Back to Question Center
0

سماالت نقد: خدمات وب سایت سودمند برای غیر کادرس

1 answers:

به عنوان یک فرد غیر فنی، شما می توانید با انتخاب برخی از موانع خدمات وب کم سودمند . درست است که تعداد زیادی برنامه در اینترنت وجود دارد. بعضی از آنها اطلاعات را از آدرس ایمیل استخراج می کنند در حالی که دیگران رسانه های خبری، سایت های سفر و سیستم عامل های اجتماعی را هدف قرار می دهند - maquina virtual on line. برنامه های استخراج اطلاعات زیر به طور خاص برای برنامه نویسان و افرادی که می خواهند از زبان برنامه نویسی مانند C ++ در حین انجام وظایف خود دوری کنند، طراحی شده است.

1. Spinn3r

این یکی از بهترین و مفید ترین سرویسهای وب برای برنامه نویسان است. تخصص Spinn3r این است که می تواند کلیه وب سایت شما را خراب کند و اطلاعات را از وبلاگ های شخصی، رسانه های اجتماعی و RSS ها استخراج کند. این یک API Firehose را استفاده می کند و بیش از 80 درصد از نمایه سازی و کاوش در اینترنت را مدیریت می کند. علاوه بر این، Spinn3r اطلاعات استخراج شده را به صورت JSON ذخیره می کند و دارای خواص مشابه با گوگل است. این اسکن و به روز رسانی مجموعه داده های خود را به عنوان مورد نیاز خود را انجام می دهد و جستجو در داده های خام، به شما با کیفیت بالا و به خوبی ساختار اطلاعات به راحتی.

2. Octoparse

اکتوپارس یکی از خدمات داده کاوی است که برای پیکربندی آسان است. این به طور گسترده ای برای رابط کاربر پسند و برجسته آن شناخته شده است. Octoparse به شما این امکان را می دهد که اطلاعات را از صفحات وب دشوار ترسیم کنید و کاربر انسانی را در هنگام استخراج اطلاعات و هدف قرار دادن سایت های مختلف و وبلاگ ها تقلید کند. Octoparse به شما امکان می دهد داده های استخراج شده را در ابر خود ذخیره کرده یا آن را در دستگاه محلی دانلود کنید.

3. ParseHub

همانند دیگر خدمات استخراج اطلاعات معروف، Parsehub خدمات قابل اعتماد و رایگان است که تعداد زیادی سایت را هدف قرار می دهد و از redirects، جاوا اسکریپت، AJAX و کوکی ها استفاده می کند.علاوه بر این، این برنامه مجهز به تکنولوژی پیشرفته ماشین آموزش می باشد و می تواند اسناد PDF را به صورت بهتر و آسان تر بخواند و ارزیابی کند. در حال حاضر کاربران ویندوز و لینوکس می توانند Parsehub را استفاده کنند و می توانند چندین وظیفه را ظرف 30 دقیقه انجام دهند.

4. Fminer

Fminer یکی از برنامه های سودمند تر است. این ویژگی های طبقه بندی جهانی را ترکیب می کند و به شما اجازه می دهد تا اطلاعات خود را در هنگام خراب شدن تجسم کنید. Fminer اطلاعات را از هر دو سایت ساده و پیچیده استخراج می کند و نیازی به مهارت های برنامه نویسی ندارد. اگر شما فاقد دانش فنی هستید، Fminer برنامه مناسب برای شما است.

5. Outubit Hub

این یک افزونه قدرتمند فایرفاکس است که می توانید آن را به عنوان یک افزونه فایرفاکس معمولی دانلود کنید و آن را استفاده کنید. Hub Outwit یکی از بهترین و شگفت انگیزترین ابزار استخراج داده است. این نه تنها اطلاعات را جمع آوری می کند، بلکه باعث خنک شدن صفحات مختلف وب می شود و باعث می شود که شما نام تجاری خود را ارتقا دهید. در خارج از جعبه، این برنامه به مهارت های برنامه نویسی نیاز ندارد و برای استفاده آسان است.

6. Web Scraper - فرمت کروم

این افزونه معروف گوگل کروم با ویژگی ها و ویژگی های با کیفیت بالا است. وب Scraper یک جایگزین مناسب برای وارد کردن است. io و می تواند با هر سیستم عامل ادغام شود. شما فقط باید داده هایی را که میخواهید برش دهید را برجسته کنید و Web Scraper آن را استخراج و تبدیل می کند، به شما بهترین نتایج ممکن را می دهد. این وبسایت ها در جاوا اسکریپت و آژاکس را مدیریت می کند و برنامه ای قدرتمند برای افراد غیر فنی است.

December 22, 2017