کند و بلافاصله نتایج مورد نظر شما را می گیرد.

7. کشف محتوای تکراری

شما به راحتی می توانید صفحات وب تکراری را در اینترنت با استفاده از ابزار SEO Spider کشف کنید. محتوای مجتمع شده تقریبا به صورت خودکار تعمیر می شود. ابزار جستجوگر عنکبوتی عناوین صفحه، محتویات و توصیف های خود را برای کیفیت چک می کند و اطمینان حاصل می کند که هیچ یک از صفحات وب شما در شبکه کپی نمی شود.

8. بازرسی متقاضی

اگر می خواهید سایت رقیب خود را بررسی کنید و می خواهید بدانید که کدام نوع داده ها او را خراب کرده است، باید سعی کنید SEO Spider Tool. این تنها Web scraping و برنامه خزنده داده است که به شما امکان می دهد رتبه بندی خود را با رقبای خود مقایسه کنید و بلافاصله اطلاعات مفیدی کسب کنید.

December 22, 2017