Back to Question Center
0

ساده ترین راه برای به دست آوردن لینک های بالا PR SEO چیست؟

1 answers:

با توجه به آخرین به روز رسانی های گوگل، بسیاری از مدیران وبسایت معتقدند که پیوندهای پیوندی نمی توانند قدرت را به یک وب سایت برساند. بله، سال 2012 تغییرات زیادی در دنیای پیوند ساختمان ایجاد کرد. بسیاری از منابع وب که در تکنیک های لینک سازی جعلی شرکت داشتند رتبه بندی خود را از دست دادند. با این حال، به روز رسانی پنگوئن با هدف به منظور کاهش ارزش لینک ها برای بهینه سازی موتور جستجو طراحی نشده است. هدف اصلی این بروزرسانی تغییر روش های به دست آوردن لینک آب بود. کسانی که موفق به تطبیق با قوانین جدید شده اند، پروفایل های لینک های کیفیتی را با استفاده از تکنیک های ساخت پیوند آلی ایجاد می کنند - storage moisture for corn.


به همین دلیل است که هیچ شکی نیست که ساختمان لینک هنوز نقش مهمی در بهینه سازی موتورهای جستجو. علاوه بر این، یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی و یک بخش حیاتی از هر استراتژی بازاریابی است. کاربران تمایل به خرید مسائل را از یک نام تجاری که در وب محبوب است. برای بالا بردن آگاهی و اقتدار برند شما در وب، شما باید لینک به همان اندازه که می توانید ایجاد کنید. با این حال، شما باید مطمئن شوید که تمام لینک های SEO خود را از وب سایت های PR بالا می آورید به عنوان افرادی که به نفع آنها نفوذ دارند. یکی از بهترین راههای کسب اعتماد مشتری، داشتن منابع وب مورد علاقه در توطئه شماست.

در این مقاله، ما برخی از استراتژی های ساخت پیوند پیوندی را که به شما در ایجاد لینک های بالا SEO PR با ایجاد و توزیع محتوا کمک می کنند، مورد بحث قرار خواهیم داد.همانطور که تجربه شخصی من نشان می دهد یک استراتژی ساخت لینک که بر مبنای اصول مدیریت محتوا است، می تواند اشتراک های اجتماعی را افزایش دهد و تعدادی از لینک های دریافتی آلی را افزایش دهد.

راه هایی برای به دست آوردن لینک های بالا SEO SEO

هر کسب و کار آنلاین که می خواهد نزدیک به مشتریان بالقوه ماندن، نیاز به حضور اجتماعی قوی. با توجه به بازخورد مشتریان برای هر شرکت آنلاین که برای پاسخگویی به نیازهای مشتریانش اهمیت دارد بسیار مهم است.

این شرکت ساختمان لینک برای نسل ارتباط بسیار ساده است. با پیگیری نظرات، نظرات و پیشنهادات شما می توانید لینک های جدید ایجاد کنید. شما باید منابع وب را که دارای بخش هایی برای بازخورد هستند اختصاص دهید و نظرات خود را در آن منتشر کنید.

علاوه بر این، شما می توانید از استفاده از برخی سایت های بررسی آنلاین مانند نظرات مشتری آمازون، Trustpilot، کدام، ConsumerReports و غیره بهره مند شوید. این سیستم عامل های آنلاین، برای اتصال شرکت هایی که مایل به دریافت بازخورد مشتری هستند و کسانی که به دنبال آن هستند، ارتباط برقرار می کنند. با استفاده از این تکنیک ساخت لینک، شانس زیادی کسب می کنید که بازخورد شما در بخش بازخورد مشتری یا حتی در صفحه اصلی منتشر می شود.

شما می توانید نظر خود را در چند جمله یا مطالعه موردی خود را ترک کنید. به هر حال، شما باید خاص، راستگو و صادق باشید. سعی نکنید که شرکت را بیش از حد خرج کنید، زیرا ممکن است بازبینی شما مانند تبلیغات باشد. تمرکز بر ویژگی های محصول به جای مزایای شرکت. اگر مطالعه موردی شما بینش مناسب و با ارزش را ارائه می دهد و مزایای واقعی محصول یا سرویس خاص را ارائه می دهد، احتمالا بازخورد شما با لینک به دامنه شما منتشر می شود تا شما را به عنوان یک فرد واقعی تأیید کند.

بنابراین، به عنوان یک نتیجه، شما بدون نیاز به صرف پول و تلاش، بایستی مرتبط با PR بالا دریافت کنید.

December 22, 2017